Masérské kurzy, školení, přednášky
Moxování

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Ahoj, nedávno jsem byla na moxování. U Milana jsem byla i na Tuine. Další člověk, za kterého jsem ráda ve svým životě. Nasměroval me na TČM, moc mě to baví. A v kombinaci s masážema to nemá chybu. Díky Milane.

Magdalena

 

Zdravím všechny :) Velice mě obohatil a příjemně naladil kurz moxování, školitel Milan zaslouží pochvalu za skvělý přístup a trpělivost, prostředí klidné a příjemné, znalosti už využívám na rodině a kolegyních( fyzio).

Lucka

 

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Milanovi za kurz moxování  v Brně 21.9. - profesionální, vstřícný, milý, trpělivý a individuální přístup! Jsem mile překvapená i nadšená...a už teď mám vybráno nejmíň pět dalších kurzů, kterých bych se moc ráda zúčastnila. Třeba mi bude štěstíčko přát a tyto kurzy budou probíhat i v Ostravě :-D nesmírně bych to přivítala z důvodu časového vytížení a cestování na větší vzdálenosti... Budu se těšit na příště a přeju spoustu dalších spokojených, nadšených a motivovaných účastníků Vašich seminářů!!!

Dáša

 

Děkuji Milanovi za moxování :-) jako vždy jsem byla nadšená čínskou technikou - začala jsem před 3-mi lety čínskou energetickou masáží a tato technika mě naprosto uchvátila - ráda si rozšiřuju možnosti a u Milana jsem už absolvovala vloni Tuinu I. ... teď moxování a ještě si určitě rozšířím obzor o baňkování a quaschu... taky jsem hned nato absolvovala Kinesiotaping I... už teď vím, že II. je moje taky... Kamil je super pohodář a šprýmař - podá látku tak skvěle, že to samo naskáče do hlavy, takže i laik se to skvěle naučí :-) přiznám se, že si stále vychutnávám taping na těle (dneska už je to třetí den, co mám tapy na sobě), pomáhá to skvěle a první večer jsem vážně přemýšlela, jestli se mám vysprchovat, abych si je nenamočila ... ale čistota zvítězila, nemůžu běhat ´smradlavá´:-) a tapy drží ... díky vám všem... zase příště ... brzy nashle

Michaela

 

Dobrý den, ve čtvrtek 17.3. jsem v Praze absolvovala kurz Moxování s lektorem Milanem Černým. Chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu za příjemný, otevřený a profesionální přístup. Těším se na další kurzy a panu Černému moc děkuji.

Ivana T. Pardubice

 

Děkujeme Milanovi za velmi zajímavý víkend strávený na kurzu Moxování,baňkování a GuaSha, za kvalitní a příjemný projev při výuce. Bylo to super a těšíme se na další kurzy.

Jirka a Romana

 

Dobrý den, minulý víkend jsem absolvovala kurz Moxování, baňkování, gua sha u vaší společnosti. Chtěla bych tímto emailem vyjádřit naprostou spokojenost s tímto kurzem a zejména pak pochválit přístup lektora Milana. Nikdy před tím bych nevěřila, kolik věcí se dá za dva dny stihnout naučit a zároveň udržet v kurzu úžasnou přátelskou a zábavnou atmosféru. Myslím, že nemluvím jen za sebe, když vyjadřuji maximální spokojenost s masérem Milanem co by lektorem. Mnohokrát díky a budu se těšit na dalších kurzech. Asi je to jak droga, začneš u medu a pak nevíš kdy přestat, a lávové kameny tak též na 1. Je to super.

S pozdravem a přáním krásného upršeného dne. Romča. 

 

Dobrý den Milane, děkuji Vám za profesionálně, ale přitom přátelsky a lidsky vedený kurz. Naučila jsem se hodně nového a těším se na praktickou práci s baňkami, moxou i s destičkami kua-ša. Určitě se přihlásím i na další Vaše kurzy. Přeji Vám krásné dny a brzy na viděnou.

Jitka

Masérský kurz - Moxování

EduSpa College pořádá kurz: Moxování.  Naučte se tuto efektivní, šetrnou a velmi účinnou techniku, která patří do základního souboru léčebných metod tradiční čínské medicíny.  Za pomocí prohřívání bodů či částí těla přírodní bylinnou moxou dochází k rychlému ozdravení organismu.

Moxování neboli požehování vzniklo v chladných, severních oblastech Číny, údajně jako alternativa akupunktury.

Při moxování prohříváme vybrané akupunkturní body, energetické dráhy nebo ošetřované oblasti těla speciální bylinnou směsí léčebných látek (moxou). Tvořící se teplo účinně zlepšuje oběh krve, vitální životodárné energi a celkově harmonizuje fyzické tělo i psychiku.

Pravidelné moxování zvyšuje obranyschopnost a odolnost organismu, doplňuje nedostatek energie a podle klasických čínských rukopisů podporuje dlouhověkost.

Moxování patří mezi základní techniky klasické čínské medicíny a můžeme jej kombinovat s klasickou masáží nebo ještě lépe s čínskou masáží tuina

 

Masérský kurz Moxování - co se naučíte:

 

  • Jak použít techniku moxování k odstranění únavy a vyčerpání
  • Jak uvolnit svaly a klouby pomocí moxování
  • Jak jednoduše zjistit energetickou nerovnováhu v těle a jak ji znovu obnovit
  • Základní techniky práce s hořící moxou, doporučené sestavy bodů a meridiánů, moxování se solí nebo se zázvorem atd.
  • Vysvětlení nejčastějších pojmů, se kterými se můžete v tradiční čínské medicíně setkat (princip jin a jang, energie čchi, učení o pěti elementech wu sing, koncept párových vnitřních orgánů cang-fu atd.)
  • Hlavní energetické dráhy (meridiány), vybrané akupunkturní body, jejich umístění a využití v moxování
  • Jak pečovat při masérské praxi o vlastní zdraví, vitalitu a psychickou pohodu

 

Přihlaste se na náš masérský kurz a naučte se využívat blahodárných účinků moxování k harmonizaci organismu a k předcházení nebo zmírňování tělesných potíží svých klientů. Léčebné metody tradiční čínské medicíny se v různých podobách používají už téměř pět tisíc let.

 

Kurz Moxování - produkty:

Na kurzu si můžete zakoupit veškeré pomůcky pro práci s technikami, které se naučíte.

 

Masérský kurz Moxování - lektor:

Kurz vede zkušený a kvalifikovaný lektor

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu čínské medicíny a filozofie v teorii i praxi, zabývá se tradičními postupy klasické čínské medicíny - čínskou masáží Tuina, moxováním, baňkováním, fytoterapií, zdravotním cvičením qigong, atd. Absolvoval čtyřleté studium tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, ukončené diplomovou prací a závěrečnou zkouškou. Zúčastnil se odborných studijních pobytů v Japonsku a Číně. Má mnoholeté zkušenosti s výukou a vedením seminářů z oboru čínské a alternativní medicíny, zdravého životního stylu, koučování a managementu. Studenti oceňují jeho odbornost, profesionalitu a přátelský přístup.

 

Moxování - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Moxování trvá 1 den.

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou malé pauzy, v poledne je velká přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Moxování - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Moxování si prosím vezměte pohodlný oděv pro masírování, přezůvky, psací potřeby, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka, malý a velký ručník. Nezapomeňte si také vzít svačinu a pití. Oběd si můžete vybrat v restauraci nedaleko učebny.

Přibalíte-li si na náš masérský kurz ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Moxování.

Certifikát Vám můžeme na požádání  předem vystavit také v anglickém nebo německém jazyce (za poplatek).

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Moxování a tělové svíce

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Kurz Moxování - úspěšná praxe:

Každý student, který v EduSpa College absolvuje masérský kurz Moxování, si může tento kurz jednou zdarma zopakovat. Lze si tak např. po delší pauze připomenout své teoretické znalosti i praktické dovednosti. Pro přihlášení na opakování nám prosím předem zavolejte. 

Omlouváme se, ale po dobu platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

Masérský kurz Moxování - cena:

1 900 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré materiály k výuce a manuál

 

 

Opatření proti šíření Covid -19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Termíny kurzu

Hlídací pes

Načítám data