Masérské kurzy, školení, přednášky
Reflexologie ruky

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Moc děkuji za profesionálně a přátelsky pořádané kurzy Milanem Černým. Jeho výklad o TČM mě tak zaujal, že přestože jsem absolvovala nejdříve reflexologii ruky, následně masáže Gua Sha, díky, kterým již nevím, co je to migréna, zaujetí pro čínskou medicínu se ve mně stále stupňuje.

Hanka

 

Reflexologie ruky - začiatkom roka som absolvovala odborný kurz Reflexologie ruky v Prahe. Teraz nedávno som sa vrátila z jeho opakovania. Možnosť zopakovania je skvelý nápad! a ďakujem EduSpa za túto možnosť. Po absolvovaní prvého kurzu sa mi informácie po čase rozležali v hlave a po absolvovaní opakovania som si tieto informácie utvrdila. Pán Milan Černý ktorý tento kurz viedol je užasný a charizmatický človek. Všetko vysvetoval trpezlivo a zrozumiteľne. Venoval sa nám studentom naplno. Atmosféra bola uvoľnená a priateľská. Mám z tohoto kurzu skvelé dojmy a spomienky. Kurz vrelo odporúčam. Ďakujem p.Černý a EduSpa College.

Lubica

 

Během října jsme s manželem prošly kurzy Reflexologie ruky a Reflexologie nohy. Oba kurzy byly skvěle vedeny lektorem Milanem Černým, u kterého jsme dostali informace týkající se nejenom samotné reflexologie, ale i spoustu dalších týkajících se nejen čínské medicíny. Děkujeme za vědomosti, i nadále se u vás plánujeme vzdělávat.

Irena a Tibor

 

Ahoj všichni, 22.4. jsem se zúčastnila kurzu Reflexologie ruky pod vedením Milana Černého. Bylo to skvělé. Díky moc za spoustu nových informací. Těším se na další kurzy.

S pozdravem Lucka

 

Dne 16.10. jsem se zúčastnila kurzu reflexologie ruky u Ing. Milana Černého. Ráda bych poděkovala za jeho velmi lidské a odborné vedení a za znalosti, které nám ochotně předal. Bylo to velmi přínosné.

Marcela

 

Moc díky Milanovi Černému za velmi profesionální, přátelský a emotivní přístup při reflexologii rukou. Těším se na další setkání a přeji hodně sluníčka v dušičce.

Iveta

 

Chtěla bych poděkovat Milanovi za úžasné kurzy Reflexologie nohy a ruky, kterých jsem se zúčastnila v červnu. Objevila jsem další možnosti, jak pomoci svým klientům. Děkuji a doporučuji!!!

Naty

 

Na květnovém kurzu Reflexologie ruky jsem díky Milanovi Černému konečně pochopila vztahy mezi jednotlivými vnitřními a smyslovými orgány. Jím zpracovaná a nám poskytnutá mapa ruky je zatím to nejlepší provedení, s jakým jsem se setkala. Nyní jsem konečně získala odvahu se reflexologií vážně zabývat a uplatňovat ji nejen na svých vlastních rukou. Díky, Milane, a jistě zase někdy naviděnou.

Zdeňka

 

Dobrý den, v sobotu jsem absolvovala kurz reflexologie ruky vedený panem Milanem Černým. Děkuji, bylo to výborné, Milan se nám maximálně věnoval, podrobně a trpělivě vše vysvětlil. Ráda si tento kurz zopakuji, ale počkám na zimu, tuto sobotu bylo úmorné vedro. Ještě jednou děkuji i celému kolektivu EDUSPA za kvalitní nabídky a služby.

Zdena

 

Včera (31.3.) jsem absolvoval kurz reflexologie ruky. Je to můj 4.kurz u EduSpa a opět musím s radostí konstatovat, že jsem odcházel velmi potěšen nejen novými vědomostmi, ale i profesionálním přístupem lektora, pana Černého. Jeho profesionalita a skvělá znalost anatomie působí velmi dobře na klienta, stejně tak, jako jeho velmi přátelský a trpělivý přístup. Takže díky moc za další kurz a těším se, až otevřete nějaký z vámi připravovaných.

Robert Řehák

 

Děkuji moc za skvěle vedený kurz reflexologie ruky s Milanem a těším se na stravování podle čínské medicíny!:-))

Anna

 

Moc a moc děkuji za kurz reflexologie ruky. Výborný lektor, velmi trpělivý a ochotný odpovídat na spoustu otázek. Pečlivě připravený kurz.

Šárka

 

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat panu Černému za výborně vedený kurz reflexologie ruky, bylo to velmi poučné a přínosné.

Děkuji Jiřina.

 

Hezký podvečer, touto referencí moc děkuji panu Milanovi Černému za svěle provedený kurz reflexologie ruky, kterého jsem se zúčastnila 14.7. v Brně. Děkuji též za rovněž perfektní kurz astropsychologie a astromedicíny, který se konal o den dříve. Oba kurzy naplnily zcela moje představy, příjemná přátelská atmosféra, dokonalý výklad, to vše ještě podtrženo vhodně vybranou relaxační hudbou. Určitě si nenechám ujít ještě kurz reflexologie nohy. Už nyní se těším.

Marcela D.

 

Dobrý den, dne 14.7. jsem se zúčastnila kurzu Reflexologie ruky pod vedením pana Milana Černého. Skvělá atmosféra, poutavý výklad, po nedávné reflexologii nohy jsem se na "ruku" vyloženě těšila. Teď už jenom cvičit a cvičit :). Ještě jednou moc děkuji za příjemný den.

Ivana T.

 

Dobrý den, absolvolala jsem kurz Reflexologie ruky s panem Milanem Černým a bylo to naprosto úžasné. Měl velmi profesionální přístup a nevynechal sebemenší důležitý detail, který by nás mohl v praxi zaskočit. Už se těším na reflexologii nohy :-)

S pozdravem Petra Tamová

 

Děkuji Milanovi Černému za skvělý kurz reflexologie ruky. Moc se těším na další kurzy.

S pozdravem Lenka.

 

Absolvovala jsem kurz reflexologie ruky. Jako tradičně na všech kurzech Roberta byla skvělá atmosféra. "Reflexka ruky" jen výborně doplnila kurz reflexologie nohy. Navíc výhodou je, že si může člověk díky reflexologii ruky pomoci i sám.

Kateřina Švejdová

 

Kurz Reflexologie ruky byl skvělý, po automasáži a cíleném promačkávání bodů, pookřály nejen mé ruce (bolavé od každodenního psaní na počítači) , ale celé tělo. Zkouším reflexologii i u přátel a rodiny, všichni si to moc pochvalují a já se tak učím a zdokonaluji. Vztahy mezi body a orgány jsou fakt přesné, podle reakce hned vím, kde jsou schované problémy a bolístky. Je to moc zajímavé, určitě se přihlásím i na reflexologii nohy. S pozdravem

Iveta Formánková

Masérský kurz - Reflexologie ruky

EduSpa College pořádá kurz: Reflexologie ruky.  Naše ruce jsou pro nás jedinečným nástrojem. Na kurzu se pomocí nauky o speciálních bodech a ploškách na rukou dozvíte, jak správně diagnostikovat a zharmonizovat zdravotní stav a jak zjistit kondici jednotlivých orgánů.

Pomocí reflexologie rukou se naučíte vyladit a zharmonizovat organismus.

Tato technika je velmi atraktivní, neboť ruce jsou nejvíce dostupnou částí lidského těla. Můžete tuto metodu praktikovat co nejčastěji a těšit se tak z jejích mnohostranných účinků.

Reflexologie ruky dokáže výrazně posílit imunitní systém a mízní oběh, zlepšit obranyschopnost organismu, uvolnit tělo od stresů a nervozity.

Tato nenáročná a většinou i příjemná technika je skvělým impulsem ke spuštění samoléčebných procesů. Reflexologie ruky se tak stává nejen klíčem k nápravě nejrůznějších blokací životní síly, ale také účinným prostředkem k nalezení fyzické i duševní rovnováhy.

 

Masérský kurz Reflexologie ruky - co se naučíte:

 

 • Historii reflexologie ruky
 • Obecné i specifické účinky této metody
 • V jakém případě se smí či nesmí reflexologie ruky provádět
 • Jak vést základní rozhovor s klientem, na co ho upozornit
 • Zopakujete si anatomii ruky, umístění a funkce základních orgánů v těle
 • Seznámíte se s reflexologickou mapou na ruce a s jejími vztahy k jednotlivým orgánům (bodům a ploškám je v teorii i praxi věnováno dostatek času)
 • Naučíte se správný postup při stlačování bodů, osvojíte si techniku i rytmus ošetření reflexologie ruky
 • Zvládnete speciální cviky pro rychlé uvolnění rukou
 • Naučíte se harmonizační masáž, která je skvělým doplňkem bodového ošetření u reflexologie ruky
 • Dozvíte se jak provádět a využít autoterapii rukou
 • Reflexologie ruky jako první pomoc

Absolvujte náš masérský kurz a přesvědčte se, že reflexologie ruky je báječná nejen jako samostatná terapie, ale také jako doplněk k ostatním masážním technikám či k manikérské praxi.

 

Masérský kurz Reflexologie ruky - lektor:

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu čínské medicíny a filozofie v teorii i praxi, je absolventem odborných studijních pobytů v Japonsku a Číně. Absolvoval čtyřleté studium tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, ukončené diplomovou prací a závěrečnou zkouškou. Má mnoholeté zkušenosti s výukou a vedením seminářů z oboru čínské a alternativní medicíny, zdravého životního stylu, koučování a managementu. K technikám, které již mnoho let úspěšně provozuje ve své praxi a které neustále studuje a rozvíjí, patří také Reflexologie nohy i ruky. Studenti oceňují jeho odbornost, profesionalitu a přátelský přístup.

 

Masérský kurz Reflexologie ruky - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Reflexologie ruky trvá 1 den.

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou menší přestávky, v poledne je velká pauza na oběd.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Reflexologie ruky - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Reflexologie ruky si s sebou prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, poznámkový blok, psací potřeby a ručník. Nezapomeňte také na pití a svačinu (káva + čaj jsou v ceně kurzu). Oběd si můžete vybrat v restauraci v blízkosti učebny.

Pokud si na náš masérský kurz přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Reflexologie ruky. Můžeme Vám jej na vyžádání  předem vystavit za poplatek i v německém nebo v anglickém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Reflexologie ruky

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Masérský kurz Reflexologie ruky - úspěšná praxe:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz Reflexologie ruky, má možnost si tento kurz jednou zdarma zopakovat. Může si tak např. po delší pauze připomenout své teoretické i praktické znalosti. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

Omlouváme se, ale v době platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

Masérský kurz Reflexologie ruky - cena:

1 900 Kč

V ceně kurzu jsou také výukové materiály a manuál.

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Termíny kurzu

Hlídací pes

Načítám data