Masérské kurzy, školení, přednášky

Naše učebny

Masérské kurzy EduSpa College

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

 

Učebny Praha:

ZŠ, Vybíralova 964/8, Praha 9 - Černý Most (zadní vchod školy)

Popis cesty: 

Metro - stanice  Černý Most (konečná stanice metra B). Vystupte a jděte vlevo po ul. Bryksova směrem k Centru Černý Most, které po cca 3 min chůze vidíte po levé straně. Jděte dále po ul. Bryksova směrem dolů, po cca 5 min odbočte vpravo do ulice Vybíralova (od metra je to z ulice Bryksova pátá odbočka vpravo) a  po cca 50 m odbočte vlevo dolů do slepé ulice a dojdete k velké bílé budově ZŠ. 

Zde se dejte po chodníku vlevo, projděte zelenou brankou a obcházejte budovu dokola (máte ji po pravé ruce) až k zadnímu vchodu ZŠ, který slouží i pro nás. Cesta je označena šipkami, vstup je stejný jako do posilovny Delta. V budově se do pavilónu našich učeben dostanete po schodech, dále po chodbě kolem posilovny Delta a poté jděte až k šipkám, které Vás nasměrují do našeho vestibulu.
Parkovat můžete bezplatně (nejsou zde zóny) v ulici Vybíralova nebo Bryksova v blízkosti školy. Přímo ke škole se kvůli dětem zajet nedá.

mapa, MHD, GPS

 

Máte-li zájem o ubytování, můžeme Vám doporučit hotel Pramen, Za Černým mostem 362/3, Praha 9. Hotel je součástí SOU gastronomie. Pro naše studenty platí cena 500 Kč za osobu/noc, se snídaní 570 Kč. Doprava je ze stanice Černý Most (konečná metra - trasa B), autobusem č. 201 do zastávky Hutě (pátá zastávka, cesta trvá cca 5 minut). V případě zájmu je třeba poslat objednávku e-mailem na: sougastropraha9@seznam.cz, do předmětu e-mailu napsat: EduSpa - žádost o ubytování v hotelu a v textu e-mailu specifikovat svůj požadavek. Objednávka bude potvrzena v co nejkratší době. Jedná se o školské zařízení a proto jsou žádosti o ubytování vyřizované v pracovních dnech. 

mapa, MHD, GPS

 

Učebny Brno:

Speciální SŠ a odborné učiliště, Kamenomlýnská 124/2, Brno - Pisárky

Popis cesty:

Tram 1 - zastávka Pisárky (Tram 1 staví u vlakového a autobusového nádraží - zastávka Hlavní nádraží, také u výstaviště - zastávka Výstaviště). Ze zastávky Pisárky půjdete směrem nahoru ulicí Hroznová, poté odbočíte vlevo do ulice Kamenomlýnská a po pravé straně uvidíte cca po 50 m světle růžovou budovu SŠ. Masérny se nachází v prvním a třetím patře budovy. Na zastávce Pisárky staví také trolejbusy č. 25, 26, 37 a autobusy č. 52, 68

Parkovat můžete bezplatně přímo před budovou školy.

mapa, MHD, GPS

 

Máte-li zájem o ubytování v Brně přímo v místě kurzu (budova SŠ) - platí jen od pátku večer do neděle - kontaktujte nás! Jsou zde k dispozici dvoulůžkové pokoje, vždy dva proti sobě mají společné příslušenství, vybavená kuchyňka na patře, cena 400 Kč za osobu/noc. POZOR! Platba ubytování probíhá pouze předem převodem na účet, proto nám prosím vždy zavolejte minimálně týden před konáním akce pro závazné objednání a podrobnosti platby. Kapacita je omezená.  

 

Učebny Hradec Králové:

Učebna 1:

První soukromá ZŠ, Vocelova 1334/9, Hradec Králové - Pražské Předměstí

Popis cesty:

Přímo před hlavním autobusovým nádražím a malý kousek od vlakového nádraží je kruhový objezd, hned za ním v ulici Vocelova vidíte po pravé straně budovu ZŠ (bílá dvoupodlažní budova s červenými okny a červeným plotem).  Učebna je v přízemí na konci chodby.  MHD - Bus 15 , zastávka Hlavní nádraží.

Parkovat můžete přímo v ulici Vocelova, ve všedních dnech a v sobotu za poplatek, v neděli a o svátcích zdarma.

mapa, MHD, GPS

 

Učebna 2:

Škroupova 673/25, Hradec Králové.

Popis cesty:

Z hlavního autobusového nádraží cca 10-15 minut pěšky podle mapy kolem kina Centrál, na pravé straně Škroupovy ulice je na rohu prodejna Kola Kulhánek. Podél ní do ulice Škroupova, ve třetí budově vpravo je průjezd do dvora. Za průjezdem je závora a za závorou v pravém rohu zadního dvoru je velká cedule Solární studium paprsek - zde je vchod. Ve dvoře budou šipky.
MHD: Ke kinu Centrál jezdí většina autobusů a trolejbusy 7, 3 - stanice Centrál.

Parkovat  můžete přímo v ulici Škroupova, parkovné  je ve všedních dnech a v sobotu 20 Kč za hod., v neděli a o svátcích zdarma

mapa, MHD, GPS

 

Učebny Plzeň:

Učebna 1:  aktuálně pro rekvalifikační a víkendové kurzy v roce 2023

Soukromá základní škola Elementaria, Jesenická 11, Plzeň 1, Bolevec

POZOR! Vchod je z ulice Gerská, spodní velké parkoviště u Normy, chodníkem mezi dvěma bloky panelových domů

mapa, MHD, GPS

 

Učebna 2:  aktuálně pro kurzy ve všedních dnech v roce 2023

Čajovna a kavárna Relax, Bolevecká náves 6/7, Plzeň - Bolevec

Pokud pojedete autem, můžete parkovat bezplatně přímo v areálu čajovny a kávarny Relax, případně i před budovou.

mapa, MHD, GPS

 

Učebny České Budějovice:

Česko-anglické gymnázium, Třebízského 1010/9, České Budějovice

Hlavní vchod školy je z ulice Třebízského, kde můžete případně také bezplatně parkovat.

mapa, MHD, GPS

 

Učebny Olomouc:

Učebna 1:

BEA centrum Olomouc, budova B2, 1.patro, salónek č.233 - Zéta , tř. Kosmonautů 1288/1, Olomouc - Hodolany

mapa, MHD, GPS

 

Učebna 2:

Reginální centrum Olomouc, 1.patro , Jeremenkova 40B, Olomouc - Hodolany

mapa, MHD, GPS

 

 

 

Načítám data