Masérské kurzy, školení, přednášky
Masáž lávovými kameny ( Hot stones )

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

22.-23.3. jsem se zúčastnila kurzu masáže lávovými kamen pod vedením pana Slávka Merty. Nejen úžasný (i přísný) lektor, odpovídal velmi ochotně na veškeré otázky kladené účastníky. Moc děkuji za nová poznání.

Růžena

 

Ve dnech 13.6. - 14.6. jsem v Praze absolvovala kurz Masáž lávovými kameny a mohu jej vřele doporučit. Velké díky patří lektoru Slávku Mertovi, který vše vysvětloval a názorně předváděl. Byla jsem moc spokojená. Ještě jednou proto děkuji za příjemný a obohacující víkend.

Michaela

 

Absolvovala jsem kurz masírování lávovými kameny v PLZNI se Slávkem, bylo to super, určitě se ještě vrátím na další kurz.

Markéta

 

Kurz - lávové kameny, lektor Slávek, co dodat, naprostý nadstandard jako vždy u EduSpy, moc děkuji.

Vašek

 

Ráda bych poděkovala za příjemný kurz Masáže lávovými kameny, kterého jsem se zúčastnila 8.a 9.2. pod vedením Slávka Merty v Praze.

Iveta

 

Kurz Masáž lávovými kameny 8-9.2. se mi opravdu líbil a učitel byl velmi vstřícný, příjemný, nic netajil - nádhera. Ještě jednou děkuji.

Jarmila

 

Skvělé dva dny 8.-9.2. jsem se zúčastnila kurzu lávové kameny, bylo to Super, Slávek byl neskutečný, vše vysvětlil, názorně ukázal a pokud měl někdo dotaz, vše důkladně vysvětlil, byla to prostě bomba. Díky moc ;-)

Martina

 

8.-9.2. jsem se zúčastnila kurzu Lávových kamenů. Moc se mi líbil a zvlášť děkuji Slávkovi za profesionální přístup a informace, které nám dal a nešetřil ani žádnými navíc :-). Určitě to není poslední absolvovaný kurz u vás.

Soňa

 

Kurz byl skvělý. Lávové kameny úžasná terapie a lektor Slávek Merta je ještě lepší. Když nějaký kurz tak jedině v EDUSPA COLLEGE.

Milu

 

Chtěla bych poděkovat za víkend v Hradci Králové u Slávka. Odnesla jsem si mnoho zážitků a zkušeností. Masáž lávovými kameny je super. Slávek je úžasný člověk a jsem ráda, že jsem ho potkala. Doufám, že to nebyl poslední kurz, který jsem ze Slávkem absolvovala. Těším se na další kurzy a na poznání dalších prima lidiček, které vždy potkám. Ještě jednou velké díky.

Eva

 

Máme za sebou kurz lávovými kameny v Hradci Králové pod vedením Slávka Merty. Kurz se nám moc líbil, lektor byl skvělý.

Monika

 

V červenci jsem absolvovala intenzivní rekvalifikační kurz, a v říjnu kurz-masáž lávovými kameny. Oba kurzy vedla Janička Banszelová. Tímto ji chci moc poděkovat, je to super lektorka a úžasný človíček. Děkuji moc..a těším se na další kurzy u Janičky.

Jitka K.

 

Píši o něco později, ale přece :-). Chtěla bych tímto poděkovat za obětavost a příjemně strávený čas na kurzu Masáž lávovými kameny Hot Stones I. v Českých Budějovicích 20.- 21.5.

Marie

 

Kurz Masáž lávovými kameny mohu jen doporučit. Je to skvělá technika pro pacienta i pro maséra. Na zničená záda ohromný účinek. S kvalitou kurzu maximální spokojenost. Jani děkujeme!

Ondra

 

Všem, kteří mají chuť a náladu se naučit techniku masáže lávovými kameny, chtějí mít z ní požitek a pěkný zážitek nejen pro sebe, ale i pro ty, kterým masáž budou aplikovat, vřele doporučuji. Neváhejte a dejte se do toho v EduSpa. Vše vám vysvětlí a naučí s ochotou, dobrou náladou a hojnou trpělivostí. Nebyla jsem v EduSpa prvně a ani posledně. Už se těším na další setkání. Děkuji nejen Robertovi, ale všem lektorům, že to děláte a máte chuť se s námi podělit o zkušenosti. Děkuji.

Marcela

 

Ahoj, právě jsem dorazil z víkendového kurzu Lávových kamenů. Kvalitní lektorka, hezké prostředí, příjemné uvolnění pro absolventy. Skvěle strávený víkend. Hned se jdu podívat, který kurz si vyberu jako další.

S pozdravem Michal

 

Milý Roberte, chci Ti moc poděkovat za velice profesionální a milý přístup na kurzu lávovými kameny. Máš zlaté ruce a svatou trpělivost. Všem ostatním děkuji za příjemnou atmosféru po celé oba dva dny. Všem velký dík.

Iveta

 

Ráda bych opět poděkovala EduSpa za listopadový kurz Masáž lávovými kameny. Jela jsem kvůli Jitce z Brna do Prahy, protože to rozhodně stálo za to. Je to skvělá lektorka, která dokáže svoje znalosti dobře předat a má s námi bezbřehou trpělivost. Na kurzech panuje vždycky milá a přátelská atmosféra. Odjížděla jsem s kameny v baťohu a nadšením pro tuto techniku. Vřele doporučuji!

Tereza

 

Dobrý den, dne 17. a 18.11. jsem byla v Hradci na lávových kamenech. Moc děkuji Tomášovi, bylo to fakt super. Děkuji za perfektní přístup a za nové vědomosti. Těším se na další kurz.

Lucie

 

Dobrý den, 24.-25.9.2016 jsem se zúčastnila v Brně kurzu lávových kamenů pod vedením úžasného člověka - Jitky Bohuslavové. Moc děkuji za profesionální přístup, za úžasné jednání a vlastně za všechno. Vrátila jsem se domů nejenom nabitá informacemi, ale i energií. Poznala jsem i nové fajn lidičky Určitě to není poslední kurz, který bych chtěla absolvovat. Děkuji a ještě jednou děkuji.

Jarka

 

Dobrý den, 10. a 11.9. jsme spolu s dcerou absolvovaly úžasný kurz masáže lávovými kameny. Moc děkujeme!! Jako vždy v EduSpa - erudovaná lektorka Jana, skvělý přístup, profesionalita, pohodová atmosféra. S čistým svědomím doporučujeme!!

Iva+Iva

 

Moc děkuji Janičce za krásný víkend na kurzu lávových kamenů. Byl to velice harmonizující zážitek. Děkuji. V dubnu se chystám na doporučení na alfa hladinu a už se moc těším. Krásný Slunovrat.

Kateřina

 

12.-13.12. jsem se zúčastnila kurzu masáž Lávovými kameny. Chtěla bych samozřejmě poděkovat Janičce B., protože je prostě skvělá a zároveň bych chtěla poděkovat i masérské škole EduSpa, že jsem si mohla u nich udělat více zajímavých kurzů, na kterých jsem se naučila spostu zajímavých a nových věcí.

Jitka

 

Touto cestou bych chtěla poděkovat Janičce B. Dne 12-13.12.2015 jsem u ní absolvovala kurz lávových kamenů a jsem nadmíru spokojena. Učí s láskou a je vidět, že jí to baví, a že chce studentům předat co nejvíce. Dále bych chtěla poděkovat i Milanovi, u kterého jsem dělala nedávno kurz reflexologie nohy. Milan je také skvělý lektor. Pokud se rozhodujete kam na kurz, tak EduSpa určitě doporučuji. Již jsem v této škole byla na více kurzech a plánuji časem na další.

Nikola

 

7-8.11. jsem absolvovala kurz Masáž lávovými kameny (Hot stones I). Jelikož jsem v tomto oboru úplný začátečník, byla jsem trochu nesvá. Pod vedením Jitky, které tímto moc děkuji, se mé obavy rozprášily a celý kurz jsem si užila. Doporučuji všem i laikům. Ještě jednou díky a na viděnou :-)

Monika

 

Krásný víkend (11.-12.10.2015) jsem prožila na kurzu: Masáž lávovými kameny v HK pod vedením Jitky Bohuslavové. Jitko, velmi Ti děkuji za krásné dva dny a předání všech potřebných informací k danému tématu. Těším se na další kurz s Tebou a všem vřele doporučuji.

Večernice

 

1.-2.10.2015 jsem měla opět možnost absolvovat kurz u úžasné lektorky Janičky B. Tentokráte to byly lávové kameny. A úplně jsem se zamilovala :) Chtěla bych tentokráte poděkovat Janičce, její přítomnost, vřelost a umění předat své vědomosti a zkušenosti jsou neocenitelné.

Kateřina

 

Zdravím všechny maséry, ráda bych tímto poděkovala Janě B.za skvělý kurz Hot Stones I. Přestože venku bylo asi 38 st., kurz jsme v pohodě zvládli a naučili se spoustu nových dovedností. Budu se těšit na další kurzy. Jani, díky!

Soňa

 

18.-19.6.2015 jsem byla na kurzu Masáž lávovými kameny v Hradci. Byl to úžasný zážitek i díky lektorce Jitce B., která nám všechno s trpělivostí a humorem vysvětlila. Moc děkuji a těším se na další kurzy.

Sylva

 

Když je venku škaredě, je potřeba najít místo, kde je příjemně. Báječné tři dny jsem prožila na brněnském kurzu Hot Stones a Breussova masáž 22.-24.5. pod vedením lektorky Jitky Bohuslavové. Profík na svém místě. Jitko, díky Tobě i ostatním skvělým lektorům EduSpa.

Renata, Brno

 

O víkendu 16.-17.5. jsem absolvovala kurz masáže lávovými kameny a mohu jen doporučit, tento kurz mi hodně dal a bylo to fajn. Ráda Vašich služeb využiji znovu při nějakém dalším kurzu.

Klára

 

Po absolvování kurzu Masáž lávovými kameny mohu jen a jen doporučit. Opět jsem se přiučila novým věcem, pod skvělým vedením Tomáše Vymětala v Brně. Velmi hezky strávený víkend. Děkuji.

Lenka

 

O víkendu jsem absolvovala kurz Masáž lávovými kameny a jsem nadšená. Absolutně skvěle strávený víkend. Vysoká úroveň sdělení, praktické ukázky, vše srozumitelné. Skvělý a laskavý přístup lektorky Jany B. a její trpělivost byl pro mě osobně velmi přínosný. Můžu jen a jen doporučit.

Gabča

 

Děkuji Tomášovi za kurz Masáže lávovými kameny a za předané zkušenosti. Velice si vážím toho, jak v této masérské škole lektoři přistupují ke studentům - jde skutečně o kvalitu a vklad zkušeností každého lektora je, myslím, neocenitelný.

Hana

 

Tento víkend jsem absolvoval masérský kurz masáže lávovými kameny pod vedením lektorky Jitky Bohuslavové. Jitko, musím Ti ještě jednou moc poděkovat za tvůj profesionální přístup, byl to báječný víkend a těším se na další.

David K.

 

Absolvovala jsem kurz Masáže lávovými kameny v Praze 15.-16.11. Bylo to moc fajn. Skvělý přístup lektorky Jany. Díky za příjemný víkend.

Slávka

 

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat za velmi příjemně strávený víkendový kurz - Hot stones - lávové kameny (4-5.10.2014). Jitka je skvělá a profesionální lektorka. Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným za bezva náladu, která se nesla po celou dobu kurzu, těšíme se na další setkání... :)

Miluška+Lenka

 

Zdravím všechny. Začátkem dubna 2014 jsem absolvoval kurz lávových kamenů. Prožil jsem úžasné 2 dny, které mi hodně dali. Proto musím pochválit Jitku...je to zkrátka profík :-) a za to ji děkuji.

Pavel K.

 

O víkendu jsem se v Brně zúčastnila kurzu lávových kamenů. Byl to neskutečný zážitek a tímto bych chtěla moc poděkovat naší lektorce Jitce, která byla suprová :) Díky moc, už se těším na další skvěle strávený víkend s EduSpa.

Petra

 

V Praze jsem 8.3 a 9.3. zažila víkendový kurz Masáž lávovými kameny. Pod vedením Roberta to byl úžasně prožitý víkend.

Děkuji za vše, Soňa

 

Listopadový kurz masáže lávovými kameny v HK s Jitkou byl báječný. Jíťo, děkuji nejen za trpělivost a vstřícnost :) Po absolvování rekvalifikačního kurzu a dvou jiných u jiné školy mám jasno, že se budu vracet do EduSpa. Chválím tímto i další Vaše lektory a už se těším na další kurzy.

Mirka

 

Tak jsem se konečně dočkala a 12. a 13.10 jsem absolvovala kurz masáže lávovými kameny. Děkuji Jitce za skvělé vedení kurzu, za spoustu rad a různých tipů, jak ještě masáž vylepšit a také za příjemnou atmosféru, která byla po celou dobu kurzu. Všem účastněným přeji hodně úspěchů a těším se na další budoucí kurzy, které určitě navštívím. Také nesmím opomenout úžasnou ukázku havajské masáže s lávovými kameny, byl to tanec nejen nohou, ale i rukou, určitě se příští rok na kurz havajské masáže přihlásím a nejen na ni :-). EduSpa přeji hodně spokojených studentů.

Venuše

 

6.7 a 7.7 som si robila kurz v Brne - lavove kamene, uzasna skola a super lektorka Jitka, ktora vie naucit. Velmi sa mi pacilo na kurze a urcite budem nastevovat skolu EduSpa. Doporucujem.

Tatiana

 

V termínu 8. a 9.5.2013 jsem se zúčastnila kurzu masáže lávovými kameny vedeným Jitkou Bohuslavovou a stejně jako jiné kurzy, které jsem v EduSpa absolvovala, byl i tento velmi příjemným zážitkem. Jitka je výborná lektorka s obrovskými zkušenostmi a schopností vytvořit pohodovou, přátelskou a zábavnou atmosféru. Jíťo, moc děkuji a přeji hodně úspěchů!

Jana A.

 

Jíťo, ještě jednou velký dík za perfektní kurz lávové kameny, úžasný zážitek. Doporučuji všem, kdo se chystají, at neotálejí :-) ...a již nyní se těším na kurz havajská masáž.

Gabriela

 

5.-7.4. jsem absolvovala kurz Masáž lávovými kameny Hot stones a masáž obličeje lávovými kameny v Hradci Králové. Tyto tři dny pro mě byly opravdovým nezapomenutelným zážitkem. Jituška je opravdový odborník. Všem tento kurz doporučuji. Moc se těším na další kurzy, které chci absolvovat v květnu a červnu. Ještě jednou díky za vše :-)

Helena

 

Dobrý den, velice děkuji za kurz Hot Stones, který jsem absolvovala minulý víkend v Hradci Králové. Jitka je výborná školitelka a určitě se hodlám u EduSpa College naučit ještě dalším masážím. Kurzy mohu vřele doporučit.

Kateřina

 

Děkuji za krásné dva dny, které jsem strávila při kurzu Lávových kamenů 15.-16.3. v Praze. Dík patří Robertovi i všem účastníkům.

Alena

 

O víkendu 2-3.3. jsem absolvovala kurz Lávové kameny v Plzni. Chtěla bych všem moc poděkovat a především Jitce za vedení kurzu. Bylo to pro mě něco nového a zážitek slovy těžko popsatelný, těším se, až se potkáme na dalším kurzu. Ještě jednou všem moc děkuji.

Jitka

 

Děkuji všem z EduSpa, že jsem si 2.-3.3.2013 v Plzni mohla zdarma zopakovat kurz Masáž horkými lávovými kameny. V komorní atmosféře jsem si hmaty vžila a teď už to snad půjde samo. Jitka byla jako vždycky výborná, trpělivá - prostě profesionál - Jituš, těším se, až se zase uvidíme, za vše velký dík.

Zdeňka

 

V termínu 1.-3.2. jsem absolvovala kurzy lávovek v Hradci Králové. Ještě teď se cítím nádherně a je to zásluhou nejen hřejivé síly kamenů, ale i příjemně stráveného víkendu pod vedením Jitky Bohuslavové. Děkuji jí i celému týmu EduSpa.

Lenka

 

Minulý týden jsem absolvovala kurz lávových kamenů s Jitkou. Byly to pro mě dva úžasné dny nabité spoustou informací a nádherných zážitků. Jitka je super lektorka a tento kurz všem doporučuji.

S díky Hana

 

Ahoj, u EduSpa College jsem absolvovala kurzy - Dornovu metodu s Robertem a Masáž lávovými kameny s Jitkou a oběma lektorům chci poděkovat za příjemnou atmostéru, profesionální a lidský přístup, cenné rady, které se vždycky hodí :-) A za nadšení, které jsem si odvezla. Jste úžasní :-)

Díky Míša

 

27.1.2013. Právě jsem se vrátil z Brna z kurzu masáž lávovými kameny. Bylo to výborné, jsem příjemně překvapen. Jituška je opravdu profesionál. Moc děkuji za hezký zážitek, opravdu jsem si to užil! Ještě jednou děkuji!

Jaroslav

 

Milá Jitko, dne 24 - 25.1.201324 - 25.1.2013 jsem absolvovala kurz lávové kameny v Praze. Bylo to úžasné, moc děkuji.

S pozdravem Šárka

 

Ahoj, ve dnech 6-7.12.2012 jsem se v Plzni zúčastnila kurzu Masáž lávovými kameny. Touto cestou chci z celého srdce poděkovat lektorce Jitce Bohuslavé za velmi příjemnou a pohodovou atmosféru a dále při předávání letitých zkušeností v oboru masáží! Ještě jednou moc děkuji a těším se na další kurzy, které chci absolvovat u EduSpa v Plzni. Moc se těším! Zároveň vám všem přeji šťastné a veselé svátky vánoční, hodně moc zdraví a elánu do roku 2013.

Ahoj Mirka

 

6.-7.12.2012 jsem absolvovala kurz masáže lávovými kameny v Plzni. Opět to byla paráda a pohoda. Děkuji Jituš, těším se na leden. Všem krásné Vánoce.

Zdeňka

 

Chtěla bych vyjádřit veliký dík lektorce Jitce, která nás ve dnech 12.- 13.10 učila v Hradci Králové masáže lávovými kameny. S Jitkou jsem absolvovala už druhý příjemný kurz. Jsem celkem trémista a chvíli mi trvá, než se zadaptuji, ovšem s Jitkou mě tréma i napětí okamžitě opustí a kurz si užívám. Pozdravuji z Chocně.

Radka Pavelková

 

Dobrý den, chci poděkovat Robertovi za příjemný a profesionální přistup, včetně úžasné výuky při kurzu masáž lávovými kameny 13-14.09.2012. VELKÝ DÍK. Těším se na další kurz v Eduspa. S radostí doporučuji.

Hanka U.

 

Děkuji za kurz Masáž lávovými kameny 13.-14.9, bylo to báječné. Robert se nám maximálně věnoval a já jsem byla jako vždy naprosto spokojená.

Ivana

 

Ahoj, tento víkend 14.9.-15.9. jsem v Brně absolvovala kurz Hot stones. Děkuji lektorce Jitce za skvělý a kamarádský přístup a za praktické informace. Byl to krásně odpočinkově prožitý víkend :) Těším se na další kurz u EduSpa. Doporučuji!

Eva H.

 

Zdravím všechny. Děkuji moc za pečlivou výuku spojenou s velikou trpělivostí v kurzu výuky p.Jitušky Bohuslavové. Masáž lávovými kameny nás obohatila o poznatky, byla zároven milou a příjemnou relaxací. Všem se nám to líbilo.

S přáním pěkného dne Pavlínka-Jihlava

 

Koncem července jsem se zúčastnila velmi zdařilého kurzu Hot stones I. Kurz mě nabil energií a chutí do další práce. Mohu jen doporučit.

T.Matouchová

 

Tři dny lávových kamenů...nejdříve s Robertem obličej a dekolt a potom ve čtvrtek a v pátek, masáž celého těla s Jitkou. Budeme na tyto dny všichni rádi vzpomínat, lektoři se nám zase věnovali s takovým zápalem, chutí a humorem, že se nám nikomu ani nechtělo domů. Předali nám nejen ten základ, ale i všelijaké perličky, které nyní můžeme využít při své každodenní práci, protože lávovky u klientů naprosto vítězí. Těším se už zase na podzim na další kurzy.

Alena

 

Dobrý den, na začátku července jsem se zúčastnila v HK několika kurzů: Dornova metoda, lávové kameny obličeje a lávové kameny tělo. Vyučující byli Robert a Jitka. Roberta znám už z jiných kurzů, takže jsem neměla pochyby o prezentaci kurzů a jako vždy jsem byla velice spokojená. Jitku jsem poznala na lávových kamenech poprvé a byla jsem nadšená. Velice vtipná, vstřícná a trpělivá. Takže díky ní jsme tam všichni strávili příjemné 2 dny. Děkuji EduSpa, všichni lektoři, které jsem poznala, jsou moc fajn. Už se těším na setkání s Vámi na dalším kurzu.

Míša

 

Srdečně děkujeme lektorce Jitce Bohuslavové za bezvadně vedený kurz masáže horkými lávovými kameny v HK a vytváření příjemné atmosféry po celou dobu výuky.

Alena a František

 

26. a 27. května jsem byla na kurzu Masáž lávovými kameny v Olomouci. Oba dny se nám věnovala paní Jitka. Teoreticky i prakticky nás seznámila se vším potřebným. Nešetřila slovem, humorem, rozdávala úsměvy, obohacovala výuku svými zkušenostmi, dobíjela nás energií. Dívat se na ni při práci bylo jako být na koncertě špičkových profesionálů. Ona takový profesionál opravdu je. Moc děkuje a na další setkání se těší Hanka Hrabcová, Fryčovice

 

Chtěla bych velmi poděkovat za kurz Hot stones I, pod vedením lektora Roberta. Kurz byl veden velmi profesionálně, odborně a předčil pozitivně má očekávání. Již jsem se zúčastnila řady různých kurzů, avšak tak zkušených lektorů s odborným i lidským přístupem je velmi málo. Všem jen doporučuji, společnost EduSpa je pro mne garancí kvalitních služeb, kde získáte spoustu neocenitelných zkušeností a poznáte skvělé lidi. Děkuji Roberte.

Iveta P.

 

Zdravím všechny příznivce masáží! Absolvovala jsem masáž lávovými kameny a chci poděkovat Jitce, za vstřícnost a perfektně předané zkušenosti. Určitě se zúčastním některého z dalších kurzů.

Iveta H.

 

Absolvovala jsem kurz lávových kamenů 31.3. a 1.4. s lektorkou Jitkou v Brně a chtěla bych jí moc moc moc poděkovat, protože to byl superní víkend. Už se těším na další.

Gabka z Havířova

 

Děkuji Robertovi za super kurz lávových kamenů, kterého jsem se zůčastnila 31.3-1.4. v Praze, krásný relax a pohoda. Těším se na další kurzy!

Martina

 

Dnes nechápu, jak jsem tak dlouho mohla existovat bez lávovek :-), a tak doporučuji i ostatním profesionálně vedený kurz Hot stones I, kde lze získat nejen důležité informace a školení pro práci s kameny, ale také spoustu užitečných tipů a triků do masérského podnikání. Ještě jednou děkuji Roberte, od ukončení březnového kurzu jsem snad nedělala jedinou masáž bez kamenů.

Milena

 

Moc děkuji za příjemně strávené dva dny na kurzu Masáž lávovými kameny s Robertem v Praze. Zvláště si cením otevřenosti, velmi příjemného chování a praktických informací.

Magda

 

Krásný sluníčkový pozdrav a poděkování posílám do Plzně úžasné lektorce Jitce Bohuslavové a kolektivu skvělých lidiček, s nimiž jsem strávila ve dnech 23.-24.2.2012 při masáži lávovými kameny krásné chvíle. Z tohoto kurzu jsem měla a stále mám velmi pozitivní pocit a moc se těším na další. Přeji Vám příjemné a pohodové dny plné báječných zážitků.

Jana ze Zruče

 

Děkuji skvělé lektorce Jitce za další z kurzů, které pořádá EDUSPA, tentokrát za kurz Masáž lávovými kameny - Plzeň 23. - 24.2.2012. Jitko a všichni ostatní děkuji za vše a zase někdy ahoj.

Maru Zbiroh.

 

Děkuji Jitce Bohuslavové za velmi pěkně a názorně zpracovaný kurz "Masáže lávovými kameny". K základním ukázkám techniky přidala i mnoho ze své praxe a to i z jiných technik masáží. Byly to velmi dobře a krásně strávené 2 dny v Plzni.

Marta Komárková

 

Krásný den, zúčastnila jsem se kurzu masáže lávovými kameny 23.-24.2.12 v Plzni s úžasnou lektorkou Jitkou. Byly to pro mě a myslím, že pro všechny, krásné relaxační dny. Už jsem absolvovala 2 kurzy u vaší společnosti a vždy to bylo moc fajn!!! Už se těším na nějaký další kurz. Přeji všem úspěchy v životě.

Dana z Třemošné

 

Přeji krásný večer, byla jsem 25.-26.2. v Hradci Králové na kurzu masáž lávovými kameny. Tímto chci moc poděkovat Jitušce, s velkým nasazením se nám všem věnovala, je moc fajn. Roberte je vidět, že si umíš vybrat k sobě ty nej! Děkuji Vám všem a těším se na další setkání. Hodně úspěchů.

Smolíková Věra

 

Super kurz Masáž Lávovými kameny v Plzni. Děkuji Jitce a kolektivu za nový zážitek a pohled na nový druh masáží. Těším se na další.

Díky Martin z Plzně

 

Čus, tak i já, nešikovný laik jsem se zúčastnila 25.2.a26.2.v HK kurzu masáž lávovými kameny a pod dohledem skvělé Jitky jsem se úplně zamilovala do kamenů a masáží s nimi. Také jsem si jich pár odvezla a už se těším na pokračování. Tak zdravím všechny nadšence a přeji mnoho úspěchů v životě.

Iveta

 

O víkendu 25,26.2.2012 jsem se zúčastnil kurzu Masáž lávovými kameny a chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat Jitce za perfektní kurz a skvělý kolektiv, který se o víkendu sešel na kurzu. Děkuji moc a těším se na další kurzy. Přeji krásný den a hodně úspěchů.

AHOJ Jirka

 

Děkuji lektorce Jitce za přátelský a odborný přístup k studentkám kurzu lávové kameny v Brně (21.1-22.1). Jejím profesionálním přístupem okořeněným úsměvnými příhodami pomohla všem k zvládnutí technik. A hlavně ukázky z dalších masážních technik v nás vyvolaly touhu se k ní vrátit a tak se už teď těším na další kurzy, ze kterých si odvážím nejen nové masážní techniky, ale i slunce v duši. Ještě jednou Jitko děkuji za skvělý víkend.

Iveta

 

Dobrý den, ve dnech 21.-22.1. jsem se zúčastnila kurzu masáž lávovými kameny a chtěla bych moc poděkovat skvělé lektorce Jitce, která byla velmi milá, vše nám trpělivě vysvětlovala a přidávala k látce i mnoho bonusů a postřehů z jiných masáží :-) a také bych chtěla poděkovat všem zúčastněným za bezva atmosféru :-)

Berenika

 

Kurz ve dnech 21. - 22. 1. 2012 byl výborný. Jitka je pravý člověk na výuku masáže lávovými kameny, nechyběly ani ukázky navíc. Všem doporučuji!

Hana M.

 

O víkendu jsem se zúčastnila dvoudenního kurzu "Masáž lávovými kameny", ještě před tím jsem si zopakovala kurz "Masáž obličeje lávovými kameny", který jsem absolvovala v minulém roce. Všechna tato tři setkání s lektorem Robertem a se skvělým kolektivem podobně vyladěných lidí zanechaly v mojí paměti nesmazatelný otisk atmosféry plné pohody, relaxace z krásné hudby a dotyků, tepla na těle i na duši. Jako masérka i jako masírovaný model na kurzu oceňuji jak vysokou profesionalitu všech kurzů, tak jejich energetický náboj a duchovní rozměr. Vřele doporučuji ochutnat na vlastní kůži a Tobě, Roberte, velký dík! Už teď se těším na další kurzy s vědomím, že nejkrásnější je přítomnost, takže si každý kurz vždycky náležitě užívám!

Jana

 

Ahojte, zúčastnila jsem se 10.-11.9 kurzu masáže lávovými kameny. Chci poděkovat Jitce a Robertovi za profesionální přístup při výuce. Jste moc milí, příjemní a usměvaví lidé. Byl to úžasný zážitek, jsem nadšená a budu Vás všem doporučovat. Už jsem přihlášená na další kurz a plánuji pokračovat. Mějte se hezky.

Silvie Vlčková

 

Dobrý den, chci touto cestou poděkovat Jitce, naší lektorce, za velmi příjemnou atmosféru, předané znalosti a praktické zkušenosti na kurzu masáž Lávovými kameny 19. - 20.8.2011. Děkuji za humor, otevřenost, trpělivost, báječné prostředí a obětavost, s jakou se nám všem věnovala. Prostě bylo to fajn.

Darina Doubková z Prahy

 

V pátek a sobotu jsem byla na kurzu lávových kamenů. Úžasná věc. Díky všem zůčastněným, za příjemnou a pohodovou atmosféru a Jitce za krásný výklad. Už jsem masáž samozřejmě vyzkoušela na rodině a všichni jsou nadšení. Díky a už se těším na další kurz.

Nora B.

 

Děkujeme za 2 dny nádherně vyplněné výukou masáže lávovými kameny 7. a 8.7. v Plzni pod vedením Jitky. Skvělá atmosféra a kolektiv, perfektní lektorka. Moc díky Jitko.

Marta a Luboš

 

Dobrý den, dne 4 a 5.6 jsem absolvovala kurz masáž lávovými kameny. S kurzem i s vyučujícím jsem byla velmi spokojena. Můžu všem doporučit.

Jiřina Kinská

 

Ahoj, chtěla jsem moc poděkovat za kurz masáž lávovými kameny s Robertem 4 - 5.6. v Praze. Bylo to úžasné a všem moc doporučuji. Skvělá sestava lidiček a Robert - profík. Tak se těším na další kurzy. Využívám v praxi v ČR i Rakousku a jsou všichni nadšení.

:-) pa Radka

 

Ahoj Roberte, hrozně moc bych ti chtěla poděkovat za vedení kurzů, které jsem absolvovala v EduSpa. Jednalo se o LOMI LOMI, Lávové kameny a minulý týden Lávové kameny - obličej. Nikdy předtím jsem nemasírovala.. ale začala jsem jezdit do Irska, kde se mi VELMI osvědčila LOMI LOMI technika.. příští týden zkoušíme Londýn a beru sebou kameny :-) jak to dopadlo ti povyprávím v červenci na dalším kurzu.. Děkuji, děkuji moc... a přeji mnoho úspěchů.

Radka z Děčína.

 

Zúčastnila jsem se víkendového kurzu masáž lávovými kameny. Byl prostě úžasný, všem vřele doporučuji, perfektní lektor, super parta, byla jsem mile překvapena a těším se, až vše použiji v praxi.

Martina

 

Ahoj Roberte a Jitko, mockrát Vám chci oběma poděkovat za suprové, příjemné dny na kurzu lávové kameny a lomi lomi..// duben, květen... Těším se na milé setkání v červnu na dalším kurzu, který jsem právě zaplatila.. EduSpa kurzy DOPORUČUJI VŠEM !!!

Radka z Děčína

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat za dva nádherné dny strávené na kurzu masáže lávovými kameny v Praze pod vedením Roberta. Domů jsem se vrátila velice spokojená a naplněná spoustou informací a užitečných rad, které nám Robert dal. Moc se těším na další kurz u EduSpa, protože nikdy nezklamou.

Krasný den Míša Hradec Králové

 

Ahojky Vám všem. Právě jsem absolovala kurz lávové kameny. A jako obvykle jsem celá naplněná spousty poznatků, informací, ale hlavně nových vědomostí. Protože to není jediný kurz, na kterém jsem byla u této firmy a vždy jsem odcházela nadšená, mohu jen doporučit a to naprosto všem.

Tak zase nashledanou Petra

 

Minulý víkend jsem spolu se třemi spolužáky z listopadového zákl.kurzu u skvělého Vény, prožila a užila si kurz Masáž lávovými kameny u Roberta. Byl to skvělý zážitek a moc díky.

Kristina

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat za dva krásné dny, strávené na kurzu masáže lávovými kameny v Praze. Moc děkuji za krásnou atmosféru a pěkné vedení celého kurzu. Odešla jsem nabitá vědomostmi i energií. Doufám, že toto všechno budu umět opravdu předávat dál.

Roberte, moc ti děkuje Alena z Vysočiny.

 

Dobrý den, ve dnech 23.-24.10.2010 jsem absolvovala kurz Masáže lávovými kameny, pod vedením lektora p.Roberta Al Arefa. Byla jsem překvapena vysokou úrovní kurzu, Robert je jako lektor fantastický a velice profesionální. Každá věta z jeho úst byla pro nás všechny další informací. Díky Roberte za krásně prožitý víkend v Brně. Jsem pyšná, že získaný certifikát mám právě od vaší společnosti a s Tvým podpisem. Teď ještě od Tebe získané informace a techniku přenést do praxe ke svým klientům doufám, že to půjde. Ráda bych se zúčastnila dalších kurzů manuálního liftingu obličeje a dornovi metody v Brně a určitě pod Tvým vedením.

Měj se fajn a dík Anička z Moravy(ta ukecaná)

 

Krásný sluníčkový den přeji:-)), jsem velmi ráda, že jsem absolvovala kurz Masáže lávovými kameny právě u Vaší společnosti EduSpa College. Výuka a celková organizace byla na profesionální úrovni. Velmi děkuji Robertovi za jeho trpělivý přístup... za příjemnou atmosferu, kterou tento neobyčejný člověk umí vytvořit. Už teď se těším na další víkendový kurz "Dornova metoda".

S úctou Margarita

 

Jestli se někdo rozhodujete, jestli jít na nějaký kurz z této nabídky, neváhejte, pod vedením Roberta prožijete krásný víkend pohody, legrace a zábavy, spadne z vás veškerý stres, který budete z nového školení mít. Robert je velice atraktivní, milý a charizmatický chlap, hlavně je profesionál ve svém oboru. Je vidět, že tě to baví Roberte a moc děkuji za super víkend na školení lávových kamenů, určitě se budu časem chystat na další.

Papa Verča z Tábora

 

Dobrý den, dnes jsem ukončila kurz masáž lávovými kameny v Plzni. Měli jsme to štěstí, že nás vše učil Robert. Byl moc milý, sympatický a ochotný. Kurz proběhl v naprosté pohodě, bez stresu a nějakých nepříjemností, jako u nějakých jiných kurzů bývá. Skvěle jsme se uvolnili a odpočinuli. Díky Robertovi mi stouplo sebevědomí, že mohu být v tomto oboru dobrá a klientům prospěšná.Metoda mě velmi nadchla a doufám,že nadšení budou se mnou sdílet budoucí klienti a rodina.

Děkuji Roberte. Jitka z Plzně

 

Ahoj Roberte, chci ti moc poděkovat za kurzy Indické masáže hlavy a lávových kamenů. Jsi skvělý učitel! Pod tvým vedením jsem se naučila a dozvěděla všechno, co jsem potřebovala. Děkuji za ochotu a příjemné dny strávené s vámi všemi na kurzu. Atmosféra byla tak uvolňující a pohodová, že zase přijdu a prožiju nádherné dny jako tomu bylo teď.

Lucie z Prahy

 

Včera jsme se s manželem vrátili z kurzu Masáž lávovými kameny (Hot Stones I). Jsme uneseni! To teplo a energie, která vycházela z kamenů, nás fakt dostala. Nevěřila jsem, že se po masáži můžu i já jako masérka, cítit tak nabitě. Hned všechny sestavy i tipy vyzkoušíme. Děkujeme za krásné 2 dny.

Alena a Petr Dolákovi

 

 

Masérský kurz - Masáž lávovými kameny (Hot Stones)

EduSpa College pořádá kurz: Masáž lávovými kameny (Hot Stones). Moderní svět znovu objevuje jednu z nejpříjemnějších masáží. Zázračné teplo lávových kamenů je stále oblíbenější jak mezi klienty, tak mezi maséry. Naučte se tuto techniku a mějte tak v ruce klíč k nadšeným a spokojeným zákazníkům.

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.

Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle.

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuleje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

Na kurzu Masáž lávovými kameny Hot Stones používáme pravé lávové kameny, které jsou sopečného původu. Masérský kurz Masáž lávovými kameny Hot Stones je v EduSpa College velmi oblíbený. Masáž lávovými kameny Hot Stones je exotická relaxační technika.

 

Masérský kurz Masáž lávovými kameny (Hot Stones) - co se naučíte:

 

 • Historii a původ masáže lávovými kameny
 • Druhy masáže
 • Fyzické a psychické účinky této metody na organismus
 • Kdy je vhodné použít masáž lávovými kameny (Hot Stones)
 • Kdy tuto techniku použít nesmíme
 • Jak vést rozhovor s klientem - psychologie kontaktu, osobní karta
 • Jak připravit místnost, atmosféra masáže
 • Jak správně zacházet s lávovými kameny a s oleji
 • Lávové kameny - druhy kamenů, jejich význam, údržba a očista
 • Základní rozdělení čaker, hlavní meridiány
 • Technika, rytmus masáže lávovými kameny
 • Sestavy pro ošetření zad, šíje, nohou, rukouMasérský kurz Masáž lávovými kameny
 • Speciální bonusy a tipy pro masáž lávovými kameny
 • Reakce klienta - doporučení po masáži Hot Stones

 

Masérský kurz Masáž lávovými kameny (Hot Stones) - produkty:

Na kurzu Masáž lávovými kameny (Hot Stones I) si můžete zakoupit  lávové kameny a ohřívací nádoby Spa Pro. U lávových kamenů si můžete osobně vybrat každý kus a podle své individuální potřeby si tak vyrobit vlastní sestavu kamenů. S výběrem i sestavami Vám rádi poradíme. Na kurzu Vám také nabídneme speciální oleje vhodné pro Hot Stones masáž, jemné sarongy a  relaxační hudbu. U produktů Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a nejlepší cenu.

Na kurzu Masáž lávovými kameny Hot Stones si můžete zakoupiz pravé lávové kameny.

 

Masérský kurz Masáž lávovými kameny ( Hot Stones) - lektoři:

Robert Al Aref

Studoval medicínu, přednášel anatomii na lékařské fakultě UK a s touto metodou má mnoholeté teoretické i praktické zkušenosti. Masáž lávovými kameny dlouhodobě úspěšně vyučuje a při její výuce uplatňuje i své bohaté znalosti jiných masérských techmik. Jeho odbornost, profesionalita, ochota a vstřícnost, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

Rostislav Merta

Je profesionálním lektorem v EduSpa College.  Má dlouholeté zkušenosti s teoretickou i praktickou výukou masérských technik. Jeho výborná metodika a úspěšná praxe jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Petra Adámková

Dlouhodobě se věnuje studiu masáže lávovými kameny v teorii i praxi. Její lektorské zkušenosti, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Masérský kurz Masáž lávovými kameny (Hot Stones) - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Masáž lávovými kameny Hot Stones začíná v EduSpa College v 9.00.Masérský kurz Masáž lávovými kameny (Hot Stones I) má rozsah 2 dny.

Oba dny začíná výuka v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou menší přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky. 

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Masáž lávovými kameny (Hot Stones) - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Masáž lávovými kameny (Hot Stones) si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, poznámkový blok, prostěradlo, malý a velký ručník na přikrytí. Nezapomeňte také na svačinu a pití. V učebně je varná konvice, čaj, káva. Na oběd si můžete zajít do restaurace nedaleko naší učebny.

Na masérský kurz Masáž lávovými kameny Hot Stones přijďte s úsměvem.Pokud si s sebou na kurz přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Odborný certifikát na masáž lávovými kameny Hot Stones získáte na kurzu v EduSpa College.Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Masáž lávovými kameny (Hot Stones). Můžeme Vám jej na vyžádání předem vystavit za poplatek i v anglickém nebo německém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace:

Vzdělávací program: Masáž lávovými kameny Hot Stones I

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Masérský kurz Masáž lávovými kameny (Hot Stones) - úspěšná praxe:

Všichni studenti, kteří u nás absolvují masérský kurz Masáž lávovými kameny (Hot Stones), mají možnost si tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Lze si tak např. po delší pauze osvěžit znalosti a zdokonalit se tak ještě více v této metodě. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

 

Masérský kurz Masáž lávovými kameny (Hot Stones ) - cena:

3 190 Kč

V ceně kurzu jsou výukové materiály, pomůcky a skripta.

 

Masérský kurz Masáž lávovými kameny

Přehled lektorů v jednotlivých termínech:

sobota - neděle 24. - 25. 8. 2024 České Budějovice - Rostislav Merta

sobota - neděle 14. - 15. 9. 2024 Praha - Petra Adámková

sobota - neděle 28. -29. 9. 2024 Hradec Králové - Petra Adámková

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další

 

České Budějovice

24. 08. - 25. 08. 2024, sobota - neděle, počet dní: 2   volno
07. 09. - 08. 09. 2024   obsazeno

Hradec Králové

28. 09. - 29. 09. 2024, sobota - neděle, počet dní: 2   volno

Praha

14. 09. - 15. 09. 2024, sobota - neděle, počet dní: 2   volno

Termíny kurzu

České Budějovice

24. 08. 2024   volno
07. 09. 2024   obsazeno

Hradec Králové

Praha

Hlídací pes

Načítám data