Masérské kurzy, školení, přednášky
Reflexologie nohy

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Musím říct, že lektor Milan na třídenním kurzu reflexologie nohy byl opravdu skvělý! Děkuji.

Lucie

 

Účastnila jsem se v říjnu kurzu Reflexologie nohy. Kurz se mi moc líbil, dozvěděla jsem se opravdu hodně informací. Pan Milan Černý je perfektní školitel s profesionálním přístupem. Děkuji za tento kurz a vřele doporučuji.

Marie

 

13-14.4. a 17-19.5. jsem absolvovala kurz Relaxačních masáží a Reflexologie nohy. U obou kurzů jsem se přesvědčila o vynikající kvalitě. Eva a Milan - oba mají příjemné a profesionální vystupování.Vybrala jsem si dobře. Ráda navštívím i další kurzy.

Eva B.

 

Kurz Reflexologie u Milana Černého byl profesionálně i lidsky výborný a byla jsem velmi spokojená. Ještě jednou děkuji za předané znalosti, určitě se zase uvidíme.

Hanka

 

Během října  jsme s manželem prošly kurzy Reflexologie ruky a Reflexologie nohy. Oba kurzy byly skvěle vedeny lektorem Milanem Černým, u kterého jsme dostali informace týkající se nejenom samotné reflexologie, ale i spoustu dalších týkajících se nejen čínské medicíny. Děkujeme za vědomosti, i nadále se u vás plánujeme vzdělávat.

Irena a Tibor

 

Děkuji Milanovi za super kurz Reflexologie nohy v Praze. Lektor a hlavně člověk na jedničku.

Jarka

 

Moc díky Milanovi Černému za jeho úžasné a laskavé vedení kurzu Reflexologie nohy, kterého jsme se zúčastnili letos v srpnu. Je vidět, že má Milan velké zkušenosti z oboru, a že to dělá s láskou. Milane, díky, užili jsme si to :-)

Simona a David

 

Děkuji za krásný kurz reflexní terapie, vedený Ing. Milanem Černým, který proběhl minulý týden. Teoretický výklad RT byl výstižný, srozumitelný, vždy doplněný praktickou ukázkou s možností vlastního vyzkoušení. Z průběhu kurzu mám velmi dobrý pocit a jediné, co bych z mého pohledu vylepšil, je "doporučení" lektora k přirozenému vytvoření dvojice muže a ženy.

Srdečně zdravím Láďa

 

Děkuji za velmi pěkný a velmi zajímavý kurz Reflexologie nohy vedený Ing. Milanem Černým, bylo to úžasné.

Katka

 

Chtěla bych poděkovat Milanovi za úžasné kurzy Reflexologie nohy a ruky, kterých jsem se zúčastnila v červnu. Objevila jsem další možnosti, jak pomoci svým klientům. Děkuji a doporučuji!!!

Naty

 

Ahoj, kurz Reflexologie nohy od 12.12. do 14.12. neměl chybu, lektorem Milanem počínaje a úžasnýma lidičkama konče! :-) Přeji všem jen to nejlepší a Milanovi spoustu dalších nadšených a spokojených klientů!!!

Radek

 

Dobrý den, vřele všem doporučuji kurz Reflexologie nohy. Během tří dnů se naučíte spoustu věcí, výuka je pojata velmi prakticky, ukázkově, výklad lektora Milana Černého je jasný, fundovaný, pan Černý jako lektor je velmi trpělivý, ochotný a přátelský. Učebna vybavena přesně pro potřeby kurzu, prostě není co vytknout...

Díky moc, Vendula

 

Chtěla bych poděkovat Milanu Černému za kurz Reflexologie nohy, který se konal 29.31.8. Kurz byl pro mě velmi přínosný, Milan je profesionál na svém místě. Oceňuji na něm i rady z praxe.

Ali K.

 

Dobrý den, ve dnech 30.1-1.2. jsem se zúčasnila kurzu Reflexologie nohy. Pan Milan Černý je profesionál ve svém oboru, má velice přátelský přístup a velkou trpělivost. Je to člověk na svém místě. Prostě jedním slovem - vše bylo perfektní a také byl bezva kolektiv, všechny zdravím. Vše se snažím preferovat v praxi a zákazníci o to mají velký zájem. Za vše moc děkuji a mějte se jen krásně.

Olina.

 

Zúčastnil jsem se kurzu Reflexologie nohy 30.1. Kurz byl velmi dobře veden lektorem Ing. Černým a naučil jsem se spoustu nových věcí. Těším se na další kurzy.

Martin

 

Od 14-16.6. jsem se zúčastnila kurzu Reflexologie nohy, výborný profesionální přístup Milana, skvělá atmosféra. Všem doporučuji.

Jana K.

 

Ve dnech 15.3.-17.3. jsem absolvovala kurz Reflexologie nohy, který vedl Ing. Milan Černý - velice milý člověk - ocenila jsem jeho lidský přístup a důkladné procvičování praktické části. Již brzy se chystám zapsat na další kurz. Přeji mnoho spokojených klientů :-)

Andrea

 

Dne 11.1.-13.1. jsem se zůčastnila kurzu reflexologie plosky nohy pod vedením Milana Černého, kurz byl výborný a už se těším na další setkání v EduSpa.

S pozdravem Michaela

 

11.až 13.1. jsem absolvoval kurz reflexologie nohy pod vedením Milana Černého. Jako u všech kurzů pořádaných EduSpa jsem se i tady setkal s vysokou odborností a metodickou připraveností lektora. Velmi kvalitně vedený kurz mi zpřístupnil další oblast mé práce a umožnil mi porozumět mnoha souvislostem. Velmi se těším na kurz baňkování pod jeho vedením. Děkuji i EduSpa za to, že výběru lektorů věnuje takovou péči.

Jiří

 

Absolovala jsem kurz reflexologie nohy 11.1. pod vedením Milana Černého, skvěle provedený kurz, výborný lektor, ochotný odpovídat na spoustu dotazů, dokonalý výklad, přátelská atmosfera, příjemná hudba - bylo to velmi poučné a již se těším na kurz reflexologie ruky.

Děkuji, Dana

 

Absolvoval jsem u vás kurz reflexologie plosky nohy ve dnech 7.-9.12. Úža, jsem nadšen. A moji klienti taky :-))

Díky Zbyšek

 

Dobrý den, chtěla bych touto cestou pozdravit super kolektiv lidí, kteří se zúčastnili víkendového kurzu Reflexologie nohy v Olomouci. Pro EduSpa opět obrovská pochvala. A to od vlídného a milého telefonátu s paní Michálkovou, kdy jsem se přihlašovala jako opozdilec a všechno šlo zařídit, až po excelentní výkon Milana Černého. Byli jsme s kurzem všichni moc spokojení. Zúčastnila jsem se kurzu EduSpa celkem 2x a vždy perfektní. Díky moc, už hledám další. Jen teď nevím jestli Indie nebo Čína.

Zdravím Iva

 

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za báječné vedení kurzu Reflexologie nohy, který jsem absolvovala v říjnu v Praze. Odnesla jsem si hlavu plnou informací a spoustu elánu do dalšího učení. Pan Milan je opravdu profesionál se vším všudy. Moudrý, empatický, ochotný. Už nyní se těším na další kurz.

S pozdravem Jana S.

 

26.-28.10. jsem se zúčastnila kurzu reflexologie nohy. Příjemné domácí prostředí včetně živé mourovaté číči a lektor Ing. Milan Černý předčilo všechna moje očekávání. Milan je člověk na svém místě s nevídanou ochotou opravdu naučit. Děkuji všem, kdo se na realizaci kurzů podílíte, jste opravdu skvělí. Vynasnažím se uplatnit získané znalosti v praxi, aby moji zákazníci odcházeli stejně spokojeni jako já od Vás.

Eva

 

Dobrý den, byla jsem na kurzu refloxologie nohy v Plzni 26.10.-28.10., nic úžasnějšího jsem ještě neabsolvovala. Všem vřele doporučuji. Milan je úžasný školitel, už se těším na další kurz. Všem přeji krásný den.

Pavlína

 

Připojuji se k mnohým spokojeným absolventům. Absolvovala jsem kurs reflexologie nohy v Plzni (26 - 28. 10) s lektorem Milanem Černým. Mohu říci, že je skutečný profesionál i velmi příjemný člověk. Jsem moc ráda, že jsem se pro kurs rozhodla a určitě ještě v budoucnu přidám další. Děkuji Milanovi i všem ostatním za příjemnou atmosféru i nové informace.

Lucie

 

Přeji dobrý den, právě jsem absolvovala kurz reflexologie nohy v Praze ve dnech 23-25.10. Ráda bych velice poděkovala panu Milanu Černému, který mě nesmírně obohatil o nová poznání souvislostí v našem těle. Již jsem tento kurz absolvovala u jiné firmy a tak jsem si představovala, že si vše ještě zopakuji a upřesním, avšak přístup pana Černého k reflexologii nohy, spojený s poznáním čínské medicíny mě zcela pohltil. Nyní jsem poznala mnohem větší hloubku a možnosti této techniky. Opět jsem si potvrdila, že ve firmě Eduspa jsou opravdoví mistři svého oboru a hlavně lidé srdce, kteří chtějí předávat své vědomosti dále. Ještě jednou děkuji a těším se na další kurzy, na které jsem již buď přihlášená, nebo se jistě přihlásím hned, jak budou vypsány termíny.

Se srdečnými pozdravy celému týmu Eduspa Martina Š.

 

Dobrý den, ráda bych toto cestou poděkovala panu Ing.Černému za skvěle vedený kurz reflexologie nohy. Po celé tři dny byla v Hradci K. skvělá atmosféra, odborný a přitom pohodový výklad. Už se těším, že si rozšířím znalosti na kurzu reflexologie ruky. Milane díky a stále sluníčkové dny.

Iva

 

Dne 25.5.-27.5. jsem absolvovala kurz Reflexologie nohy v Brně pod vedením pana lektora Milana Černého a mohu Všem jen kvalitu vedení konkrétně u tohoto kurzu stoprocentně potvrdit a doporučit. Celý kurz probíhal ve velmi příjemné a "kamarádské" atmosféře a jsem opravdu velmi mile potěšena, že ještě v dnešní existují velmi ochotní lidé (tím myslím samozřejmě pana Milana), kteří mají zájem, aby kurz probíhal zcela neformálně a byl pojat v "srdečném duchu". Pane Milane, ještě jednou Vám za všechno velký dík - hlavně za Vaši trpělivost...:-) !!! Mějte se moc krásně a přeji Vám hodně spokojených studentů!!!

Petra

 

Moc děkuji za přínosný kurz reflexologie nohy. Výklad od Milana, ukázky i vysvětlení bylo super. Děkuji,
 
Lucka
 
 
Děkuji za úžasně trpělivý přístup lektora Milana Černého v kurzu reflexologie nohy. Byla jsem s tímto kurzem plným praxe velmi spokojená. Těším se na další kurzy a setkávání s lidmi, kteří pracují nejen na sobě, ale i pro druhé. Přeji Milanovi i všem v EduSpa jenom vše dobré!
 
Iva
 
 
Kurz Reflexologie nohy se mi moc líbil a velmi ráda se zúčastním dalších kurzů a školení ve vašem vzdělávacím středisku. Už teď šířím samou chválu na lektora pana Černého i na vaši školu, na způsob jednání, příjemné zázemí i konečné vedení kurzu. Těším se na další společná setkání s vašimi lektory a dalšími studenty.
 
Jana

 

17.2. jsem absolvovala kurz reflexologie nohy pod vedením Ing Milana Černého. Ráda bych touto cestou ješte jednou poděkovala za neformální, přesto vysoce profesionální přístup lektora. Ač byla naše skupina v komorním složení, myslím, že jsme byli bezva parta a kurz probíhal v příjemné přátelské atmosféře. Všem zúčastněným posílám pozdrav a Milanovi dík za celou naši"oslabenou"sestavu.

Soňa

 

Děkuji moc panu Milanu Černému za velmi příjemný prodloužený víkend. Kurz Reflexologie nožky byl úžasný! Přístup, informace, atmosféra, no prostě všechno bylo mooc fajn! (21.10-23.10, Olomouc :)) ) A jinak přeji všem holkám z kurzu ať se daří! Hodně úspěchu! Aaa hlavně masírujte :)

Míša

 

Dobrý den, dnes jsem se vrátila z kurzu Reflexologie nohy. Jsem sice z Prahy, ale na kurzu jsem byla v Olomouci a byl to velmi povedený víkend. Kvalitní výklad pana Černého, jeho příjemný projev a vysoké znalosti mě velmi obohatily. Věřím, že jako kosmetička budu zpříjemňovat svým klientkám dobu u mě v salónu a předávat nabyté znalosti. Děkuji Vaší škole a panu Milanu Černému.

Renata

 

Dobrý den, ve dnech 7.10. - 9.10. jsem absolvovala kurz reflexologie nohy pod vedením lektora Milana. Vzhledem k tomu, že jsem již stejně zaměřený kurz jinde absolvovala, nedá se říci, že bych se tam naučila, co jsem potřebovala. Tento kurz s Milanem byl ale jiný. Byl zde prostor jak pro teorii tak pro praxi, nic jsme neuspěchali a vše si krásně zopakovali. Jsem nadšená, konečně si reflexní plosky pamatuji a kurz splnil, ba předčil moje očekávání. Pan Milan je opravdový odborník, pro které není překážkou odpovědět na všechny všetečné dotazy účastníků kurzu. Chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat za velmi poučné 3 dny.

Jana

 

Ahoj :-) 17.-19.8. jsem se zúčastnila kurzu Reflexologie nohy a moc se mi to líbilo. Atmosféra byla skvělá, lidé milí a příjemní. Chci také poděkovat našemu lektorovi Milanu Černému za trpělivé profesionální vedení a ochotu se každému kdykoliv věnovat :-) Už se těším na další kurzy

Berenika

 

Dobrý den, děkuji panu Černému za úžasný kurz reflexologie nohy v Plzni 25-27.8. Opravdu prima zážitek.

Jindra

 

Ve dnech 3. až 5.6. jsem se zúčastnila kurzu reflexologie nohy v Brně, který vedl pan Černý. Díky jeho přístupu to byly pro mě bezvadné tři dny plné informací, pohody a relaxace - takové zážitky se dají jen doporučit, díky ☺

Jitka Šv.

 

Dobrý den, od 3.6.-5.6.2011 jsem se zúčastnila se sestrou kurzu Reflexologie nohy pod vedením pana Milana Černého. Moje dojmy - prostě úžasné. Dovede upoutat výkladem, pro mě - laika hodně, hodně informací (škoda, že to všechno moje hlava nebere :). Individuální, přátelský přístup pana Milana je velice milý. Ochotně vysvětluje, ukazuje. opakuje....:) Doma mi teď " musí nastrkovat nohy". Příjemný "návrat do školních lavic". Taky mě potěšil slevový kupon na další akci - asi to bude chtít Reflexologii ruky :)

Tak někdy příště nashle Ivana T.

 

Dobrý den, ráda bych poděkovala Milanovi za přínosný a příjemný víkend strávený na kurzu Reflexologie nohy, za jeho hluboké znalosti, přátelský přístup, trpělivost a smysl pro humor. Už teď se těším na kurz Reflexologie ruky. Všem zájemcům o alternativní způsoby léčby vřele doporučuji.

Ještě jednou díky, Saša

 

Kurz Reflexologie nohy pod vedením pana Černého se mi velmi líbil a doporučuji ho i ostatním.

Jitka Šikulová

 

Dobrý den, v těchto dnech, jak píše Ilona jsem se také zúčastnila kurzu reflexologie nohy a musím se vším souhlasit. Pan Černý je opravdu profesionál. Nezaskočí ho žádná otázka. Hned, jak to bude možné, zúčastním se kurzu reflexologie ruky, na který se opět moc těším. Ještě jednou Milanovi díky...

Eva H. Česká Lípa

 

Dobrý den! Zúčastnila jsem se kurzu Reflexologie nohy pořádané 20.-22.5. a vedené panem Milanem Černým. S tímto kurzem jsem byla velice spokojena. Přístup pana Černého ke studentům je velice pozitivní a jeho přednáška byla zajímavá. Také vaše organizace mi přijde velmi solidní a postupně si budu rozšiřovat další kurzy. Také vás budu doporučovat dalším zájemcum. Děkuji vám a zvláště panu Milanu Černému za krásný víkend.

llona Růžičková

 

Ahoj všem. Před deseti dny jsem absolvovala kurz reflexologie nohy a vždy když si na něj vzpomenu, tak je mi krásně na duši. Bylo to super. Přemlouvám příbuzné a kamarády, abych jim mohla "mačkat" nožky, každý se bohužel nedá. Díky kurzu se mi otevřelo neskutečné okénko poznání. Robert je profesionál na svém místě. Pokud to jen trochu půjde ráda si udělám další kurzy. Je to lepší než dovolená!!!! Roberte, děkuji moc a těším se nashledanou.

Mirka

 

Děkuji za úžasný kurz Reflexologie nohy pod vedením Roberta. Byla tam fajn parta lidí a Robert nám předal spoustu vědomostí a při stálém procvičování získáme i potřebnou zručnost. Už jsem začala procvičovat na kolegyních a ty si to velmi pochvalují.

Tak nashledanou při dalším kurzu Zděnka

 

Dobrý den,ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu lektorovi Robertu Al Arefovi za přednášky reflexní terapie nohy spojené s praxí, které byly pro mne obrovským přínosem v oboru alternativní medicíny. Výklad pana Roberta byl přesvědčivý a dokonale ucelený. Přeji mnoho obchodních úspěchů a těším se eventuelně na další kurs organizovaný firmou EduSpa College.

S pozdravem Martina Novotná

 

Krásný den přeji, kurz reflexologie pod vedením Roberta byl úžasný a přínosný. Opravdu to funguje, uvolnění krční páteře úžasné...příroda je dokonalá :-) Moc děkuji a přeji hodně úspěchů.

Zuzka

 

Po kurzu Reflexologie nohy mám tolik energie, že mě má rodina podezírá, zda jsem místo výuky někde nepopíjela energetické nápoje :-) Každou volnou chvilku mačkám nohy buď sobě nebo komukoliv, kdo je po ruce. Moc mě to baví. Diagnostika fakt sedí a po ošetření se každému uleví. Je to fajn pocit - vědět a pomáhat. Roberte, byl jsi učitel i lektor na jedničku, díky a ahoj

Helča

Masérský kurz - Reflexologie nohy

EduSpa College pořádá kurz: Reflexologie nohy. Všechny orgány mají na noze svoji odpovídající plošku a chodidla tak přesně odráží jejich momentální kondici. Naučte se, jak tyto orgány nejen správně diagnostikovat, ale i šetrně a velmi účinně harmonizovat a podporovat.

Reflexologie nohy (zkr. RXN) je šetrná a účinná masážní technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnově tělesné i psychické rovnováhy.

Naše chodidla představují dokonalou mapu těla, s jejíž pomocí můžeme prostřednictvím aktivních bodů a plošek ovlivňovat funkční orgánové poruchy.

Jemnou tlakovou masáží chodidla dokážete ulevit od bolesti, podpořit činnost oslabených orgánů, rozproudíte tok krve a energie v těle, a celkově tak navodíte pocit pohody a harmonie.

Reflexologie nohy se dá naučit a zvládnout i bez znalostí jiných masážních technik a kurz je zaměřenýpředevším na praktické využití získaných vědomostí.

 

Masérský kurz Reflexologie nohy - co se naučíte:

 

  • Jak využívat v praxi výhody reflexologie nohy (RXN)
  • Anatomie chodidla a umístění orgánových bodů a plošek na noze
  • Jak diagnostikovat funkční poruchy vnitřních orgánů pomocí RXN
  • Jak zmírnit bolesti zad, bolesti hlavy nebo např. bolestivou menstruaci
  • Jak můžeme pomocí RXN urychlit uzdravení při rýmě a nachlazení
  • Jak uplatnit techniky RXN při žaludeční neuróze, zácpě nebo průjmu
  • Jak lze preventivně využívat RXN např. v pedikérských službách
  • Jak si prostřednictvím RXN a automasáže vylepšit zdraví
  • Jak se dá RXN zkombinovat s ostatními druhy masáží - např. sestava na uvolnění krční páteře
  • Praktické využití funkčních souvislostí mezi našimi orgány z pohledu tradiční čínské medicíny

Reflexologie nohy je ušlechtilé umění, bezpečná a velmi účinná forma terapeutické masáže. Absolvujte náš masérský kurz, obohaťte Váš život a přispějte k obnově nejen svého zdraví, ale i zdraví lidí, na kterých Vám záleží.

 

Masérský kurz Reflexologie nohy - lektoři:

Robert Al Aref

Kurz vede specializovaný lektor této metody. Pravidelně se zúčastňuje různých seminářů, sympózií, veletrhů a konzultuje své teoretické i praktické zkušenosti s předními odborníky. Dlouhodobě se věnoval studiu medicíny, vyučoval anatomii na lékařské fakultě. Studenti si především cení jeho odbornosti, profesionality, trpělivého a přátelského přístupu.

 

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu čínské medicíny a filozofie v teorii i praxi, je absolventem odborných studijních pobytů v Japonsku a Číně. Absolvoval čtyřleté studium tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, ukončené diplomovou prací a závěrečnou zkouškou. Má mnoholeté zkušenosti s výukou a vedením seminářů z oboru čínské a alternativní medicíny, zdravého životního stylu, koučování a managementu. K technikám, které již mnoho let úspěšně provozuje ve své praxi a které neustále studuje a rozvíjí, patří také Reflexologie nohy i ruky. Studenti oceňují jeho odbornost, profesionalitu a přátelský přístup.

Rostislav Merta

Je profesionálním lektorem v EduSpa College.  Má dlouholeté zkušenosti s teoretickou i praktickou výukou masérských technik. Jeho výborná metodika a úspěšná praxe jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Masérský kurz Reflexologie nohy - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Reflexologie nohy trvá 3 dny.

Výuka začíná vždy v 9.00 a končí kolem 17.00. Během dne jsou menší pauzy, v poledne je velká přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením  a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Reflexologie nohy - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Reflexologie nohy si s sebou prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, vlastní prostěradlo na masérské lehátko, ručník, psací potřeby, sešit na poznámky. Nezapomeňte si vzít také pití a svačinu, v učebně je varná konvice, čaj, káva.  Na oběd si můžete zajít do restaurace nedaleko učebny.

Přibalíte-li si na náš masérský kurz ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Reflexologie nohy. Certifikát Vám můžeme na požádání předem vystavit také v německém nebo v anglickém jazyce (za poplatek).

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Reflexologie nohy

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Masérský kurz Reflexologie nohy - úspěšná praxe:

Všichni studenti, kteří v Eduspa College absolvují masérský kurz Reflexologie nohy, si můžou tento kurz jednou zdarma zopakovat. Lze si tak např. po delší pauze osvěžit své teoretické znalosti i praktické dovednosti a ještě více se tak zdokonalit v této metodě. Pro přihlášení na opakování nám vždy předem zavolejte.

 

 

Masérský kurz Reflexologie nohy - cena:

3 900 Kč

V ceně kurzu je také manuál a výukové materiály.

 

Opatření proti šíření Covid -19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Přehled lektorů v jednotlivých termínech: 

pátek, sobota, neděle 2. - 4. 2. 2024 Praha - Rostislav Merta

neděle, sobota, neděle 18. + 24.-25. 2. 2024 Plzeň - Rostislav Merta

středa, čtvrtek, pátek 15. -17. 5. 2024 Praha - Rostislav Merta

neděle, sobota, neděle 2. + 8.-9. 6. 2024 České Budějovice - Rostislav Merta

pátek, sobota, neděle 21. - 23. 6. 2024 Hradec Králové - Rostislav Merta

 

POZOR!

Kurz v Plzni se koná v neděli 18. 2. 2024 + další víkend v sobotu a neděli 24. -25. 2. 2024

Kurz v Českých Budějovicích se koná v neděli 2. 6. 2024 + další víkend v sobotu a neděli 8. -9. 6. 2024

 

České Budějovice

02. 06. - 09. 06. 2024   obsazeno

Hradec Králové

21. 06. - 23. 06. 2024   obsazeno

Praha

30. 08. - 01. 09. 2024, pátek - neděle, počet dní: 3   volno

Termíny kurzu

České Budějovice

02. 06. 2024   obsazeno

Hradec Králové

21. 06. 2024   obsazeno

Praha

Načítám data