Masérské kurzy, školení, přednášky
Kraniosakrální terapie a uvolnění

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Kurz Kraniosakrální terapie pod vedením Roberta byl úžasný. Neskutečný. To světlo v něm nás všechny dostalo, věci složité se začaly jevit jako naprosto logické a jednoduché a jeho styl výuky, laskavost a profesionalita v nás vyvolávala úžas. Takže teď to už jen dopilovat v praxi a pokud bude nějaké další pokračování, moc ráda se zase zúčastním. Roberte, díky!

Dana

 

28.8.-31.8. jsem absolvovala kurz Kraniosakrální terapie v Plzni. Stejně jako kurz Dornova metoda a Breussova masáž, který jsem zde navštívila před rokem, byl i tento odveden skvělým Robertem Al Arefem s největší odborností, nadšením, srdcem, trpělivostí, srozumitelností a humorem. Navíc Kraniosakrální terapie mě uchvátila svými silnými účinky i při velmi jemném působení. Již 26 let trpím migrénami a dosud se nikomu nepodařilo mne jich zbavit, až Robertovi stačilo pouhých 5 minut a bylo po migréně! K tomu ještě stále vstřebávám hluboké zážitky, kdy se na vlastní kůži přesvědčíte, že dokážete vnímat i velmi jemnohmotné věci, co vše dokáže síla mysli, prostě to se musí zažít! Doufám, že tuto metodu budou brzy ve své praxi využívat i lékaři rozličných oborů. Roberte, ještě jednou moc děkuji!

Jana B.

 

Kurz kraniosakrální terapie v Plzni 28.8.-31.8. byl Boží. Nadupaný odbornými znalostmi, protkaný případy z praxe. Velmi cením, že je možné si kurz kdykoli zdarma zopakovat. V EduSpa byl pro mě toto už 4.kurz a musím říct, že ve srovnání s jinými v ČR naprostá špička. Na Robertovi se mi líbí, že jako učitel je schopný držet profesionalitu, moc neodbíhá od tématu, rád odpovídá trpělivě na všechny otázky, udržuje taky moc příjemnou atmosféru a nešetří úsměvem a pochvalou, což je pro začátek v určité oblasti zásadní. Děkuju ze srdce za to a přeji, ať se jen daří.

Veronika

 

Kurz Kraniosakrální terapie I. - Praha - 27.-30.6. pod vedením Roberta - TOP DOKONALOST SAMA. Již několikátý absolvovaný kurz ve škole EduSpa College, který mě ujistil, jakým směrem se v masážích směrovat a že jsem tuto školu opravdu dostala jako dar, protože není lepších lektorů, než v této škole. Kranio - NEJEN - uvolnění - vitalita - zbavení blokád a...- prostě není tolik slov a je až nutností poznat. Maséři, fyzioterapeuti a zdravotníci by dle mého názoru neměli ani minutu váhat a ostatní? - vzít za součást života. Ihned zapojuji do masáží, protože to považuji za absolutní součást, která je originál. Pod vedením Roberta, který z "věci" složité - vytvoří naprosto "věc" logickou mě - a věřím, že i další studenty posouvá dále. Je to PAN PROFESIONÁL, který předá zkušenosti k nezaplacení s úctou a láskou a je to znát. Roberte, upřímné díky a obrovský respekt. Přeji hodně štěstí a úspěchů. Těším se na Kranio II.

Kristina.

 

Ahoj. Po delší pauze jsem opět hledala, na který kurz přijet. Volba padla na Kraniosakrální terapii. Líp jsem si vybrat nemohla, prostě bylo to super! Přijeďte a přesvědčte se sami! Krásné dny a mnoho pozdravů do Prahy :-)

Alena

 

Absolvovala jsem již mnoho kurzů, vždy jsem se hodně naučila, ale musím říci že Robert je prvotřídní učitel. Kraniosakrální terapie pod jeho vedením byla úžasná. Je člověkem vyrovnaným a má mnoho znalostí. Za mě 1+. Moc děkuji, už se těším na pokračování kurzu.

Adriána

 

Srdečné poděkování Robertovi za vysoce profesionální a láskyplné vedení kurzu KS terapie. Jeho nadšení, nabídnutou ruku a otevřené srdce pomáhat lidem budeme sdílet s ostatními. Děkujeme!

Iva, Brno 

 

Kurz Kraniosakrální terapie I byl pod vedením pana Roberta Al Arefa vysoce profesionální a zároveň lidský. Líbí se mi zpětná vazba, kterou umožnuje toto školení v opakování a doškolování. Určitě si vyberu znovu Kraniosakrální terapii II, která se připravuje a Anatomii. Jsem ráda, že jsem našla přesně to, co jsem od vzdělání a doškolování k mojí profesi hledala. Děkuji.

Jana

 

Dobrý deň, ahojte. Chcem sa poďakovať za perfektne odvedený seminár Kraniosakrálnej terapie I. konanej v Brne pod vedením Roberta. Róbert bol dochvílny, perfektne pripravený a celý seminár mal koncept. Určite odporúčam a teším sa na ďalšie semináre. Prajem všetkým krásne, farebné jesenné dni.

Zuzana

 

LÁSKA - LÉČENÍ - ŽIVOT - DUŠE - PŘEKVAPENÍ - ZMĚNA. Tak tato slova jsem si intuitivně napsala do diáře, když jsem se chystala na kurz KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE I. Na kurz mě dovedlo doporučení spolužačky a pocit velkého zaujetí a zvědavosti. Záměrně jsem si o terapii nic moc předem nezjišťovala. Důležitá byla pro mě informace, že je to jemná harmonizující technika, kterou mohu pomoci ulevit od blokád v těle i při masérské praxi, moje intuice a to, že kurz vede Robert, prostě odborník, kterému mohu maximálně důvěřovat. A všechno to, co jsem si do diáře vepsala, se mi vyplnilo. Plus i to, že mě začala bavit anatomie!! Kraniosakrální terapie je tak trochu neuvěřitelná a přitom tolik skutečná. Její pozitivní účinky na podporu zdraví těla i duše jsme na kurzu poznaly všechny. Všem doporučuji.

Soňa

 

Děkuji Robertovi za kvalitně vedený kurz Kraniosakrální terapie. Ihned po absolvování kurzu jsem si KST vyzkoušela na malém klientovi a vskutku úspěšně. Po rozvodu rodičů měl 8letý chlapec problémy s udržením stolice. Vše bylo v pořádku již po třetí návštěvě KST. Ještě jednou velké DÍKY Roberte

Miluše

 

Absolvoval jsem kurz kraniosakrální terapie. Vřele doporučuji všem. Skvělá metoda a její prezentaci úžasně podal lektor. Oceňuji odbornost, lidský přístup a ochotu předávat informace od Roberta. Jen tak dál! :)

Honza

 

Dekuji za kurz Kraniosakralni terapie. Je to jiz muj treti kurz v EduSpa a strasne rada se vracim. Dekuji a mohu jen doporucit.

Katerina

 

Ve dnech 23. - 26. 11. jsem absolvoval Kraniosakrální terapii I., s lektorem Robertem Al Arefem. Vřele doporučuji, neboť Robert má výbornou metodiku výuky, zaměřenou na praktické zvládnutí a aplikaci teorie kraniosakrálního rytmu.

Miroslav

 

Chtěla bych poděkovat Robertovi za báječný kurz Kraniosakrální terapie I., který proběhl minulý týden v Praze. Líbilo se mi, že jsme absolvovali hodně praktických cvičení a jednotlivé problematiky byly vysvětleny v souvislostech a na medicínském základě, přitom se celý kurz nesl ve velmi přátelské atmosféře.

Michaela

 

Dnes jsem dokončila kurz kraniosakrální terapie I. Chci moc poděkovat Robertovi, u kterého jsem absolvovala již třetí kurz, za jeho úžasně lidský a přitom velmi profesionální přístup. Jeho kurzy jsou pohlazením po duši.

Lída

 

Dobrý den, právě jsem absolvovala kurz Kraniosakrální terapie. Jsem nadšená, spokojená, mé velké díky patří Robertovi. Opravdu profesionální přístup a velká trpělivost, doporučuji všem. Přeji hodně dalších úspěchů.

Štěpánka

 

Ve dnech 29.9. - 2.10. jsem absolovovala kurz Kraniosakrální terapie u Roberta. Byl to pro mě skvělý zážitek a velký přínos. Děkuji zvláště Robertovi za odborný a zároveň velmi lidský přístup. U takového lektora je radost se učit.

Marcela

 

Přidávám se po skončení výuky k mnoha zde proneseným chválám na kurz - u mě nyní o Kraniosakrální terapii s Robertem Al Aref. Nejen, že byl celý kurz na velice profesionální úrovni, ale i prodchnutý nesmírně vstřícnou atmosférou a lidským přístupem. Po celou dobu byl Robert inspirací a to nejen v prováděných terapiích, ale i ve všech lidských ohledech. Otevřel mi svými názory nové pohledy v mnoha životních oblastech a zůstává mi vzorem. Velmi děkuji.

Vladimír, Třebíč

 

Včera jsem se vrátila z kurzu Kraniosakrální terapie. Výklad a přístup lektora Roberta byl tak podrobný a poutavý, že jsem dnes ve svojí praxi hned poznatky vyzkoušela a výsledek byl překvapivý. Myslím, že i klienti byli spokojeni a já nadšena. Děkuji Robertovi i všem ostatním účastníkům kurzu za krásnou atmosféru.

Dana

 

Dobrý den, na konci srpna jsem se zúčastnila kurzu kraniosakrálni terapie v Praze pod vedením Roberta. Kurz byl naprosto neuvěřitelný a úžasný. Robert jako vždy vynikající lektor, který umí vše krásně a srozumitelně vysvětlit. Už se těším na pokračování kurzu kranio 2. Samozřejmě jsem terapii hned vyzkoušela na dvou klientkách a odezva byla výborná. Mám se stále co učit. Ještě jednou moc děkuji.

Míša

 

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Robertovi a celému EduSpa za úžasný kurz kraniosakrální terapie. Absolvovala jsem ho minulý týden v Praze a byla jsem nadšena. Vzhledem k tomu, že se již několik let věnuji práci s energiemi, je pro mne kranio úžasným propojením mezi fyzickým světem a světem energií, prohloubením a sjednocením. Lidské tělo je celek a jako k celku se k němu musí přistupovat a to právě kraniosakrální terapie umožňuje. Robert byl milý, vstřícný a velmi odborně erudovaný lektor, myslím, že se budu všude chlubit tím, že jsem se učila právě od něho. Kurz byl pro mne velkým darem a já s ním a s tím, co jsem se tam naučila, hodlám jako s darem nakládat. Ještě jednou děkuji a to nejen za Kranio, ale i za masérský rekvalifikační kurz (červenec v Hradci Králové), který vedl lektor Tomáš. Ten nás skvěle naučil anatomii a díky němu je ze mne dnes masérka a konečně dělám to, co mne baví, velké díky patří i jemu :-)

S úctou Věra Kloučková

 

Děkuji za kurz kraniosakrální terapie pod odborným, ale zároveň lidským vedením Roberta. Nepřestávám se divit, jakých výsledků dosahuji s touto terapií ve své rehabilitační praxi. Zejména bych vyzvedla tuto terapii u diagnózy hemiparéza a pocitu těžkých nohou, kde má překvapivé výsledky. Chválí si ji také pacienti s bolestmi zad. Ještě jednou posílám velké díky a doporučuji všem.

Kateřina

 

Absolvoval jsem červnový kurz kraniosakrální terapie pod vedením Roberta Al Arefa. Robert je naprosto vynikající lektor i instruktor s kamarádskou tváří :-). Naučil jsem se velmi mnoho. Velmi mne to posunulo jak profesionálně tak i lidsky. V EduSpa jde vždy o velmi fundovaný přístup s naprosto srozumitelným a lidským podáním, s vyvážeností teorie i praxe. Jsem v Edu už po několikáté a byl jsem i v jiných školicích střediscích, tady je to prostě nejlepší. Všem tento kurz i samotnou EduSpa doporučuji. A jako bonus k tomu je fajn, že si ten stejný kurz může každý ještě jednou zdarma zopakovat, no není to super?

Miloš

 

27.-30.4. 2016 jsem se zúčastnila kurzu Kraniosakrální terapie I. u Roberta Al Arefa. A chci moc poděkovat Robertovi za profesionální a kvalitní vedení kurzu, také za trpělivost, milý a přátelský přístup. :-) Kraniosakrální terapie mě nadchla a doufám, že budu mít možnost jí využít tak, jak si tato technika zaslouží. Ještě jednou díky!

Jana H.

 

Moc děkuji Robertovi za úžasný kurz kraniosakrální terapie. Všem mohu jen doporučit. Robert je výborný lektor s hlubokou znalostí dané problematiky. Děkuji za kurz.

Verča

 

Dobrý den, 16.-19.3. jsem absolvovala kurz kraniosakrálni terapie. Byl to můj první kurz v EduSpa. Byla jsem nadmíru spokojena s výukou Roberta, je to člověk na pravém místě, super profík a úžasný člověk. Vše v pohodě vysvětlil, každému se věnoval, vyslechl ho a poradil. Zasvětil nás do tajů doposud nepoznaného. Moc děkuji.

Ivana

 

Kurz Kraniosakrální terapie pro mě znamenal 4 dny intenzivní práce, stoprocentní koncentrace a celého balíku nových informací. Robert je skvělý lektor - kromě toho, že kraniosakrální terapii opravdu ovládá, umí toto "umění" naučit i své studenty.

Díky, Lenka

 

Chtěla bych poděkovat Robertovi za úžasný a nezapomenutelný kurz Kraniosakrální terapie. Robert je profesionál a jeho přístup ke každému z nás byl opravdu skvělý! Byl to můj první kurz v EduSpa. Profesioální i lidský přístup mě nadchli a vím, že jinam už nepůjdu. Přihlásila jsem se na další kurzy a už se na ně moc těším :)

Gabriela

 

V listopadu jsem se zúčastnila kurzu kraniosakrální terapie. Díky úžasnému lektorovi Robertovi. Všem doporučuji, jsou to nové poznatky o svém těle a samoléčebným procesu. Poznala jsem nové fajn lidičky a tímto je zdravím.

Marcela - jižní Čechy

 

Děkuji Robertovi za příjemné a profesionální vedení kurzu Kraniosakrální terapie. Těším se na další pokračování.

Anna

 

Kurs kraniosakrální terapie se mi velmi líbil. Ráda bych poděkovala Robertovi za kvalitní výuku, trpělivost a vysoce kvalifikované odpovědi na naše otázky během kursu. Robert je člověk na správném místě s flexibilním úsudkem a je otevřený všem novým poznatkům v oboru. Mám dobrý pocit, že jsem si vybrala učitele, který dokáže snadným způsobem naučit i složité věci tak, abychom si je dobře zapamatovali, jeho učební postupy jsou jednoduché a dobře propracované, umožňují zvládnout předmět výuky pomocí připravených skript a názornými ukázkami odborných technik. Vyhovuje mi způsob vyučování, kterým jsme si mohli vyzkoušet na sobě jak roli pacienta, tak roli terapeuta, umožnilo to rozšířit naši komplexní představu o tom, co kraniosakrální terapie je a jak ji může vnímat pacient i terapeut. Robert nám tímto dal dostatek prostoru pro vlastní zkušenost i pro vzájemné sdělování poznatků během výuky. Již od druhého dne se na kursu uvolnila atmosféra, která byla nabitá pozitivními emocemi. Velmi se těším na pokračování kursu a doufám, že se v příštím roce sejdeme v původní sestavě a přátelsky nabité atmosféře úžasných lidiček, co mají zájem zlepšovat zdraví našich klientů-pacientů. Těším se také na nové poznatky a případný další progresivní posun v metodách kraniosakrální terapie.

S pozdravem, Jarka

 

Děkuji Robertovi a všem spolužačkám za příjemné prožití dnů na kurzu Kraniosakrální terapie. Roberte, jsi prostě úžasný lektor.

Jarmila

 

Roberte dííííky! :) Děkujeme za kurz Kraniosakrální terapie I., který jsme absolvovaly ve dnech 28.-31.5.2015. Děkujeme za Tvůj profesionální a přesto lidský přístup, za perfektní vedení kurzu. Byly to čtyři krásné dny, které nás obohatily o spousta nových poznatků. Těšíme se na Kranio II.

Alena a Iveta z Lomnice nad Popelkou

 

Dobrý den, ve dnech 9.-12.4.2015 jsem absolvovala kurz Kraniosakrální terapie I. u Roberta. Byla jsem velmi mile překvapena rozsahem a profesionalitou. Kurz je na velmi vysoké úrovni. Robertovi velký dík za úžasné 4 dny, po kterých jsem se cítila nabitá novou životní energií.

Martina

 

9.-12.4.2015 jsem absolvoval pod vedením Roberta kurz kraniosakrální terapie. Protože znám Roberta jako velmi erudovaného člověka, počítal jsem s vysokou úrovní, ale výsledek předčil očekávání. Předané vědomosti a dovednosti daleko přesáhly základní rámec kurzu. Robert totiž nejen opravdu umí a zná, ale umí i vysvětlit a naučit. A navíc, máte pocit, že nejste žák, ale kolega, protože Vašeho učitele zajímá, co říkáte a co si myslíte. A to už vůbec není ve všech školách běžné. Takže EduSpa je jasná volba pro začínající i pokročilé. JZ

 

Ve dnech 9.-12.4. jsem měla tu čest zúčastnit se kurzu kraniosakrální terapie I. Hluboce se skláním před Robertovým uměním do nás nenápadně během 4 dnů nahustit nepochybně složitou záležitost, jakou tato obdivuhodná terapie je. Pocit, že pod Robertovým vedením dokážeme i nemožné, jistě není pouze můj. Terape je neuvěřitelná, nádherná, účinná...bude mým každodenním pomocníkem. Roberte, moc děkuji.

Jitka

 

Chtěla bych poděkovat Robertovi za úžasně vedený kurz 12.-15.3 2015 Kraniosakrální terapie I. Od první chvíle jsem byla unesená výkladem i názornými ukázkami vč. videa. Sešli se zde jako vždy i skvělí lidé. Takže 4 dny utekly jako voda. Musím se přiznat, že nejraději chodím na kurzy právě do EduSpa. Díky ještě jednou.

Renata

 

Dobrý den. Ve dnech 12. 3. - 15. 3. 2015 jsme se zúčastnili (Jarka, Honza a Lída) kurzu Kraniosakrální terapie I. Na tento kurz jsme se dlouho těšili. Zážitek byl mnohem silnější než naše očekávání. Poznání a vhled do této terapeutické metody je fascinující, ovládne celou osobnost terapeuta a umožní mu vnitřní splynutí s druhým člověkem a vlastně nabídne uvolnění jak klientovi, tak i terapeutovi. V každém případě obohatí oba partnery. Velmi děkujeme úžasnému lektorovi Robertovi Al Aref, který své hluboké znalosti a dovednosti předává s pokorou a láskou. Těšíme na pokračování kurzu.

Lída

 

Moc děkuji Robertovi za opravdu kvalitně připravený a vedený kurz Kraniosakrální terapie. Vřele doporučuji.

Hana

Kraniosakrální terapie a uvolnění

EduSpa College pořádá kurz: Kraniosakrální terapie a uvolnění. Naučte se, jak za pomocí jemné manuální techniky uvolňit napětí a tenzi v měkkých tkáních kolem centrální nervové soustavy, vrátit prostředí okolo mozku do rovnováhy a zvětšit schopnost těla k sebekorekci.

 

Kraniosakrální terapie je jemná manuální technika, pomocí které můžeme efektivně a účinně uvolnit napětí a tenzi uloženou hluboce v našem těle. Využitím jemného doteku o síle 5-ti gramů se uvolní bloky uložené v měkkých tkáních, které obklopují centrální nervovou soustavu.

Kraniosakrální terapie je vhodná při řešení nejrůznějších problémů a bolestí spojených s pohybovým aparátem a dále také při různých dysfunkcích orgánů. Posiluje organismus a podporuje jeho odolnost vůči nemocem.

 

Jak funguje kraniosakrální systém?

Největší vliv na funkce našeho těla a orgánů má mozek a mícha, které tvoří centrální nervovou soustavu (CNS). A právě CNS je výrazně ovlivněna funkcí kraniosakrálního systému, který tvoří membrány a mozkomíšní mok produkovaný v mozkových komorách. Mozkomíšní mok obklopuje, chrání a vyživuje CNS a plní celou řadu důležitých funkcí pro naše tělo.

Každý den jsme vystaveni nejrůznějším negativním vlivům jako např. stresu a napětí, se kterým se musí naše tělo umět vypořádat. Tyto vlivy mohou způsobit stažení tkání a distorzi kraniosakrálního systému. Tyto distorze mohou následně způsobovat napětí, které se akumuluje okolo mozku a míchy a nakonec může ústit v blokády = restrikce. Restrikce následně tvoří bariéru zdravému fungování centrálního nervového systému a potenciálně i všech dalších systémů, které řídí CNS jako je zažívací, endokrinní, reprodukční, cévní, pohlavní a všechny ostatní systémy v těle.

Restrikce mohou být odhaleny a uvolněny využitím jednoduchých a jemných manuálních technik. Za využití lehkého doteku ruky hodnotíme pohmatem funkčnost kraniosakrálního systému na různých částech těla a rytmus cerbrospinální tekutiny pulsující okolo mozku a míchy.

Jemnými technikami se následně uvolňují restrikce v jakékoli tkáni, která ovlivňuje kraniosakrální sytém. Kraniosakrální terapie tímto způsobem vrací prostředí okolo mozku do rovnováhy a zvětšuje schopnost těla k sebekorekci.

 

Co se na kurzu naučíte?

 

 • Historie vzniku a vývoje kraniosakrální terapie
 • Co tvoří kraniosakrální systém a jeho vazby na ostatní systémy těla
 • Anatomie kraniosakrálního systému a jeho fyziologie. Základní terminologie a anatomická orientace. Struktura a funkce komorového systému mozku.
 • Co je kraniosakrální pohyb?
 • Diagnostika, vyšetření a hodnocení kraniosakrálního rytmu.
 • Metody ovlivňování kraniosakrálního rytmu. CV-4 metoda a její význam. Indukce klidového bodu.
 • Uvolňování transverzálních bloků bránice, pánevní diafragma a horní hrudní apertury.
 • Uvolnění spodiny lebeční (kraniální baze), atlanto-occipitální skloubení.
 • Řešení dysfunkce kraniosakrálního durálního meningeálního systému. Diagnostika a uvolnění.
 • Metody uvolňování předozadního systému dura mater. Frontální zdvih.
 • Metody vyrovnávání struktur dura mater. Parietální zdvih.
 • Metody uvolňování komplexu SI skloubení, dekomprese lumbosakrálního spojení a uvolňování křížové kosti.
 • Ošetření spinální durální trubice. Hodnocení mobility spinálního durálního vaku.
 • Diagnostika a uvolnění dysfunkce lebeční klenby, kosti spánkové, klínové, temporoparietální sutury a temporomandibulárního (čelistního) kloubu.

 

Masérský kurz Kraniosakrální terapie - lektor:

Kurz vede specializovaný lektor této metody

Robert Al Aref

 

 

 

Masérský kurz Kraniosakrální terapie - rozsah, začátek, místo konání:

Kurz Kraniosakrální terapie trvá 4 dny.

Výuka začíná vždy v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou pravidelné malé pauzy, v poledne je větší přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Kraniosakrální terapie - co si vzít s sebou:

Na kurz si prosím s sebou vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky, vlastní prostěradlo na přikrytí masážního lehátka a malý a velký ručník. Nezapomeňte si vzít také pití a svačinu. Oběd si můžete objednat v restauraci nedaleko učebny.

Na masérský kurz Dornova metoda přijďte s úsměvem a dobrou náladou.Přibalíte-li si na náš masérský kurz také úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Odborný certifikát pro techniku Dornova metoda Vám vystaví v EduSpa College.

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Kraniosakrální terapie. Můžeme Vám jej také na vyžádání předem vystavit za poplatek v německé či anglickém jazyce.

 

Masérský kurz Kraniosakrální terapie - úspěšná praxe:

Každý student, který absolvuje v EduSpa College masérský kurz Kraniosakrální terapie, si může tento kurz jednou zdarma zopakovat. Pokud jste se např. nějakou dobu nemohli této metodě věnovat, máte tak výbornou možnost znovu si připomenout teorii i praxi. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

 

Masérský kurz Kraniosakrální terapie - cena:

7 100 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové materiály a skripta.

 

 

Opatření proti šíření Covid -19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Praha

18. 07. - 21. 07. 2024   obsazeno
03. 09. - 06. 09. 2024, úterý - pátek, počet dní: 4   volno
poslední 1 místo
02. 10. - 05. 10. 2024, středa - sobota, počet dní: 4   volno

Termíny kurzu

Praha

18. 07. 2024   obsazeno
03. 09. 2024   volno
poslední 1 volné místo
02. 10. 2024   volno
Načítám data