Masérské kurzy, školení, přednášky
Klasická relaxační masáž pro veřejnost

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

13-14.4. a 17-19.5. jsem absolvovala kurz Relaxačních masáží a Reflexologie nohy. U obou kurzů jsem se přesvědčila o vynikající kvalitě. Eva a Milan - oba mají příjemné a profesionální vystupování.Vybrala jsem si dobře. Ráda navštívím i další kurzy.

Eva B.

 

Dobrý den, zúčastnila jsem se klasických relaxačních masáží pro veřejnost v únoru, překvapila mě vysoká úroveň kurzu a už jsem se přihlásila na další. Všem vřele doporučuji.

Markéta

 

Dne 11-12.11. jsem absolvoval masérský kurz - Klasická relaxační masáž pro veřejnost s lektorkou Evou Juřenovou a touto cestou ji chci poděkovat za přátelský a trpělivý přístup a vysokou úroveň kurzu. Jsem sice starší ročník, ale vřele to doporučuji i starším ročníkům, mohou tak pomoci svým blízkým, stojí to za to, budu dále pokračovat v rozšíření svých znalostí.

Jiří Špáda - Mladá BOLESLAV

 

Kurz klasické relaxační masáže, který jsem podstoupila 5.11. s lektorkou Jitkou Bohuslavovou, byl nádherný, prospěšný a hlavně jsem poznala někoho, kdo opravdu svou práci dělá srdcem. Moc bych paní lektorce touto cestou chtěla poděkovat.Těším se na další spolupráci.

Alexandra

 

Dobrý den, před několika hodinami jsem se vrátila z kurzu Klasická relaxační masáž pro veřejnost pod vedením Jitky Bohuslavové. Ráda bych vyjádřila velkou spokojenost. Jitka je velký profesionál a velmi příjemný a pozitivní člověk. Z celého srdce děkuji.

Lada 

 

Krásný víkend s bezva lidmi na kurzu klasické masáže 16.-17.4. v Praze. Děkuji Jitušce za báječnou výuku a trpělivost a všem účastníkům-kolegům za dobrou náladu a milou společnost. Moc se těším na další kurzy!

Soňa

 

Absolvovala jsem kurz klasické relaxační masáže pro veřejnost ve dnech 3. a 4. 10. 2015 a musím konstatovat, že Jitka byla báječná a skvělá a pod jejím vedením jsem se naučila, jak příjemná může být masáž pro masírovaného i pro maséra. Jitko, děkuji.

Pavla V.

 

Kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost 3-4.10. vedený paní Jitkou Bohuslavovou splnil má očekávání, která ovšem nebyla malá. Paní Jitka velmi ochotně odpovídala na všechny otázky, i ty, které by byly součástí jiných kurzů. Tento kurz byl první, který jsem zde absolvovala a rozhodně ne posledním. Děkuji.

Pavla M.

 

Víkendový kurz 22-23 /8 klasické relaxační masáže pro veřejnost byl velmi obohacující, s erudovanou lektorkou, která nám trpělivě vše vysvětlila, ukázala a velmi nás obohatila. Perfektní víkend s bezva partou lidí. Děkuji, vřele doporučuji.

Renata

 

Před pár minutami jsem absolvoval kurz Klasická relaxační masaž pro veřejnost v Praze. Ohodnotit? Jednoduše "ŠPICA".

LK

 

Děkuji za skvělý kurz klasické relaxační masáže pro veřejnost, kterého jsem se zúčasnil na konci května. Lektorka Jitka je opravdu výborná, mnoho nás toho naučila a má velmi vsřícný přístup ke všem studentům. Jitko děkuji. Mohu vřele doporučit.

Pavel

 

Děkuji za supr přístup a poznatky, naučení a vůbec za vše na kurzu klasické relaxační masáže dne 30-31.5. v Praze. Určitě se budu zdokonalovat a přihlásím se na další. Ještě jednou díky a brzy zase u vás.

S pozdravem Radka Mls - Zurich

 

Ahoj, kurs klasické relaxační masáže musím jedině doporučit, Jitka jako lektorka naprosto vynikající, trpělivá a vstřícná, parta supr lidiček naladěných na stejnou notu, co víc si přát...nebojte se masírovat, je to úžasná a zdraví prospěšná věc!!!:-)

Radek

 

O víkendu 7.3. a 8.3. jsem absolvovala kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost s úžasnou lektorkou Jituškou Bohuslavovou a tímto jí chci poděkovat za její lidský a přátelský přístup ke všem zúčastněným. Díky Jitušce jsem se rozhodla absolvovat další kurz pod jejím vedením, o kterém jsem do tohoto víkendu vůbec nic nevěděla. Jsem velice ráda, že jsem tuto úžasnou lektorku poznala, její odborný výklad a praktické ukázky jsou naprosto bezchybné tak, že není člověk, který by z tohoto kurzu odešel s tím, že nic neumí. Vše bylo vysvětleno a naučeno na 1* a za to jsem moc vděčná. Ještě jednou moc děkuji Jitušce Bohuslavové a celému EduSpa College za to, co pro nás dělají a těším se na další kurzy.

Jitka V.

 

7.3. a 8.3. jsem absolvoval kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost. Lektorka paní Jitka B. měla profesionální a laskavý přístup a vše s ochotou vysvětlila a ukázala. Společnost studentů byla celkově velmi přátelsky a pozitivně naladěná a také díky mé šikovné a milé partnerce pro praktické zvládnutí výuky jsem zažil jeden z nejpříjemnějších víkendů za poslední dobu. Na místě jsem poznal, že masírování se stane neoddělitelnou součástí mého života.

Děkuju Martin P.

 

Tento víkend jsem absolvovala kurz klasické masáže pro veřejnost. Musím všem doporučit, kdo o tom dosud jen přemýšlí. Je to super, lektorka Jana B. je úžasná: vše logicky vysvětlí, nemusíte se bát, že něco nepochopíte. Nejlepší kurz ze všech a to jsem jich navštívila opravdu dost :) Těším se na další, zaslala jsem další přihlášku. Jsem nadšená.

Leona

 

O víkendu jsem absolvovala kurz klasické relaxační masáže (Brno 1.-2.11.). Byl to úžasně strávený čas a chtěla bych moc poděkovat Jitce za její laskavý a přátelský přístup.

Hana

 

Víkendový kurz klasické relaxační masáže s Jitkou byl pro mě úžasným rozhodnutím začít si plnit 20 let starý sen :-). Jitka je bezvadná, kamarádská, pohodářka, důsledný odborný výklad umí proložit humornými příběhy a její ruce jsou balzámem pro tělo i duši. Odjížděla jsem nabitá pozitivní energií a už se těším na nedělní kurz Indické masáže hlavy. Děkuji :-).

Zdenka

 

Ahojky, teď o víkendu jsem se zúčastnila u paní Jitky kurzu klasická relaxační masáž pro veřejnost, s paní Jitkou i kurzem jako takovým jsem byla velice spokojená, dostala jsem chuť i na další kurzy :) Přeji krásné dny

Lucka

 

Tento víkend jsem se zúčastnila kurzu klasické relaxační masáže pro veřejnost a jsem nadšena. Paní Jitka je úžasný lektor, celý víkend probíhal v příjemném prostředí i atmosféře. Domů jsem odcházela odpočatá, s vyčištěnou hlavou od pracovníh problémů a s dobrým pocitem, že budu pomáhat svým nejbližším, když je budou bolet záda. Věřím, že se určitě brzy s některými lidmi opět setkám v dalším kurzu.

Diana

 

Byli jsme moc spokojeni s víkendovým kurzem Klasická relaxační masáž pro veřejnost. Lektorka Lenka byla skvělá, kurz byl užitečný a přesně splnil naše očekávání. Děkujeme!

Martina

 

Dobrý den. Ve dnech 12 a 13.7.2014 jsem se zúčastnila kurzu relaxační masáž s paní Lenkou. Byl to pro mě úžasně strávený víkend, naučila jsem se spoustu nových věcí,získala praktické zkušenosti a díky Lence,která kurz doplňovala svým humorem a úžasnou pozitivitou to byl skvělý zážitek. V nejbližší době mám v plánu absolvovat ještě pár kurzů, které mě velice oslovili. Už teď se těším na další skvělou atmosféru a fajn lidi.

Ivana

 

Ve dnech 24.-25.5. 2014 jsem absolvovala kurz "Klasická relaxační masáž pro veřejnost" v Hradci Králové pod vedením lektora Jirky Drabíka a užila si opravdu bezva relaxační víkend! Prima parta lidiček naladěných na stejnou vlnu pozitivní energie, naprostá profesionalita, trpělivost, lidský přístup lektora.... a víkend utekl jako voda, že se mi ani nechtělo domů. Kurz mi otevřel nové obzory, masírování, kterému se věnuji vyloženě laicky, mě doslova chytlo a určitě se v něm budu dál vzdělávat, kde jinde než u Vás :-). Nebyla to má první zkušenost s EduSpa, již dříve jsem tu absolvovala kurz reflexologie a taky jsem byla naprosto spokojena. Váháte-li, jestli s masážemi začít a nevíte, zda Vás to vůbec bude bavit, vyzkoušejte tuhle "víkendovou ochutnávku", fakt stojí za to. I kdybyste se oboru dál nevěnovali, užijete si prima pohodový víkend a to v dnešní uspěchané době rozhodně není málo.

Věra, Lázně Bohdaneč

 

Ahoj, zúčastnil jsem se kurzu relaxační masáže pro veřejnost s Jitkou (22.2.2014 - 23.2.2014) a byl to skvělý víkend. Super zážitek díky vynikající lektorce. Trpělivá, vstřícná a skvěle naladěná vám vše vysvětlí a ráda zodpoví jakýkoli dotaz. Mohu všem jenom doporučit ;-)

Filip

 

Ahoj všem, absolvovala jsem klasickou relaxační masáž pro veřejnost 22.2.-23.2.2014 v Praze pod vedením lektorky Jitky Bohuslavové. A musím napsat, že to bylo naprosto úžasné. Jitka je skvělý člověk a její lidský přístup k lidem mne naprosto dostal. Moc děkuji za krásně strávený víkend. Vřele všem doporučuji, kdo si chce užít relaxaci a pohodu mezi lidičkami, kteří mají stejný pocit. Všem děkuji za vynikající atmosféru, bylo to pro mne motivující a už se těším na další masáž s Jitkou. :-)

Vlasta Kacálková, Černiv

 

Dobrý den, 28-29.9. jsem absolvoval klasickou relaxační masáž pro veřejnost s Jitkou Bohuslavovou a mohu jen doporučit. Jitka je skvělá lektorka, velice příjemná a ochotná. Děkuji za pěkný víkend.

Martin J

 

Dobrý den, navštívila jsem víkendový kurz klasické relaxační masáže pro veřejnost, který vedla Jitka Bohuslavová. Byla jsem moc spokojená s ochotou a přístupem, proto jsem se rozhodla pokračovat v kurzu lávových kamenů.

S pozdravem Jindřiška

 

Děkuji Jitce za jedinečný přístup k nám laikům na kurzu klasické relaxační masáže. Ukázala nám srozumitelnou formou, že masáže jsou 8 divem světa ... :-)

Iveta

 

O víkendu 20.7. - 21.7.2013 jsem absolvovala kurz klasická relaxační masáž pro veřejnost s lektorkou Jitkou. Bylo to super, super, super :) Moc děkuji za skvělý a profesionální přístup.

Olga

 

Dobrý den, 15.6.-16.6.2013 jsem absolvovala Klasickou relaxační masáž pro veřejnost v Brně a vůbec nelituji, ba naopak! Oba dva dny sice bylo venku nádherně, člověk se spíš viděl někde u vody, ale neměnila bych za nic na světě. Byl to úžasně strávený víkend, týden po kurzu mám odmasírovanou půlku rodiny, která si spokojeně odfukovala a to vše díky Jitce, kterou touto cestou pozdravuji a moc děkuji za rady, péči a trpělivost. Již se chystám a těším na rekvalifikační víkendový kurz v září. Masážím zdar a EduSpa College jen tak dál :-)

Nikola

 

Dobrý den ve dnech 15.6.-16.6.2013 jsem byla na kurzu klasické relaxační masáže pro veřejnost v Brně. Musím říci, že to byla moc dobrá zkušenost a velmi příjemný víkend. Také děkuji naší lektorce Jitce a už se těším na další kurzy, které chci absolvovat.

Zuzana

 

Dobrý den, včera jsem se vrátila z Prahy, kde jsem absolvovala Klasickou relaxační masáž. Bylo to Ú Ž A S N Ý. Vše jsme si hned procvičili, lektorka Lenča byla skvěla. Stále vstřebávám informace a brzy si určitě rozšířím obzor. Cesta byla náročnější, ale stálo to za to. Doporučuji !!!!

Všem hezký den Naďa

 

Absolvovala jsem 23.-24.3 kurz klasické relaxační masáže a po dlouhé době mám opět chuť žít, tolik pozitivní energie, moc děkuji lektorce Jitce za krásný víkend.

Míša

 

Kurz klasické masáže jsem úspěšně absolvovala 23.-24. 3. a jsem nadšená. Bylo to tak klidné, přátelské prostředí, tolik se lišící od prostředí, ve kterém se denně pohybuji! Paní Jitka je bezvadná a ostatní studenti byli stejně dobře naladění jako ona. Rozhodně jsem si ten víkend užila a už se hlásím na další kurz! :-)

Andrea

 

Absolvovala jsem kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost 23.-24.3. v Brně, můžu jen vše chválit, lektorka Jitka byla skvělá. Celý víkend jsem si užila a těším se na další kurzy.

Lucie

 

Tento víkend 23. a 24.3. jsem se zúčastnila kurzu ,,Klasická relaxační masáž". Už asi rok se cítím naprosto bez energie a hrozně vyčerpaná, po tomto kurzu(hlavně v sobotu) jsem cítila takovou energii a bylo mi tak hezky, že jsem ani pomalu nevěděla, co si s tím mám počít. Kamarád přišel večer na návštěvu a nechápal, co se to se mnou stalo, ale samo byl rád, že mi je fajn. Po kurzu jsem byla opravdu zrelaxovaná a plná elánu. Moc děkuji a těším se na další kurz. (asi si je udělám všecky a pak si je budu opakovat a opakovat a opakovat ;-) ) Děkuji Jitce za velmi příjemně strávený víkend, takový jsem neměla už ani nepamatuji.

Zdraví Lada z Břeclavi

 

Chci, s jemným odstupem času, poděkovat lektorce Jitce  (ale i všem účastníkům studentům) za ohromný zážitek v podobě dvoudenního kursu klasické masáže v lednu v Praze. Moc jsem se naučil, doma i na přátelích praktikuji a nemohou si masáže vynachválit. Jitka je profík a energií a vědomostmi nabitá ženská, a svou vitalitu přenesla i na nás, moc jsem se naučil, pobavil se a "dobil baterky". Jistě přijdu zas.

Jiří Chabičovský

 

Zdravíme Jitku a děvčata z Krumlova, která už trefně popsala zážitky z kurzu 17-18.1.2013. Nezbývá nám nic jiného než souhlasit se vším, co Jana a Marcela napsaly. Báječné dva dny plné smíchu, ale zároveň poučení. Báječně jsme se odreagovaly od všední reality a zkusily něco nového. Hodně úspěchů Jitce a celé EduSpa College přeje

Věra a Pája

 

Milá Jitko, děkujeme tobě a také všem účastníkům našeho kurzu klasické relaxační masáže za dva báječné dny (Praha 17.-18.1.2013)! Už teď se těšíme na zopakování kurzu. Ty jsi úžasný člověk a společnost pro kterou pracuješ, díky tobě zaslouží absolutorium za profesionalitu i lidskost. Budeme vás všem doporučovat a přejeme vám pohodu na těle i na duši a hodně "masážních" úspěchů. Ze zasněženého Českého Krumlova zdraví a s láskou, vděčností a úctou vzpomínají

Jana a Marcela

 

Kurz klasické a relaxační masáže - paráda a velká spokojenost, paní Jitka je velmi dobrá učitelka, moc děkuji.

Verča

 

Kurz klasické relaxační masáže pro veřejnost byl velice dobře připravený, skvělá atmosféra, kvalitní a super lektorka. Opravdu to byly skvěle prožité dva dny. Hlavně jsem se opravdu něco naučil pod vedením paní Jitky. SKVĚLÉ !!!!!!

Martin

 

16.-17.6. jsem se zúčastnila s kamarádkou v Brně kurzu klasické relaxační masáže. Nejen, že jsem se seznámila se základními technikami masáží, jak už jsem si dlouho přála, ale také jsem si na kurzu báječně odpočinula od každodenního shonu a starostí. Za tohle všechno vdečím báječné atmosféře na kurzu, ale hlavně skvělé, pohodové a zkušené lektorce Jitce. Díky.

Verča

 

Dvoudenní kurz "Klasická relaxační masáž pro veřejnost" ve dnech 21.-22.6.12 se pro mne po chvíli změnil v maximální relaxaci pro mne samotnou. Klid, pohoda, úsměvy, vtipné životní postřehy, voňavé olejíčky, nepřeberné množství informací, zkušeností a odborného vzdělání.... jo a kdo za to může? Živý dar, Jitka. Spousta díků a přání stejné síly, trpělivosti a uspokojení!

Marcela

 

Jsem velice nadšená z kurzu klasické relaxační masáže v Brně. Jitka byla skvělá a hodně naučila. Moc chválím :)

Alena

 

16.-17.6. jsem v Brně absolvovala kurz Klasická relax. masáž a musím říct, že to bylo s Jitkou velice úchvatné! Je moc příjemná a její rady jsou k nezaplacení. Každopádně to všem vřele doporučuji ;)

Tereza

 

Zúčastnily jsem se s kamarádkou Jančou klasického relax.kurzu pro veřejnost ve dnech 27.-28.4.2012 v Brně. Byly to úžasné dva dny. Jitka byla báječná, moc se nám líbil její upřímný, profesionální, lidský přístup. Už se těšíme na další setkání.

Jana a Jana

 

Ahoj, o víkendu jsem absolvovala kurz klasické masáže. Musím jen chválit - lektorka Lenka je úžasná a profík každým coulem. Ještě jednou moc díky!

Ivana

 

Zúčastnil jsem se v Brně kurzu klasické masáže a můžu jenom doporučit. Jitka byla výborná. Vytvořila na kurzu velmi příjemnou atmosféru, která mě dokázala vytrhnout z klasického týdenního shonu a stresu. Má zlaté ruce a zlaté srdce, poradí, pomůže, vysvětlí, ukáže. Byl jsem velmi spokojen a pokud budu někdy v budoucnu rozšiřovat svoje znalosti v oblasti masírování, určitě u Jitky! ;-)

Jirka S.

 

Ahoj, zúčastnila jsem se kurzu klasické a relaxační masáže v termínu 19.-20.4. v Praze. A musím říct, že to bylo naprosto dokonalý!!! Prostě parádní informace, ukázky a atmosféra! No a lektorka Jitka byla úžasná! Děkuju. A všem doporučuju. :-)

Janča. :-)

 

Dobrý den, zúčastnily jsme se s dcerou kurzu klasické relaxační masáže 19.-20.4.2012 v Praze u paní lektorky Jitky. Bylo to naprosto úžasné, jak odborně, tak jejím osobním přístupem a vstřícným jednáním ke všem dotazů. Kurz byl moc zajímavý, poučný a už jen jeho průběh byl relax na duši. Mohu vřele doporučit. Ještě jednou moc děkujeme.

Vladana Černá

 

Ahoj, lektorka Jitka je fajn. Kurz klasické relaxační masáže byl bezvadnej. Ukázala a řekla nám více než kurz zahrnoval a nalákala nás na další kurzy, na které se těším. Díky Jitko :o)

Katka

 

Ahoj, právě jsem absolvovala v Praze víkendový kurz relaxační masáže s Lenkou. Je to báječná lektorka, trpělivá a pozitivně naladěná. Děkuji za krásný zážitek a těším se na další setkání.

Lucie

 

Dobrý den. Měla jsem tu čest 14., 15. 1. 2012 absolvovat kurs klasická relaxační masáž pro veřejnost v Hradci Králové pod vedením zkušené lektorky Jitky. Chtěla bych touto cestou poděkovat za její velkou trpělivost, cenné zkušenosti o které se s námi podělila a hlavně její nadšení, elán a sluníčko v duši, které je vždy připraveno část ze sebe rozdat lidem, kteří to potřebují ! Děkuji za krásný víkend.

Jiřina HK

 

Ahoj všem, tento měsíc jsem se zůčastnila s kamarádkou Jiřkou v Hradci Králové kurzu klasické relaxační masáže. Děkujeme milé lektorce Jitce za pěkný víkend, za úžasné předání vědomostí, za trpělivost, kterou s námi měla. Kurz s Tebou Jitko, všem vřele doporučujeme.

Majka-Jiřka

 

Dobrý den, tento měsíc jsem se zúčastnila klasické relaxační masáže v HK. Skvěla atmosféra, dobrý kolektiv a vynikající lektorka Jitka, která žije pro masáže mě povzbudily natolik, že již hledám další masáže na které se těším

Marta K.

 

Dobrý den, ve dnech 14. a 15.1.2012 jsem se zúčastnila kurzu Klasická relax. masáž v HK. Chtěla bych moc poděkovat lektorce Jitce za její skvělý přístup a trpělivost, s jakou nám předávala své zkušenosti. Svým profesionálním přístupem vytvořila nádhernou atmosféru, plnou pozitivní energie. Patří jí veliký dík.

Eva L.

 

Dobrý den. Měla jsem tu čest 14., 15. 1. 2012 absolvovat kurs klasická relaxační masáž pro veřejnost v Hradci Králové pod vedením zkušené lektorky Jitky. Chtěla bych touto cestou poděkovat za její velkou trpělivost, cenné zkušenosti o které se s námi podělila a hlavně její nadšení, elán a sluníčko v duši, které je vždy připraveno část ze sebe rozdat lidem, kteří to potřebují ! Ještě jednou díky Jitko za krásný víkend prožitý s Tebou a přeji Tobě i dalším lektorům včetně pana ředitele mnoho dalších přednášek a trpělivých usměvavých studentů různých masáží ! Moc děkuji za vše...

Petra Bendová

 

Zúčastnila jsem se kurzu Klasická relaxační masáž pro veřejnost o víkendu 12.-13.11.2011 v Praze. Ráda bych poděkovala za skvělé 2dny, lektorce za její pohodový a vstřícný přístup, mnoho informací a praktických ukázek.

Děkuji :o) Evča B.

 

Dobrý den, zúčastnila jsem se kurzu klasické relaxační masáže v Brně, velice mě to nadchlo, výborné prostředí a chtěla bych poděkovat Jitce za perfektně strávené 2dny!

Jana

 

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za kurz klasické masáže v HK. Hlavně můj velký dík patří Jitce, která ho tak úžasně vedla! Už teď plánuji další. Ještě jednou díky a chválím!!:-)

Dita

 

Ahoj. Ve dnech 13. a 14. 9. jsem absolvovala v Hradci Králové kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost. Tímto bych chtěla poděkovat Jitce za kupu užitečných rad a hlavně za skvěle strávené dva dny :-) Je to velice pozitivní člověk, navodila výbornou atmosféru a hodně nás naučila. Jsem nadšená a rozhodnutá si časem vybrat a navštívit další kurz. Ještě jednou moc děkuju! a těším se na další setkání :-)

Monika

 

Tento týden 15.9. a 16.9. jsem se účastnila kurzu relaxační masáže, chci Jitce poděkovat za skvělou výuku a příjemnou atmosféru. Domů jsem odjížděla nadšená a budu se těšit na další kurzy, které mám v plánu navštívit. Ještě jednou děkuji moc :-)

Venuše Krčmová

 

Minulý týden jsem se v Praze 9 zúčastnila dvoudenního kurzu klasické masáže pro veřejnost a jsem nadšená! Kurz byl naprosto super, lektorka Jitka je opravdu skvělá a každému se trpělivě věnuje, ukázala nám toho mnoho nad rámec kurzu a podělila se o cenné rady ze své letité praxe. Stala jsem se na masážích závislou:-) a už teď vím, že se musím nutně přihlásit na kurz indické protistresové masáže...

Díky ještě jednou za vše, Zuzka

 

Přeji hezký večer, chtěla bych tímhle doporučit všem, co si chtějí dělat masáže, je to báječné. Skvělá atmosféra, skvělí lektoři, prostě bájo :) V Plzni jsem začínala na klasice a od té doby, co jsem jí udělala, tak si kurzy pořád dodělávám. Doporučuji všem :)

Ingrid

 

Dobrý den, 14-15.3.2011 jsme absolvoval dvoudenní kurz klasické relaxační masáže pro veřejnost. Byla to moje první odborná zkušenost s masáží. Celý kurz probíhal v příjemným prostředí pod vedením příjemné Jitky Bohuslavové, která je doopravdy špička. Doporučuji všem.

Pavel, Lípa n.O.

 

Dva dny strávené na kurzu Klasické relaxační masáže 14-15.3.2011 rozhodně stály za to. Příjemné prostředí vytvořené nejen výbornými organizátory, ale hlavně díky milé a trpělivé lektorce Jitce, hodně praktického masírování, mohu jen doporučit. Těším se na nějaký další kurz u EduSpa College. Jen tak dál.

S přáním krásného dne Iva F.

 

Chci poděkovat lektorce Jitce za užitečně strávený víkend 4.-5.12. t.r. v H.K. Jako začátečník jsem získal a pochopil základy relaxační masáže, které mi pomohou vstoupit do světa péče o tělo. Budu se těšit na další setkání.

Ještě jednou velký dík, Jirka

 

 

Dobrý den, zúčastnika jsem se kurzu klasické relaxační masáže v Brně, velice mě to nadchlo, výborné prostředí a chtěla bych poděkovat Jitce za perfektně strávené 2dny!

Jana

 

Chtěla bych touto cestou opravdu z celého srdce poděkovat za velice příjemné 2 dny, které jsem trávila od 10.11. - 11.11. ve společnosti naprosto skvělých lidí včetně výborné a pozitivně laděné lektorky Jitky ! Celý kurz mne osobně pomohl a obdařil novými zkušenostmi. Myslím, že jsem našla novou cestu, a určitě využiju dalších kurzů z Vaší nabídky!!

Mějte krásné dny a ještě jednou moc děkuji. Jana Konečná

 

Dobrý den všem. O víkendu jsem byla v Brně na relaxačním kurzu pro veřejnost a chtěla by jsem moc, moc poděkovat Jitce nejen za cenné informace, ale i velice příjemně prožitý víkend. Hned po příjezdu domů mě syn vyzkoušel a jen vrněl. Jitko, děkuji a těším se na další kurzy a setkání.

Vlasta

 

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Jitce za krásně strávený víkend v Plzni. Absolvolovala jsem kurz klasická relaxační masáž pro veřejnost a bylo to super. Sešla se nás skvělá parta a Jitka nás seznámila s masážemi celého těla. Je to opravdu člověk na svém místě a kurzem jsem byla přímo nadšená. Moc děkuji a mohu všem doporučit.

Hanka

 

Zdravím všechny. Zůčastnila jsem se kurzu Klasické relaxační masáže v Praze pod vedením Jitky a mohu všem jen a jen doporučit. Jitka je perfektní masérka, vše krásně vysvětlí a má velké zkušenosti. Masírování mě od té doby baví ještě víc a už koukám na jaký další kurz se přihlásím. Jitko, moc děkuji za 2 dny plné nových zkušeností a doufám, že se ještě potkáme.

Petra

 

Víkendový masérský kurz v Brně mě velice nadchnul. Zdaleka jsem neočekávala tak milou společnost a program, jak jsem potom okusila. Moc děkuji Jitce za super přístup a společnost. Doufám, že se brzy zase na nějakém kurzu potkáme. Poté, co jsem namasírovala mamku, totiž nebyl problém zajistit, aby mi zaplatila další kurz:-) Nyní se tedy budu těšit na Indickou masáž hlavy.

Ještě jednou díky, Klára Zatloukalová

 

Krásný den přeji Všem a hlavně zdravím milou p. Jitku Bohuslavovou... Včera(27.6.2010) jsem se vrátila z Brna do Havířova a jsem stále plná dojmů z nádherně prožitého víkendu... Klasickou relaxační masáž, do které nás velice poutavě a prakticky zasvětila Jituška, byla tak inspirativní, že ještě téhož dne, jsem si své vědomosti vyzkoušela na své rodině. Všichni si doslova pod mýma rukama blahem předli. A jsem si jista, že se rodinky jen tak lehce nezbavím. Ale co může být krásnějšího, než dělat radost druhým.. Velice děkuji za neskutečně lidský a krásný přístup Jituško k nám, žákům. Dala jsi nám mnohem více, než si myslíš. Jsem velice šťastná, že jsem Tě poznala, protože jsem si jista, že jsi jeden z žijících Andělů, mezi námi. Přeji Ti hodně štěstí do dalších dní. Těším se na brzké setkání...

S neskonalou úctou Hela M.

 

Dobrý den, s kurzem Klasická relaxační masáž jsem byla moc spokojená - šikovná a příjemná lektorka, fajn atmosféra, parta milých lidiček a hlavně hodně nových rad a inspirací. Super jsme si promasírovali celé tělo, po dvou dnech masáží jsem jako znovuzrozená. Všem doporučuji, pro pohodu a relax neznám nic lepšího. Sluníčkové dny Vám přeje

Martina Horská

Výhodná cena

Masérský kurz - Klasická relaxační masáž pro veřejnost

EduSpa College pořádá kurz: Klasická relaxační masáž pro veřejnost.  Zajímáte-li se o zdraví a svět masáží a rádi byste uměli správně namasírovat své blízké,  neváhejte a naučte se u nás klasickou relaxační masáž, která umí báječně zregenerovat celé tělo a nastolit dokonalý pocit vnitřního klidu a harmonie.

Masérský kurz Klasická relaxační masáž je velmi vhodný pro všechny příznivce masáží a zdravého životního stylu z řad veřejnosti, pro začátečníky i laiky. Nevadí, když nemáte žádné předchozí masérské zkušenosti, nepracujete ani nepodnikáte v oboru masáží. Stačí, když se Vám masáže líbí a toužíte se naučit něco nového. Něco, co je smysluplné, zdravé, prospěšné a co obohatí Váš život.

Můžete pak pomoci od fyzických i psychických problémů svým blízkým, přátelům nebo i cizím lidem. Budete umět zrelaxovat a uvolnit ostatní, což je dnes velký a ceněný dar. A třeba si masáže natolik zamilujete, že se rozhodnete dále se v tomto oboru vzdělávat a najdete tak svůj nový životní směr, nový koníček nebo i nové povolání.

Masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost je pro Vás výbornou možností, jak se krok za krokem naučit umění správné a účinné masáže, jak si rozšířit své znalosti a dovednosti.

Klasická relaxační masáž je oblíbený masérský kurz pro veřejnost. Masérský kurz klasická relaxační masáž je vhodný pro všechny milovníky masáží. Na kurzu Klasická relaxační masáž se naučíte kvalitní masáž celého těla.

 

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Pomáhají uvolnit mysl i tělo, posílit vitalitu a zlepšit fyzický i psychický stav organismu. Léčivá síla doteku je v dnešní uspěchané době čím dál více ceněna a relaxace masáží se pro většinu lidí stává pravidelně vyhledávaným zážitkem.

Blahodárný účinek masáže je možné pocítit na většině částí lidského těla. V první řadě na kůži, svalstvu, kloubech a šlachách, ale také na nervech, srdci, cévách, dýchacím aparátu, lymfatickém systému, na vnitřních orgánech a na některých žlázách.

Masáž je velmi vhodnou prevencí před onemocněním.

Masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost je vhodný pro muže i ženy .Z psychologického hlediska masáž zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie. Dotek působí pozitivně na naši emocionální vyrovnanost i fyzickou pohodu a potřeba být dotýkán zůstává u většiny lidí po celý život velmi vysoká. Díky uvolněnému tělu a zrelaxované psychice lidé doslova omládnou a můžou vést mnohem aktivnější a spokojenější život.

 

Masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost - co se naučíte:

 

 • Historii a původ klasické masáže
 • Jaké má klasická relaxační masáž fyzické a psychické účinky na organismus
 • Význam masáže
 • Kdy je a kdy není vhodné provádět u klienta masáž
 • Jak vést rozhovor s klientem - psychologie kontaktu, osobní karta
 • Jak připravit místnost na masáž - pomůcky, masážní oleje
 • Základy anatomie - hlavní svalové skupiny lidského těla
 • Základní masérské hmaty, technika a rytmus klasické relaxační masáže
 • Sestavy pro ošetření šíje, zad, hýždí, nohou, rukou
 • Speciální bonusy - masáž plosky nohy, tipy pro " božský " zážitek z masáže
 • Příklady masážních sestav dle času a potřeb klientaMasérský kurz Klasická relaxační masáž je vhodným dárkem.

Dobře provedená masáž dokáže s lidským tělem i duší zázraky. Klasická relaxační masáž je na trhu oblíbenou stálicí, proto by rozhodně tento masérský kurz neměl ujít Vaší pozornosti.

 

Masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost - lektoři:

Kurzem Vás provede zkušená lektorka, paní

Mgr. Eva Juřenová

Je původní profesí pedagožka, má  vlastní masérské studio Duhová brána , pracovala v Poslanecké sněmovně ČR. Spolupracuje s foniatričkou MUDr. Z. Veldovou a psychoterapeutkou MuDr Š. Poupětovou. Provozovala veřejné meditace v hladině alfa. Životním krédem paní Evy je pokora, laskavost a zodpovědnost. Její bohaté teoretické i praktické znalosti masáží, zkušenosti s relaxačními masážemi, přátelský a trpělivý přístup jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Jitka Bohuslavová.

Je fyzioterapeutka s více než dvacetiletou praxí v oboru. Souběžně s fyzioterapií se téměř 15 let intenzivně zabývá také masérskou činností. Absolvovala řadu odborných kurzů a seminářů, má vlastní úspěšný masážní salon a je profesionálkou v mnoha druzích masáží. Její dlouhodobé zkušenosti, znalosti teorie i praxe, trpělivost, příjemné a přátelské chování, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

Jaroslava Škvorová

Studiu i výuce masáží se věnuje již dlouhou dobu. Její mnoholeté lektorské zkušenosti, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost trvá 2 dny.Masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost začíná v EduSpa College v 9.00.

Po oba dny začínáme v 9.00 a končíme kolem 17.00. Během dnů jsou pravidelné malé pauzy, v poledne je větší přestávka na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky. 

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány asterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete vždy bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu 

 

Masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost si prosím vezměte pohodlný oděv pro masírování, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka a malý a velký ručník. Nezapomeňte také na svačinu a pití. Na oběd můžete využít restaurace v blízkosti učebny.Na masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost si přibalte dobrou náladu.

Pokud si s sebou na náš masérský kurz ještě přibalíte úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát o absolvování kurzu Klasická relaxační masáž pro veřejnost získáte v EduSpa College.Certifikát:

Na konci kurzu Klasická relaxační masáž pro veřejnost získáte certifikát o úspěšném absolvování kurzu. Tento certifikát Vám na vyžádání předem můžeme vystavit za poplatek i v německém či anglickém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace:

Vzdělávací program: Klasická relaxační masáž pro veřejnost

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost - úspěšná praxe:

Studenti, kteří v EduSpa College absolvují masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost, si můžou tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Je to výborná možnost jak si např. po delší pauze osvěžit znovu své znalosti a dovednosti. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.  

 

 

Masérský kurz Klasická relaxační masáž pro veřejnost - cena:

2 900 Kč

Cena kurzu obsahuje výukové materiály, pomůcky a skripta.

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Přehled lektorů v jednotlivých termínech: 

sobota - neděle 17. - 18.  2. 2024 Praha - Eva Juřenová

sobota - neděle 25. - 26. 5. 2024 Hradec Králové  - Jaroslava Škvorová

sobota - neděle 1. - 2.  6. 2024 Praha - Eva Juřenová

 

Hradec Králové

25. 05. - 26. 05. 2024   obsazeno

Praha

01. 06. - 02. 06. 2024, sobota - neděle, počet dní: 2   volno
poslední 1 místo

Termíny kurzu

Hradec Králové

25. 05. 2024   obsazeno

Praha

01. 06. 2024   volno
poslední 1 volné místo
Načítám data