Masérské kurzy, školení, přednášky

NOVINKA - Tok Sen masáž

TOK SEN masáž je účinnější modifikací thajské masáže. Využívá poklepávání dřevěných paliček, kladívka KHON a klínu LIM a jejich rytmického, zvonivého zvuku k opracování energetických drah, svalů, fascií, podkoží a i úponů.

 

Je velmi stará, avšak málo známá, přitom velmi účinná technika, která znovu zažívá svoji renesanci. Původ této jedinečné techniky je v Chiang Mai, na severu Thajska.

V poslední době se TOK SEN těší velké oblibě pro její šetrnost ( i když to tak nevypadá) a hloubku.

TOK SEN masáž je účinnější modifikací thajské masáže. Využívá poklepávání dřevěných paliček, kladívka KHON a klínu LIM a jejich rytmického, zvonivého zvuku k opracování energetických drah, svalů, fascií, podkoží a i úponů.Tok sen masáž 2

Během ošetření dochází postupně k výraznému prokrvení celého těla a tím následně k uvolnění tkání. Přenos vibrace zvuku proniká hluboko do tkání, svalů a vazů, až do míst, kde se upínají ke kostem, a tak je dokáže rozvolnit. Rozechvívá, rozvibrovává a aktivuje každou buňku v těle.

Zvuk a Magicko-hypnotický rytmus uvolňuje a oprošťuje přehlcenou mysl, a vede k hluboké relaxaci, a zklidnění

Tok sen masáž 3TOK SEN terapie pomáhá odstranit

  • Fyzické bolesti
  • Energetické blokády
  • Odstraňuje svalové napětí
  • Reguluje krevní oběh
  • Odstraňuje nervové problémy
  • Odstraňuje fyzické i psychické napětí
Tok Sen je technika, která vede velmi rychle k intenzivnímu prohřátí a zčervenání tkání a celkovému fyzickému i mentálnímu uvolnění.  Je to technika určena pro každého, kdo chce pracovat efektivně a zároven chce šetřit své ruce a čas.
 
Tok Sen budeme provádět na lehátku, tudíž není fyzicky náročný. Postupně se naučíme opracovat zvonícími dřívky celé tělo. V praxi lze používat jen fragmenty lokálně dle potřeby.
POZOR: Není vhodné pro lidi s vysokým krevním tlakem, problémy se srdcem, tombózou.
 

Masérský kurz Tok Sen masáž  - lektor:

Kurzem  Vás provede zkušená lektorka, paní

Lektorka Eleni IoannopuluEleni Ioannopulu

Mnohokrát navštívila Thajsko a své poznávací pobyty vždy využila ke studiu Nuad Boran - tradiční thajské masáže i Tok Sen masáže.  V r. 1999 se učila v Tradiční škole jižního stylu ve Wat Po v Bankoku (Thai Traditional Medical School). V r. 2001 navštěvovala školu severního stylu v Chang Mai u soukromé učitelky Wandee Boonsai, dřívější učitelky z Nemocnice, Nadace Shivago Komarpaj (Old Medical Hospital, Foundation of Shivago Komarpaj). K ní se poté několikrát vrátila a zdokonalovala a propracovávala svůj styl. Pomáhala také jako instruktor při výuce nových žáků. Díky mnohaleté praxi, umění vcitování a tvůrčí inspirace, se jí podařilo proniknout do techniky natolik, že se dnes již nedrží jen naučených rámců. Při výuce vychází z načerpaných zkušeností, které vždy individuálně přizpůsobuje potřebám studentů, času i prostoru. Své zkušenosti stále rozvíjí ruku v ruce s novými poznatky a sděleními na všech úrovních. Její mnohaleté teoretické i praktické zkušenosti, citlivý přístup i dobrá znalost dalších terapií a metod, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Masérský kurz Tok Sen masáž. - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz trvá 2 dny.

Výuka začíná v 9.00 a končí většinou kolem 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky. 

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete vždy bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Tok Sen masáž  - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Tok Sen masáž si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, vlastní prostěradlo, psací potřeby a sešit na poznámky. Karimatky pro výuku budou k dispozici na kurzu. Přibalte si s sebou také svačinu a pití. Oběd si můžete vybrat v několika restauracích v okolí učebny.

Pokud na kurz přijdete s úsměvem a dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o úspěšném absolvování kurzu Tok Sen masáž. Certifikát Vám můžeme na vyžádání předem vystavit za poplatek i v anglickém nebo německém jazyce.

 

Masérský kurz Tok Sen masáž - úspěšná praxe:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz Tok Sen masáž, si může tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Máte tak možnost si např. po delší pauze osvěžit své teoretické i praktické znalosti. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

 

Masérský kurz Tok Sen masáž - cena:

3 590 Kč

V ceně kurzu jsou výukové materiály a skripta.

 

Praha

02. 11. - 03. 11. 2024, sobota - neděle, počet dní: 2   volno
Načítám data