Masérské kurzy, školení, přednášky
Manuální lifting obličeje

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

 

Reference

Zúčastnila som sa kurzu "manuálny lifting tváre" v Prahe, kurz bol skvelý - nabitý teoretickými vedomosťami a množstvom praxe, počas ktorej veci krásne zapadali do seba a masáž, ktorá na začiatku vyzerala strašne obtiažne ,bola zvládnuteľná a všetko logicky zapadalo do seba. ZA TO VŠETKO patrí OBROVSKÁ VĎAKA ROBERTOVI, človeku s množstvom vedomostí. Proste TOP. A tá úžasná atmosféra, ktorú vie na kurze navodiť je na nezaplatenie. Robert, ešte raz veľká vďaka.

Silvia

 

Absolvovala jsem kurz Manuální lifting obličeje pod vedením Roberta. Mohu říci jediné - bylo to skvělé. Doporučuji všem. A Robertovi ještě jednou veliký dík.

Míša

 

Dne 21.-22.9. jsem se zúčastnila dlouho mnou odhodlávaného kurzu Manuální lifting pod vedením Roberta a opět obrovská chvála a dík. Veškeré kurzy EduSpa College jsou vedeny dokonalými lektory, Robert je profesionál svého oboru s nekonečnou trpělivostí, perfektním výkladem společně s úžasnou atmosférou. Upřímně doporučuji všem a EduSpa College přeji mnoho úspěchů. Rozhodně se do této školy budu nadále vracet pro další kurzy, díky kterým se rozšiřuje i má nabídka pro klientelu.

Kristina

 

V EduSpa College jsem absolvovala 2 kurzy - manuální lifting obličeje a Masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny. Jsem velmi spokojená jak s kvalitou výuky tak s přístupem vyučujícího Roberta Al Arefa. Rozhodně v budoucnosti zase nějaký kurz vyberu. Hezké léto všem :-)

Jitka Wojnarová

 

V březnu jsem se účastnila kurzu lifting obličeje pod vedením Roberta. Úžasná relaxační masáž s omlazujícím efektem. Robertův skvělý, úžasný a srdečný přístup, nám pomohl pochopit a naučit se tu správnou techniku. Díky R. a těším se na další kurzy u vás :-)

Jarmila

 

Zúčastnila jsme se víkendového kurzu manuální lifting obličeje pod vedením Roberta. Kurz proběhl v neskutečné pohodě a dobré náladě. Robert se všem maximálně věnoval a k tomu s úsměvem, je to člověk na svém místě. S kurzem jsem byla moc spokojená, mohu jen doporučit. :)

Jana

 

Děkuji za kurz manuální facelifting. Moje klintky i já jsme nadšené.

Dáša

 

Krásný den, Manuální lifting obličeje moji kosmetickou praxi obohacuje. Někeré klientky si jej dopřávají místo klasického kosmetického ošetření. Náš takový pracovní název je "Život pleti a úsměv na tváři". Metoda dokázala pomoci i jako revitalizační kúra klientce s obrnou lícního nervu, a to dokonce po cca 15 letech. Přitom velmi příjemně, citlivě, jemně. Mám velkou radost a jsem za tuto metodu velmi vděčná. Je výjimečná. Stejně jako i sám lektor a zakladatel této metody, Robert Al Aref. Velmi ti děkuji!

Soňa

 

Dne 1.4.- 2.4. jsem se zúčastnila již dvanáctého kurzu v EduSpa College - kurzu manuálního liftingu obličeje. Byla jsem moc spokojená s přístupem Roberta, je úžasný učitel, vše moc dobře naučí a dopodrobna vysvětlí. Je to člověk na pravém místě, svou práci miluje a dělá ji srdcem. Moc si vážím jeho kvalit a děkuji moc za jeho mistrovské učení. To, že jsem dnes masérka se sedmiletou praxí, pomáhám lidem se uzdravovat - to je zásluha Roberta a i moje. Svou pílí a vytrvalostí jsem se dopracovala do mé profesní spokojenosti a hlavně ke zdraví. Má klientka byla po operaci víček, samozřejmě s dvou měsíčním rozestupem mezi datem operace a mým liftingem. Byla moc spokojená, viděla rozdíl po půl hodině práce na obličeji, kdy si zase hned lehla a řekla "udělej mi prosím i druhou půlku, ať jsem stejně vyhlazená a nevidím rozdíl". Tak jsem se s chutí pustila do práce, klientka je moc spokojená a je dál objednaná ke mně na víc termínů. Přeji všem hodně pracovních úspěchů a spoustu dalších skvělých hodin na kurzech ve škole EduSpa College u Roberta. Je neobyčejný člověk.

Krásné dny přeje Šárka Němcová 

 

Začátkem února jsem absolvovala kurz manuální lifting obličeje. Ráda bych poděkovala EduSpa za milé přijetí, Robertovi za pohodové dva dny plné informací a především za naučení mimořádné techniky. Klientky jsou nadšené, efekt bombastický. Velký dík!

Kačka

 

Manualní lifting je opravdová bomba. Po jeho absolvování jsme se o tom všichni přesvědčili. Ještě jednou velký díky Robertovi za jeho profesionální přístup a atmosféru, kterou nám po oba dny připravil. Velký dík.

Lenka

 

V listopadu jsem v Brně absolvovala kurz Manuální lifting obličeje pod vedením skvělého Roberta Al Arefa. Velice příjemná a velice účinná procedura! Pro mne to byl první kurz v EduSpa, ale určitě ne poslední.

Lotka

 

Dobrý den, ráda bych pochválila kurz Manuální lifting obličeje konaný v Brně pod vedením Roberta Al Arefa. Velmi přátelský přístup, příjemná atmosféra a dobře koncipovaná osnova kurzu.

Zdravím, Eva

 

Nedávno jsem absolvoval kurz Manuální lifting obličeje. Chtěl bych touto cestou poděkovat lektorovi Robertovi za vedení kurzu a jeho velmi profesionální, vstřícný a hlavně lidský přístup. Byl to skvěle a užitečně strávený čas.

Václav

 

Při čtení referencí před absolvováním kurzu manuálního liftingu obličeje jsem si říkala, že tolik pozitivních a žádná negativní, že to není možné. Po absolvování kurzu už vím, že to možné je. Skvěle připravený kurz, pohoda při výuce, pohodový a trpělivý Robert, skvělá technika! Jsem nadšená a určitě zas někdy na viděnou!

Jitka

 

Krásný den, zabývám se krásou žen, proto jsem si vybrala kurz Manuální lifting obličeje. Moje první zkušenost s masérským světem dopadla na jedničku s hvězdičkou. Velmi příjemná atmosféra, neuvěřitelná technika a úžasné vedení lektora Roberta. Vůně kvalitních olejíčků a můj obličej se po dvou dnech opravdu proměnil, vrásky se zjemnily a tvářičky zúžily. A po psychické stránce velký úsměv na tváři :-)) Děkuji!

Soňa

 

Zdravím všechny, jsem po kurzu, masáž proti celulitidě. Též jsem absolvovala manuální lifting obličeje. Napíšu velice krátce...Děkuji moc Robertovi! Jsem nesmírně ráda, že jsem objevila lektora, kterému prostě věřím, vše je beze stresu, nemáte k němu prostě žádný důvod, což neplatí v žádném případě, po svých zkušenostech o každém....Ale určitě to považuju za jednu z nejdůležitějších věcí...Vlastně si tam odpočinu, načerpám energii a naučím se nové věci, výborná kombinace. Velice děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Lucie

 

Manuální lifting obličeje s Robertem - něco naprosto úžasného. Velmi efektivní technika, která svým výsledkem rozhodně překvapí. A lektor, který tuto techniku dokáže s neskutečnou ochotou, trpělivostí a vtipem naučit tak, že si na konci kurzu budete 100% jisti, že ji doopravdy umíte.

Karolina

 

Facelifting je naprosto úžasný. Věřte, že se již po první aplikaci rozzáří pleť a u starších osob ihned rozeznáte zpevnění pokožky a zmírnění vrásek. Se sestrou jsme si lifting udělaly již 4x a účinek je opravdu markantní. A co víc-je to úžasně příjemné, významně si uklidníte mysl a metodu si osvojíte za chvíli. Tímto moc děkuji Robertovi, který byl jako vždy příjemný, ochotný, trpělivý, pozitivní a předal mnoho důležitých rad. Toto byl ten nejlepší kurz, který jsem v EduSpa absolvovala- a že už jich byla celá řádka!

Jarka

 

Chtěla bych poděkovat Robertovi za úžasný kurz - Manuální lifting obličeje, který jsem absolvovala v září. Kurz je veden odborně a přesto srozumitelně a logicky. Velmi mě překvapilo, jak rychle jsem si na nové hmaty zvykla a s odstupem pár týdnů mohu potvrdit, že mé klientky jsou z této metody nadšené!!! Děkuji a všem váhajícím doporučuji.

Naty

 

Každý kdo absolvoval kurz v EduSpa ví, že jsou špička ve svém oboru. Já absolvovala Dornovku a Lifting obličeje s Robertem. Naprosto skvělé. Lifting Vám rozzáří nejen tvář, ale i duši a vyspinkáte se do růžova. Doporučuji pro nespavce a lidi, kteří si potřebují vylepšit náladu a vidět svět pozitivně. A proto velmi oceňuji jaké špičkové školící středisko Robert vybudoval. Není jednoduché být na té nejvyšší úrovni a ještě dát dohromady lidi, na které čteme jenom samou chválu. Roberte, moc děkuji.

Marta Hánová, Praha

 

Ještě jednou děkujeme za kurz manuálního faceliftingu - přijeli jsme si na kurz až z Rakouska a stálo to za tu dálku. Velmi příjemný a lidský přístup, při kterém jsme se v uvolněné a příjemné atmosféře mnoho naučili. Již máme možnost vše aplikovat v praxi - zákazníci jsou nadšení. Znovu děkujeme, určitě se setkáme znovu !!

Michaela

 

O víkendu 28.-29.3. jsem s kamarádkou absolvovala v Brně kurz "Manuální lifting obličeje" pod vedením skvělého profesionálního lektora Roberta. Tímto bych chtěla moc moc poděkovat a konstatovat, že Robert je výborný učitel, protože mám na lifting velmi kladné ohlasy-ženy jsou úplně unešené:-))). Zrovna řeším objednání dalšího kurzu-EduSpa College jsou skvělí!!! Už se opět moc moc těším!

Helena

 

Chtěla bych velmi poděkovat za kurz Liftingu obliceje 28.2.-1.3. , pod vedením Roberta. Kurz byl veden velmi profesionálně, odborně a splnil pozitivně má očekávání. Všem jen doporučuji, kurzy EduSpa jsou pro mne garancí kvalitních služeb.

Petra

 

28.2.a 1.3. jsem absolvovala kurz Manuální lifting obličeje. Robert je úžasný člověk, který miluje svou práci a proto ji dělá tak skvěle. Ve velice příjemné atmosféře jsme se naučili až neuvěřitelně omladit tvář již během prvního ošetření. Jeho technika je jedinečná. Roberte děkuji.

Blanka

 

19. a 20.7. jsem absolvovala kurz Manuální lifting obličeje a musím se připojit ke kladným ohlasům. Příjemné prostředí, profesionální vystupování, přátelský přístup a kvalitní výuka nových znalostí a dovedností. Těším se na další kurz. Přeji všem pracovníkům EduSpa College hodně zdraví, štěstí a úspěchů.

Jana, Ratiboř

 

Moc bych chtěla poděkovat za kurz liftingu Robertovi. Jeho umění vysvětlovat a učit je naprosto dokonalé a k tomu úžasné výsledky této masáže jsou naprosto okouzlující. Všem tento kurz velice doporučuji :D.

Pavla

 

Ještě jednou veliký dík. Dobrý deň, chcem veľmi poďakovať perfektnému lektorovi manuálneho liftingu tváre Robertovi, ktorý som v Prahe absolvovala 19.07.-20.07. Robert je proste dokonalý! Napriek veľkej horúčave predviedol a naučil nás všetko čo máme vedieť s úžasnou trpezlivosťou a s úsmevom!

Mariana

 

Děkuji. Za krásné zážitky a množství informací a vedení na kurzu manuálního liftingu v Brně i na kurzu masáže proti celulitidě a na formování postavy v Olomouci. Je to prostě nádherné, v EDUSPA snad hladí i atmosféra. Vřele doporučuji. A moc děkuji Robertovi i svým partnerkám z dvojice.

Hana

 

Absolvovala jsem před měsícem kurz Manuální lifting obličeje. Protože mě tato metoda velmi zaujala, začala jsem z obavy, že všechno cestou domů zapomenu, okamžitě pracovat. Lidé se jakoby zázrakem začali objednávat právě na lifting a výsledný efekt v obličeji byl vždy neuvěřitelný! Začala jsem jezdit do práce s úsměvem a těšila na každodenní malý zázrak. Čím více jsem se těšila na každé ošetření, tím víc byl klient spokojen. Zatím nejvýraznější byl efekt u 44 letého muže. Bylo to až neuvěřitelné, jak se pod mými prsty měnila jeho tvář, měla jsem pocit, že to jde samo. Odešel naprosto ohromený z výsledku a nyní chodí již 2x týdně. V současné době jsem se rozhodla spolupracovat s klientkou po obrně lícního nervu 65% obličeje je ex. Jsme asi v polovině plánovaných ošetření (5x).Paní se cítí velmi dobře, svaly v postižené části obličeje jsou natolik uvolněné, že zmizelo pnutí, bolesti, tiky ve tváři, klientka má pocit, že se uzdravuje. Má zase radost ze života a cítí se skvěle. Děkuji za každý den a za každý malý úspěch v mé práci. Děkuji. Hodně štěstí přeji i Vám všem, kteří lifting již děláte nebo se chystáte na kurz u EduSpa.

Eva Jahodová

 

Krásný den, ve dnech 8.-9.2. jsem absolvovala kurz manuální lifting obličeje. Byl to již třetí kurz od EduSpa College. Chtěla bych poděkovat Robertovi za jeho trpělivost a profesionalitu. Po kurzech od EduSpy jsem vždy nabitá pozitivní energií, má to jen jednu nevýhodu, kurzy jsou dost návykové a já se po skončení jednoho kurzu již hlásím na další.

S přátelským pozdravem Lenka

 

28-29.9. jsem absolvovala kurz Manuální lifting obličeje, který všem velmi doporučuji. Robert je skvělý a příjemný člověk a metoda, kterou vynalezl je vážně úžasná a výsledky jsou vidět už po 1. masáži.

Veronika K.

 

Chtěla bych ještě touto cestou poděkovat Robertovi za krásný víkend s manuálním liftingem. Poprve jsem využila možnosti opakování kurzu /pravděpodobně ne naposledy:-))/ a jsem nadšena z toho, že tato možnost je všem absolventům poskytována!

Anička B

 

V červenci jsem absolvovala kurz "Manuální lifting obličeje". Všem mohu vřele doporučit! Robert je skvělý. Má obrovské znalosti a dovednosti a také dar tyto znalosti a dovednosti předat ostatním. Děkuji EduSpa College a už se těším na kurz "Manuální lymfodrenáž obličeje".

Štěpánka

 

Děkuji Robertovi za perfektní výuku manuálního liftingu. Cením i jeho širokou nabídku přípravků určených na masáže.

Krista

 

Krásný den, o víkendu jsem absolvovala další kurz, tentokrát manuální lifting obličeje, a jsem unešená. Jako vždy vše perfektní. No a tato technika? Jedním slovem "nádhera". Určitě s tím potěším mnoho svých zákaznic. Myslím, že neodolám a využiji ještě další kurzy z nabídky. Výuka je nesrovnatelná s jinými kurzy. Gratuluji, jste skvělí.

Eliška

 

Ahoj Roberte a spol. Dne 28.-29.03. jsem byla v Praze na již dalším kurzu lifting obličeje a musím upřímně prohlásit, že jsem z něho velmi nadšená, po tazích, co jsme se tam naučili nebezpečně krásná a nabitá energií na hodně dlouhou dobu dopředu. Díky moc, jsem ráda, že mě tento kurz stejně jako ostatní, které jsem již u Vás podstoupila oslovil a příjemně překvapil. Velmi oceňuji i dekoraci, vůni a příjemnou atmosféru v učebně. Roberte, jsi profík každým coulem v tom nejvyšším levelu.

Marcela M.

 

Tak mám za sebou další kurz, v Plzni 28.2.-1.3. jsem měla tu čest potkat Roberta a naučit se od něj umění manuálního liftingu obličeje. Všichni jsme zaznamenali výsledky, podotýkám, že již po první procedůře značně viditelné. Jsem nadšená, Robert je trpělivý profesionál a patří mu za všechno velký dík. Věřím, že rady, které nám dal, fungují a pomohou nám rychleji nastartovat podnikání. Roberte, tisíckrát díky a těším se, až se potkáme na nějakém příštím kurzu.

S přáním všeho dobrého Zdeňka S.

 

24.2. jsem absolvovala kurz Manuální lifting obličeje. Byl to můj první kurz vedený Robertem. Musím potvrdit pravdivost předchozích referencí. Hluboká znalost problematiky, vysoká metodická úroveň, přátelská atmosféra, přidaná hodnota (vždy něco navíc) - to vše jsou atributy jeho práce. Byl to skvělý víkend. Ráda doporučuji ostatním.

Lada Z.

 

Chci tímto poděkovat za naplňující prožitek dvou dnů 23.- 24.11. v Brně na kurzu Manuálního liftingu obličeje. Robert je výborný lektor i člověk, který mne obohatil nejen profesionálními teoretickými a praktickými znalostmi, ale i lidským přístupem, kterého se v současné době nedostává...vrátila jsem se domů bez vrásek v obličeji i na duši, s "nabitými baterkami" a motivací k vytoužené činnosti. Díky za existenci EduSpa !!!

Anežka

 

Dne 15.-16.11. jsem absolvovala kurz manuální lifting obličeje s lektorem Robertem a jsem maximálně spokojená. Tváře se rozjasnily, vrásky vyhladily. Kurz splnil mé očekávání.

Děkuji Hanka K.

 

Dobrý večer, moc děkuji za kurz manuálního liftingu obličeje a upřímně mohu říci, že splnil vše, co jsem v danou chvíli potřebovala. Robert je skutečný profesionál, dokázal vytvořit nádhernou atmosféru a zároveň se věnovat všem. Dva dny strávené ve škole s praxí byly pro mě velice cenné. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala zrovna tento kurz.

Miluše

 

Roberte, děkuji za možnost zopakovat si kurz manuální lifting obličeje. To, jak skvěle je vedená výuka, jací skvělí lektoři přednášejí a jaká atmosféra vládne v EduSpa, vím již několik let. Vždycky se sem ráda vracím a na každý další kurz se těším, protože je to vždy naprosto úžasné. Tentokrát bych ale chtěla hlavně poděkovat za rozhovor o osobním růstu. Myslím, že mne dosud žádný člověk takto silně neinspiroval a nemotivoval. Velmi Ti za to, Roberte, děkuji! Hledala jsem zde v nabídce kurz-time management, nebo osobní růst, ale nenašla jsem je. Takže jen doufám a těším se, že zde i takové kurzy přibydou. Přeji celému kolektivu EduSpa jen to nejlepší.

Iveta

 

9.6.2012 som absolvovala kurz liftingova masaž tváre. Je to fakt skvelá masáž s okamžitým účinkom a som rada, ze tento nazor zdielaju aj moje klientky, ktoré sa mi samé objednávaju!!! Samozrejme skvelý je aj samotný autor liftingovej masáže a lektor Robert, z ktorého sála charizma a neuveritelná človečina. Moja najväčšia vdaka patri mojej klientke, ktorá mi doporučila tento kurz a vdaka nej som spoznala príjemných ludí, skvelú techniku masaže a prežila som pekné chvíle.

Vdaka :-) Ali

 

O víkendu jsem se absolvovala manuální lifting obličeje. Je to úžasná masážní technika, která opravdu funguje a má okamžité výsledky. Moc děkuju Robertovi, byl moc milej a trpělivej, ještě jednou díky.

Dana

 

Som zo Slovenska a chcela by som sa poďakovať Eduspa a hlavne Robertovi za kurzy Lifting a Dornova metoda, Roberte Ďakujeém-:)už mám naplánované ďalšie kurzy, na ktoré sa už veľmi teším. Ste úžasný ľudia, s tak krásnym prístupom, trpezlivosťou a úsmevom sa človek málo kedy stretáva- oplatilo sa mi prísť! naučil si ma(nás všetkých)veľa, si vynikajúci lektor-:) môžme ľuďom vďaka tebe Liftingom skrášľovať a Dornovou metódou pomáhať, čo aj robím. Som ti zato vďačná, vychodňarka Tatiana

 

V březnu jsem absolvovala kurz Manuální lifting obličeje v Plzni. Kurz byl báječný. Robert je vynikající lektor, hodně naučí, vše probíhá v báječné atmosféře a já se vždy na jeho kurzy moc těším.

Božena

 

V červenci 2011 jsem v Brně absolvovala kurz liftingové masáže obličeje pod vedením skvělého lektora Roberta. Už tehdy jsem si slíbila, že napíši pár řádek, protože jsem byla velmi spokojena s vysokou profesionalitou, a přitom s naprostou lehkostí a pohodou, jakou byl celý kurz veden. Další radost mi pak přinesla a stále přináší reakce mých zákaznic. Výsledek vypnutí a omlazení obličeje je okamžitě vidět a i bez make-upu vypadá obličej velmi svěže a odpočatě - prostě celý září :-) Nebojte se hýčkat své zákaznice... Děkuji Roberte,

Aneta

 

Nejprve bych chtěla pozdravit všechny lektory v EduSpa College, mám za sebou tři kurzy .. co dodat, prostě chvála, chvála a ještě jednou chvála. :-) Co se týká kurzu manuální lifting obličeje, neváhajte a běžte do toho, je to neskutečný, už při první procedůře je to opravdu vidět. Mějte se tam všichni krásně a brzy zase na nějakém kurzu. :-)

Helena

 

Krásný den, chtěla bych tímto z celého srdce moc poděkovat Robertovi za naprosto bezkonkurenční kurzy (Masáž proti celulitidě a formování postavy, konaná dne 28.10.2011 a Manuální lifting obličeje, konaný dne 5.-6.11 2011). Naprosto profesionální přístup a opravdu vstřícné jednání. Moc děkuji za nové dovednosti, které jistě potěší spoustu klientů. Velmi ráda se vrátím a přiučím další a další dovednosti, kterých není nikdy dost. Všem mohu opravdu vřele doporučit kurzy s Robertem a jeho týmem opravdových profesionálů se srdíčkem na tom správném místě. Děkuji a těším se zase někdy příště.

Míša

 

Roberte, byl jsi úžasný jako vždy! Celý kurz manuální lifting obličeje je geniální a Tvůj přístup a ochota a trpělivost s námi kurzisty je nekonečná :-). Děkuji Ti za vše a už se těším zase někdy příště. Přeji Tobě i EduSpa ať se daří po všech stránkách.

Jarmila H.

 

Ahoj, tento víkend 24.-25.9. jsem absolvovala kurz manuální lifting obličeje. Musím poděkovat Robertovi za skvělý výklad a profesionalitu. Všichni jsme odcházeli mladé a krásné :-) A vzkazuju všem 'moc doporučuju a fakt to funguje'.

Gina

 

Absolvovala jsem v termínu 14. - 15. 7. kurz manuálního liftingu obličeje. Byla jsem velmi spokojená a už se těším, až všechny mé zákaznice budou stejně krásné a bez vrásek jako my, když jsme z kurzu odcházely :-) Je to opravdu jedinečná, účinná metoda a nejlepší na ní je, že stačí pouze šikovné prsty a žádné drahé kosmetické přípravky.

Naďa

 

Ahoj všichni, koncem června jsem byla na manuálním liftingu obličeje. Věděla jsem do čeho jdu, protože jsem dělala modela - bylo to super, jenže já jsem potřebovala také zjistit, zda tato prima metoda na krásu, funguje i na zdraví. Sdělení všem - funguje a perfektně. Na kurz jsem přišla s parézou lícního svalu a nechtěným ruměncem na tváři. Robert mě ubezpečil, že s tím půjde něco udělat a nelhal. V sobotu večer jsem odcházela s polovičním ruměncem a téměř žádným ochrnutím a v neděli bylo obojí fuč úplně a to byla moje kolegyňka teprve v zácviku. Nesmím zapomenout uvést ještě jeden efekt, který lifting má. Všichni účastníci kurzu spali celou noc jako nemluvňata - umí odstranit bez chemie metlu lidstva - nespavost. Díky Roberte, jsem moc ráda, že jsem tě poznala. Už se těším na další bezva kurzy!!!!

Blanka z Kladna

 

Ahoj dne 18.6 - 19.6 jsem byla na kurzu manuální lifting obličeje v Praze. Z toho kurzu jsem byla nadšená a to hlavně díky Robertovi (lektor), který nás to učil na vysoce profesionální úrovni, tímto mu moc děkuji. Všem tento kurz doporučuji :-)

Petra

 

Ahojky všem, tento víkend (17.,18.6.2011) jsem absolvovala kurz Manuální lifting obličeje v Praze u Roberta. Robert je báječný lektor a celý kurz byl veden na vysoké profesionální úrovni.

Simona

 

Všechny vás moc zdravím. Píšu tuto referenci plná dobrých dojmů z tohoto víkendu, kdy jsem se mohla pod vedením Roberta naučit TEN SPRÁVNÝ manuální lifting obličeje. Schválně zdůrazňuji ten správný lifting, protože patřím mezi ty, kteří v jiné škole, která bohužel nabízí též kurz liftingu obličeje, se učili masáž, která však absolutně nemá s liftingem nic společného. Je to jakási směsice hmatů, jejichž výsledek se nedá zdaleka srovnat s liftingem, který jsem se naučila tento víkend v EduSpa College u Roberta, zakladatele liftingové sestavy. Navíc v té první škole nám doporučovali jako jediný možný a nejlepší na lifting obličeje určitý prostředek, po němž měly dvě mé klientky alergickou reakci, neboť je to prostředek velmi nevhodný pro oblast obličeje, jak jsem se později od Roberta a i od výrobce tohoto přípravku, dozvěděla. Píši to zde jako varování před vzdělávacími centry, které nabízejí kurz liftingu obličeje. Jediné vzdělávací centrum, kde se lze naučit ten správný lifting je v EduSpa College, protože jediný lektor, který to může učit, je sám zakladatel liftingu Robert Al Aref. Děkuji moc Robertovi, že mi podal pomocnou ruku - vyslechl i poradil telefonicky, když jsem se dostala do nepříjemné situace díky nesprávnému přípravku a díky za možnost se naučit pod jeho vedením lifting, který dlouholetým studiem vypracoval a teď ho předává svým studentům. Celý víkend byl moc příjemný a již dnes mé klientky velice kladně hodnotily tuto liftingovou masáž.

Hela,Chotěboř

 

Vážený týme Eduspa College, chtěla bych všem poděkovat za příjemný přístup, fungujete perfektně. Už od zvednutí telefonu při vyřizování formalit jste milí a vstřícní. O víkendu jsem absolvovala u pana Roberta Al Arefa "manuální lifting obličeje" a musím s obdivem poznamenat, že je nejen tato metoda úžasná, ale i pan Robert :-) Jeho profesionální přístup a systematičnost mě nadchly tak, že už teď se těším na další kurzy v jeho podání.

S pozdravem a přáním všeho dobrého Maria Froydová, Praha P.S. A to jen tak něco nepochválím!

 

Manuální lifting obličeje už nějakou dobu používám a chci se zpožděním poděkovat za kurz. Z praxe potvrzuji, že efektivita techniky je na jedničku s hvězdičkou. Změna je hned vidět, po pár aplikacích jsou mí zákazníci o několik let mladší a cena za ošetření je pro ně v porovnání s operativním liftingem zanedbatelná. Díky liftingu jsem si výrazně rozšířila klientelu, chodí i muži. Mohu jen doporučit.

S pozdravem Hanka z Kolína

 

Ahoj Roberte, jsem moc ráda, že jsem se účastnila kurzu manuální lifting obličeje. Tvé kurzy mi dávají mnoho a není nad dobrý pocit, když přijde klient a odchází spokojený. Moc ráda se zúčastním ještě nějakého tvého kurzu, pokud bude možnost. Ještě jednou za vše moc děkuji a přeji ti mnoho spokojených žáků.

Ahojky Pavla:)

 

 

Masérský kurz - Manuální lifting obličeje

EduSpa College pořádá kurz: Manuální lifting obličeje. Naučte se u nás omlazující techniku pro ošetření tváře,  jejíž okamžité a dlouhotrvající výsledky Vás příjemně překvapí. Kurz vede zakladatel sestavy pro manuální lifting obličeje v ČR.

Manuální lifting obličeje je nová revoluční metoda, kterou dokážete bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření podstatně vyhladíte vrásky, zregenerujete a napnete pleť a obličej Vašeho klienta se doslova rozzáří novou vitalitou.

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku.

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází zcela s novou tváří.

Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Masérský kurz Manuální lifting obličeje je velmi oblíbený kurz pro masérskou i kosmetickou praxi. Masérský kurz manuální lifting obličeje je žádaný pro své úžasné výsledky v omlazení obličeje.

 

Masérský kurz Manuální lifting obličeje - co se naučíte:

 

 • Anatomii obličeje - svaly , kosti, stavbu kůže
 • Proč vznikají vrásky a jak je dělíme
 • Proč kůže stárne - možnosti nápravy
 • Co je to manuální lifting obličeje
 • Jak správně přistupovat k této technice - originalita, jedinečnost
 • Jaké má manuální lifting obličeje fyzické a psychické účinky
 • Kdy se tohoto ošetření vyvarovat
 • Jak se připravit na masáž, pomůcky, obličejové masážní oleje
 • První kontakt s klientem, osobní karta
 • Jak provádět manuální lifting - speciální technika, jednotlivé hmaty (správnému provedení je na kurzu věnována dostatečná teoretická i praktická část)
 • Akupresuru obličeje, jemnou reflexní masáž obličeje
 • Doporučení po masáži, tipy a rady z praxe

Masérský kurz Manuální lifting obličeje je vhodný pro všechny zájemce o nové revoluční techniky.

Manuální lifting obličeje se díky své efektivitě těší čím dál větší oblibě. Nachází své uplatnění u širokého spektra klientů a stává se významnou součástí pravidelné péče o tělo.

 

Masérský kurz Manuální lifting obličeje - lektor:

Kurz Manuální lifting obličeje vede zakladatel této techniky v ČR - Robert Al Aref.Masérský kurz vede zakladatel sestavy pro manuální lifting obličeje v ČR,

Robert Al Aref.

Sestavil ji na základě dlouholetého studia dané problematiky, vlastní praxe, zkušeností z anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Karlovy University a inspirací ze zahraničí. Daná metoda byla uznána lékaři z plastické chirurgie za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku.

 

Masérský kurz Manuální lifting obličeje - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Manuální lifting obličeje trvá 2 dny.Masérský kurz Manuální lifting obličeje začíná v EduSpa College v 9.00.

Výuka po oba dny začíná v 9.00 a končí kolem 17.00. Během dne jsou malé pauzy, v poledne je větší přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Manuální lifting obličeje - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Manuální lifting obličeje si s sebou prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, psací potřeby, poznámkový blok, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka a 2 ručníky (malý a velký). Nezapomeňte také na svačinu a pití. Oběd si můžete vybrat v restauraci v blízkosti učebny.

Masérský kurz Manuální lifting obličeje provází pohoda a dobrá nálada.Přibalíte-li si na náš kurz ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Odborný certifikát Vám umožní aplikovat manuální lifting obličeje v praxi.

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Manuální lifting obličeje. Certifikát Vám můžeme na vyžádání předem vystavit za poplatek také v německém nebo v anglickém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace:

Vzdělávací program: Manuální lifting obličeje

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Masérský kurz Manuální lifting obličeje - úspěšná praxe:

Každý student, který v Eduspa College absolvuje masérský kurz Manuální lifting obličeje, má možnost si tento kurz jednou zdarma zopakovat. Může si tak např. po delší pauze osvěžit své teoretické i praktické dovednosti a ještě více se tak zdokonalit v této technice. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

Masérský kurz Manuální lifting obličeje je u našich studentů velmi populární. Masérský kurz Manuální lifting obličeje je pro studenty vítanou příležitostí. Masérský kurz Manuální lifting obličeje nabízí studentům nové možnosti.

 

Masérský kurz Manuální lifting obličeje - cena:

3 900 Kč

V ceně kurzu je také manuál a výukové materiály.

 

Masérský kurz Manuální lifting obličeje

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

 

 

Praha

22. 08. - 23. 08. 2024   obsazeno
29. 08. - 30. 08. 2024   obsazeno
14. 09. - 15. 09. 2024   obsazeno

Termíny kurzu

Praha

22. 08. 2024   obsazeno
29. 08. 2024   obsazeno
14. 09. 2024   obsazeno

Hlídací pes

Načítám data