Masérské kurzy, školení, přednášky
Indická masáž hlavy (antistresová)

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

12.1. jsem absolvovala kurz Indické masáže hlavy a za mě úplně super. Lektorka vše krásně vysvětlí a ukáže, díky moc.

Jana

 

Dne 29.11. jsem absolvovala kurz v Brně - Indická masáž hlavy /antistresová/. Celý den probíhal v uvolněné atmosféře díky paní lektorce, která je velice pozitivní a empatická. Moc děkuji za nové zkušenosti, které budu s radostí předávat svým klientům.

Radka

 

V říjnu jsem absolvoval kurz Indická masáž hlavy pod vedením paní Evy Juřenové. Byl to můj první masérský kurz a popravdě jsem celkem nadšený. Jak z obsahu kurzu, tak z přístupu paní Evy a celkové atmosféry. Překvapilo by mě, kdyby zůstal zároveň i mým posledním :-)

Zdeněk

 

26.ledna jsem v Hradci Králové absolvoval kurz "Indická masáž hlavy" pod vedením Evičky Juřenové. Tímto bych rád poděkoval Evičce za odborné provedení celým kurzem. Už se těším, až si tuto masáž užijí mé klientky.

Jarda, Hradec Králové

 

6.12. jsem se svojí ženou absolvoval kurz Indická masáž hlavy. Kurz nás velmi obohatil o další zkušenosti v oblasti masáží lidského těla. Lektorka Eva Juřenová, se kterou jsem se setkal již při rekvalifikačním kurzu, je v této oblasti velmi zkušená a líbivou, nenásilnou formou si dokáže získat pozornost účastníků a předat jim své nesporné znalosti. Za to jí patří skutečně velký dík a ocenění. Za svého života jsem se setkal s poměrně velkým množstvím lidí z různých oblastí působnosti a musím zcela upřímně uznat, že Eva je skutečně člověk na svém místě a díky tomu může předávat velmi prospěšné znalosti a dovednosti dalším lidem a tím obohacovat svým vlídným přístupem celou naši společnost. Nemohu se nezmínit v nejpozitivnějším profesionálním smyslu o lektorce Zuzce Šmoldasové, která mě doprovázela při předešlých kurzech. Tuto dvojici beze sporu doplňuje Jitka Bohuslavová. Je to skvělý tým lidí odhodlaných předat zcela svoji energii svým studentům. Takže ještě jednou dík. přejeme celé firmě hodně úspěchů v další činnosti.

Miroslav a Monika Vodovi

 

Dobrý den, děkuji za příjemně strávený den na kurzu Indické masáže hlavy v Hradci Králové 6.10. Eva Juřenová je úžasná lektorka, doporučuji a moc děkuji.

Jana

 

Dne 3.2. jsem se zúčastnil v Hradci Králové kurzu "Indická masáž hlavy". V příjemné atmosféře pod vedením erudované lektorky paní Juřenové - co říci - děkuji Evo.

Jirka

 

Rád bych poděkoval za skvělý kurz Indické antistresové masáže hlavy. Eva je úžasný člověk a skvělá lektorka. Jsem moc rád, že jsem jí poznal a doufám, že se s ní potkám na dalších kurzech. Děkuji.

Radek

 

Zdravím všechny, kteří váhají a neví, zda si vybrat tuto instituci..DOPORUČUJI!! Přihlášku jsem "vyplňovala" přes telefon, paní byla ochotná a milá a na kurzu Indické masáže hlavy, který vedl pan Robert, jsem se dozvěděla spoustu užitečných informací, naučila se techniku a poznala spoustu zajímavých lidí. Kurz byl pro mě přínosem, příjemné prostředí a Robert je super chlapík :) takže ještě jednou děkuji a určitě se na Vás znovu obrátím při svém dalším sebevzdělání. Celé EduSpa College přeji mnoho úspěchů jak v osobním, tak pracovním životě :)

S láskou Pája

 

Chtěli bychom poděkovat Janě  za skvělý, vtipný a trpělivý výklad při výuce Havajské masáže (Lomi-Lomi), který probíhal v Praze na konci června, zároveň také Robertovi při profesionální výuce Indické masáže hlavy. Jsme s dcerou začátečnice a bylo úžasné strávit prima víkend s fajn lidmi. Velký dík patří i celému týmu EduSpa College za organizaci kurzů, průběžné zasílání informací a lidský přístup lektorů. I přesto, že se masážím prozatím věnujeme jen soukromě v rodinném kruhu, plánujeme i do budoucna účast na dalším kurzu pořádaným touto masérskou školou.

Šárka a Anežka.

 

Profesionální přístup, komunikace, organizace, všechno super! Lektorka Evička je úžasná! Děkuji za kurz Indická masáž hlavy, byl to krásný, pohodový den!

Katka

 

V září jsem absolvovala kurz indické masáže hlavy a to pod vedením Evičky. Byl to již můj třetí kurz v EduSpa s třetím lektorem a jediné, co měly všechny kurzy společné - že byly báječné. Každý lektor je trochu jiný a přesto jsou všichni skvělí. Po tomto kurzu jsem odjížděla opět obohacena o nové zkušenosti a zážitky, ale taky uvolněná a v pohodě - antistresovka prostě funguje! :-) Děkuji moc a těším se na nějakém dalším kurzu!

Katka M.

 

Nedávno jsem absolvovala kurz Indická masáž hlavy. Nejenže je tato technika úžasná, ale byla jsem naprosto nadšená i lektorkou Evičkou. Je to velmi příjemná a inspirující žena, jistě i díky ní na kurzu panovala velice pohodová atmosféra. Kurz byl po všech stránkách obohacující. Děkuji a už se chystám na další. :-)

Lucie

 

Nejprve jsem u Jitky absolvovala v lednu t.r. kurz Indická masáž hlavy, který nastartoval moji profesi masérky. Poté následovala u Roberta Masáž proti celulitidě, opět u Jitky Breussova masáž a nyní u Jany Havajská masáž. Chci vám, bezvadní lektoři EduSpa, poděkovat za skvělý přístup, za odbornost, kterou jste schopni nám předávat, za neopakovatelně uvolněnou atmosféru během kurzů. Nejen, že se člověk stává závislým na masážích, ale vytváří se závislost :-) i na vámi vedených kurzech. Těším se proto na další, které mám před sebou. Všem vřele doporučuji EduSpa !

Dáša

 

Děkuji za krásný páteční kurz v Hradci Králové. Indická masáž hlavy - antistresová pod vedením Jitky Bohuslavové. Vše naprosto úžasné.

Jindra

 

Pěkný den, chci moc poděkovat za příjemně strávený čas ve společnosti paní Jitky Bohuslavové, která mě přesvědčila o tom, že spojení příjemného s užitečným lze a i v této hektické době se jde na chvíli zastavit. Moc díky za opakování kurzu indické masáže hlavy dne 26.8. 2016 v Hradci Králové. Její profesionální a lidský přístup je odzbrojující a milý zároveň.

Míla Čížová

 

Dnes jsem byl v Praze na Indické masáži hlavy pod vedením Roberta a naprosto skvělé. Škoda, že ten den tak rychle utekl. Ochota a neskutečná znalost s dokonalou praxi ze zahraničí, kde se Robert učil od těch nejlepších. Neváhejte a nenechte si ujít skvělé masérské kurzy. Od září do půlka prosince mám na každý měsíc kurz :-) Kdo miluje masáže, není co řešit :-D

Jiří

 

V EduSpa College jsem se nejprve namlsala indickou masáží hlavy u Evy a poté se rozhoupala k rekvalifikačnímu masérskému kurzu u Jany. Oba kurzy byly profesionálně vedené v příjemném prostředí i kolektivu. Určitě budu v masérských kurzech v EduSpa College pokračovat a jsem za tuto možnost vděčná.

Štěpánka

 

17.6. jsem absolvovala kurz Indická masáž hlavy. Pod vedením Evičky se mi líbilo nejen jak nás masáž učí, ale i co všechno si během masáže můžeme prožít. Také chci Evičce poděkovat za to, jaký má přístup k lidem různé věkové kategorie a dokáže vše říct tak, jak to cítí a vidí. Děkuji Evi.

Marcela

 

Absolvovala jsem 18.6. v Českých Budějovicích kurz Breussova masáž a druhý den kurz Indická masáž hlavy (antistresová) - pod vedením Jitky Bohuslavové. Děkuji za přátelskou atmosféru, profesionální a lidský přístup. Moc se těším na další kurz. ;-)

Marie

 

19.3.  jsem absolvovala kurz Indické masáže hlavy. Kurz vedla paní Eva a mohu říct jen toto: bylo to krásné, bylo to naučné, bylo to povznášející a radostné. Paní Eva dokáže pro danou věc nadchnout a to s lehkostí a moudrostí sobě vlastní. Děkuji moc za krásný zážitek a přeji spoustu tak spokojených klientů jako jsem byla já a troufnu si říci, že i všichni ostatní.

Petra

 

Tuto sobotu, 19.3., jsem u EduSpa absolvovala další masérský kurz, to kurz antistresové indické masáže hlavy. Pod vedením úžasné lektorky Evičky si naše parta vzájemně "cuchala a trhala vlasy" a bylo to skvělé a báječné a tak jsme se u toho bavili, že se nám snad ani nechtělo domů :o). Už teď se snažím z nepřeberné nabídky EduSpa vybrat si další kurz a všem doporučuji to samé - přijďte a užijte si to jako já! P.S. A Evičko, opravdu budu při masážích "tančit a malovat" ;o).

Pavla

 

Dobrý den, 6.února jsme s dcerou absolvovaly kurz Indická masáž hlavy pod vedením paní Evičky. Kurz nás obohatil o nové poznatky a noc se nám líbil. Paní Eva byla moc laskavá.

S pozdravem Nelly

 

17.1. jsem absolvovala kurz indické masáže hlavy. Chtěla bych moc poděkovat za milý, vstřícný a jednoduchý přístup k výuce lektorce Jitce. Byla jsem moc spokojená a těším se na další kurzy u vás. Ať se vám daří a přeji spoustu spokojených klientů.

Lea

 

Indická masáž hlavy :-) To se musí zažít. Kurz pod vedením Jitky byl hlavně skvělý relax. Vracela jsem se domů uvolněná, nadšená a s "lehkou" hlavou. Díky za to.

Jana

 

Dobrý den, absolvoval jsem kurz indické antistresové masáže hlavy a byl to zase jeden z úžasných dnů v eduspa:-) Masáž je super a těším se na další kurzy :-)

Martin

 

O víkendu 25.7. 2015 jsem byla na Breussově masáži v Praze a 26.7.2015 na Indické antistresové masáži hlavy. Mohu všem doporučit, a zároveň poděkovat lektorům. Opět jsem se potkala s lidičkama, se kterými jsem se potkat měla. Dozvěděla se nové zkušenosti a odpočinula si. Přístupy a výklady a vedení celým kurzem bylo super, děkuji Tomášovi a Jitce. Vždy se cítím jako doma...:-)

Lenka z Loun

 

Děkuji Jitce za kurz indické masáže hlavy v Brně 25.1.2015. Byl to moc příjemný den, spousta zajímavých informací a přijemných pocitů, děkuji moc.

Ludmila

 

Dne 14. 11. 2014 jsem se zúčastnila kurzu indické masáže hlavy a jsem z ní opravdu nadšená. Mockrát děkuji Jitce za její jedinečný přístup a příjemný den plný drahocených rad a zkušeností! Všem jen doporučuji a ještě jednou díky moc!!!

Karolina

 

Indická masáž hlavy, která se konala v Hradci Králové, byla naprosto dokonalá. Perfektní lektorka nás všechny perfektním vedením naučila jednu z úžasných masáží a za to velký dík.

Eva

 

Děkuji Robertovi za kurz Indické masáže hlavy. Perfektní atmosféra a spousta nových dovedností a zkušeností! Všem doporučuji a těším se na další kurz v EduSpa :)

Petra

 

22.8.2014 kurz indická masáž hlavy - protistresová. Doporučuji všem, kteří mají vytříbený vkus, další devizou pro náročné za přijatelnou cenu pro všechny, je nezapomenutelný lektor Robert, kterému touto cestou mnohokrát děkuji.

Milena Camprová

 

Zdravím, byla jsem na kurzu 27.6.2014 v Hradci na indické masáži hlavy. Nejdřív jsem měla strach, ale zbytečně, moc se mi tam líbilo. Kolektiv byl super a Jitka, která nás učila, byla perfektní, dala mi moc informací a zkušeností. Moc jí děkuji a těším se na další kurzy.

Lucka

 

Ahojda! Na kurzu Indická masáž hlavy jsem byla před rokem, učila mě Evička J., která dokázala naučit a předat snad ty nejlepší zkušenosti, kterých se držím. Chci se s vámi podělit o úspěch této masáže - klientky, které jsou rozmlsané masáží v lázních od pravých indů, už chodí ke mně, protože tato masáž je opravdu jedinečná, uvolňující, prostě úžasná!! Jsem šťastná, že jsem se tuto masáž mohla naučit, díky tomu s láskou rozdávám pohlazení a uvolnění. Evičky si velice vážím a děkuji. Sluníčko v duši a krásné dny plné radosti.

Jana D.

 

3.5.2014 jsem byla na kurzu Indická masáž hlavy - bylo to super. Masáž je skvělá, všem doporučuji. A moc děkuji Evě, že i v malém počtu :-) jí to s námi bavilo.

Petra

 

Krásný den, 21.2.2014 jsem se zúčastnila kurzu - Indická masáž hlavy... Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat Robertovi a všem žená, co jsem zde potkala, bylo to moc příjemné ... DĚKUJI :)

Nela

 

V pátek 7.2.2014 jsem absolovala kurz Indická masáž hlavy. Byl to moc příjemný den! Děkuji lektorce Evě za hezký přístup i za předání svých zkušeností. Masáž jsem ještě večer vyzkoušela na manželovi a moc si to pochvaloval :) ... a to jsem úplný začátečník. Děkuji, děkuji, děkuji! PS: Děkuji i děvčatům z kurzu - myslím, že se sešla fajn parta, která pomohla k tomu, že se celá akce tak skvěle vydařila.

Věra

 

Kurz indické masáže hlavy dne 14.12.2013 se mi líbil, hlavně paní lektorka Eva a její zajímavé předávání informací, i těch, které nikde nevyčteme. Zkušenosti, které jdou získat pouze poctivou prací v praxi a prací vykonávánou s láskou a otevřeným srdcem. Děkuji za vše.

Lenka S.

 

Byla jsem na kurzu: Indická (relaxační) masáž hlavy s Robertem. Bylo to mé první seznámení s masážní technikou a chci moc poděkovat! Nádherný den, perfektní nálada a péče. Už se těším na nějaké další setkání :-)

Jana

 

Dne 13.10. jsem se zúčastnila kurzu indická masáž hlavy, který vedl Robert Al Aref. Je to úžasný člověk a předal mi spoustu zkušeností a dobrých rad. Moc ráda jsem ho poznala.

Děkuji Alena

 

Dobrý den. Absolvovala jsem dne 1.6.2013 kurz Indická masáž hlavy. Chtěla bych touto cestou opět poděkovat za vysokou úroveň kurzu EduSpa a za velmi vstřícný, milý, plný pochopení a s láskou dělaný kurz pod vedením zkušené lektorky Evičky Juřenové. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších spokojených pozitivně naladěných lidí.

Petra

 

Dne 25.5. jsem absolvovala kurz Indická masáž hlavy. Děkuji Evičce Juřenové za trpělivost a za práci, kterou si s námi dala. Také Velmi oceňuji a děkuji celé EduSpa za vstřícný a milý přístup k účastníkům kurzů.

Zdena

 

Ve dnech 10.-12.5. jsem se zúčastnila v Brně kurzu Dornova metoda a Indická masáž hlavy. Chtěla bych poděkovat Robertovi za vstřícný a profesionální přístup a přeji celému týmu EduSpa mnoho spokojených klientů. Byl to příjemně strávený víkend a jsem ráda, že jsem zase poznala nové lidi a opět potkala i známé tváře :-)

S pozdravem Helča

 

Na datum 1.5. jsem se těšil a na místo konání v Plzni ještě víc!!! Prostě tam, kam se stres, nervozita a uspěchanost vůbec nedostane. A tyhle neduhy, co jsem měl ještě v těle, byly vzápětí indickou masáží zničeny! Jitka byla úžasná a lidičky kolem mě též. Všem moc děkuji. A indickou masáž doporučuji. Masážím zdar!

Další den 2.5. v Plzni (vzal jsem to najednou) byla Breussova masáž. Nemohl jsem dospat rána, jak jsem se těšil!!! Jitka opět úžasná!!! Ve dvojici jsem měl vynikající masérku, která mi udělala nádhernou masáž páteře! No co víc si přát? Lidi, byli jste skvělý! Díky všem. A masírujte!

Aleš

 

Dne 1. 5. jsem absolvoval maserský kurz indická masáž hlavy v Plzni a naprostá spokojenost. Velké DÍKY lektorce Jitce a všem účastníkům kurzu za příjemně prožitý den. PS: Jestli jsou v Indii lidé po indické masáži hlavy tak uvolnění a nabytí energií jako jsem byl po ní já, tak se ani nedivím, že Indie jako stát má přes jednu miliardu obyvatel :-)

Pepa

 

1.5. jsem se zúčastnila dalšího kurzu v Plzni. Tentokrát Indická masáž hlavy. Tímto chci poslat veliké díky Jitušce, která se opět předvedla jako profesionál se srdíčkem na správném místě. Děkuji a brzy ahoj :-)

Hanka

 

EduSpa = oáza pohody, společnost úžasných lidí, kteří mají chuť se stále vzdělávat a ukázat jiným lidem, že život se dá prožít pozitivně a v pohodě. Jsem moc ráda, že jsem si nechala poradit a kurz indické masáže hlavy jsem absolvovala právě u Vás. Děkuji za krásný den a za úžasný přístup Roberta. Kudy chodím, tudy chválím a všem vřele doporučuji :-). A v květnu se těším.

Irena Barešová

 

Všem přiznivcům masáží vřele doporučuji kurzy spol. EduSpa College pro profesionalitu lektorů, příjemný přístup ke svým studentům a předávání podstatných informací potřebných pro úspěšné provádění terapií. Prozatím jsem absolvovala 3 kurzy (s Robertem Indickou masáž hlavy, s Jitkou Obličejovou masáž lávovými kameny a s Milanem Baňkování a Gua Sha)a jsem velmi spokojená a techniky naučené na kurzech se všem masírovaným velmi líbí, jsou z nich nadšení a chtějí se nechat hýčkat stále častěji. Stejné potěšení mám i já, když vidím výsledky. Už se těším na další kurz, na který jsem se přihlásila.

Romana

 

17. března jsem se zúčastnila kurzu indické masáže hlavy a musím vyseknout poklonu panu Robertovi, který tento kurz vedl. Je sympatický a profesionálně zdatný, ale i vstřícný a milý. Během instruktáže trpělivě všem odpovídal na dotazy a hlavně vše názorně předvedl v praxi. Poskytl nám rady i z oblasti podnikání v tomto oboru, byl vtipný, takže jsme se i zasmáli. Prostě prima den, který nám celkově mnoho dal. Díky za něj.

Olina

 

Na kurzu indické masáže hlavy jsem byl včera, tj. v neděli 17.3.13. Lektorem byl Robert. Kurz byl absolutně úžasný, plný praktických rad. Robert byl vždy k dispozici při nácviku a velmi ochotně se nám věnoval. Jako učitel bych to hodnotil z didaktického hlediska 1, praktické hledisko a rady pro praxi 1, přístup 1.

Robert

 

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY (protistresová), kterou jsem absolvoval v sobotu 23. února, byla prostě bomba. Je to velice příjemná masáž jak pro maséra, tak pro masírovaného. Jitka nás ji naučila i s praktickými radami. Zásluhou Jitky jsme všichni odcházeli ve večerních hodinách plni pocitů, které dokáže přivodit jen tato masáž a perfektní profesionální a přátelský přístup. Už se těším na další kurz, který budu v nejbližší době absolvovat. Díky EduSpa a hlavně díky Jitko!!!

Jindra

 

V pátek a v sobotu jsem absolvovala kurz Dornova metoda a v neděli Indickou masáž hlavy - oba kurzy s Robertem. Byl to pro mě silný zážitek. Spousta velmi zajímavých informací a spousta příjemných pocitů. Indická masáž je úžasná prožitková masáž.

S díky za krásné dny Hana

 

11.12. jsem absolvoval kurz Indické masáže hlavy vedený Evou Juřenovou. V jejím stylu práce velmi oceňuji, kromě odbornosti, i výrazně duchovní přístup. Jistě nejen pro mě je tato přidaná hodnota významná. Za skvělý kurz Evě velmi děkuji.

Jirka

 

Dne 11.11.2012 jsem byla v Praze na Indické masáži. Bylo to super. Přivezla jsem si i 2 lávové kameny, které jsou úžasné a už šetřím na další školení. Moc děkuji za krásný den.

Míla F.

 

Dovolte mi, abych i já poděkovala za úžasný zážitek, který mi kurz indické masáže hlavy poskytl. Robert je člověk, který už sám o sobě navodí tak úžasnou atmosféru, že vše ostatní jde potom tak nějak hladce. Škoda, že není po ruce vždy, když se mi něco nedaří. V každém případě všem doporučuji jakýkoliv kurz v EduSpa College, já jich mám zatím jenom čtyři a vím, že to nejsou moje poslední.

Alena Veliká, Vysočina

 

Indická masáž hlavy = úžasný den pod taktovkou Roberta, který je naprosto skvělý učitel. Moc díky!!!

Kateřina B.

 

Absolvolala jsem kurzy Indická masáž hlavy s Jitkou a Breussova masáž + Dornova metoda s Robertem v Plzni. Oba kurzy měly velmi vysokou úroveň a byly pro mě velikým přínosem. Mám v plánu absolvovat i další kurzy, které tato škola nabízí. EduSpa College vřele doporučuji všem. :-)

Dana

 

12.10.12 jsem byla na kurzu Indická antistresová masáž hlavy a musím znovu zhodnotit, že kurzy v Eduspa pokaždé předčí mé očekáváni, lektorka Evička byla úžasná, jako tomu bylo i na srpnovém intenzivním kurzu. Kurz byl úžasný, moc hezky jsme si vysvětlili masáž a k tomu úžasná atmosféra. Takže moc díky.

Eva

 

Ahoj, pokud hledáte masáž do dnešní uspěchané a stresované doby, tak doporučuji Indickou masáž hlavy!!! Je to uvolňující i meditační zážitek pro masírovaného i maséra. Děkuji i lektorce Jitce za předání zkušeností a prima atmosféru :-)

Hanka

 

Ahoj. Dnes jsem v Plzni absolvoval další kurz z nabídky EduSpa - indickou masáž hlavy. Od srdce říkám, že lektorka Jitka je úžasný člověk. Je to masérský pojem, který pro mě a pro hafo dalších masérů znamená mnoho. Díky ní jsem se v téhle profesi našel. Děkuji ti Jituš, že jsi mě poslala správným směrem. EduSpa College nemá konkurenci. Děkuji.

Jarda z Rokycan

 

Dne 15.9 jsem se zúčastnila indické masáže v Praze. Zážitek, který z ní mám, je nepopsatelný. Eva je skvělá lektorka a velmi trpělivá. Vřele všem doporučuji.

Blanka

 

Ahoj. Jestli chcete zažít ohromný příval pozitivní energie, získat vědomosti, potkat super lidi a na konci dne mít euforku z krásně prožitého dne, doporučuji kurz od společnosti EduSpa. 6.7 jsem se zúčastnila v Hradci kurzu indická masáž hlavy. Roberte moc děkuji, už teď přemýšlím o dalším kurzu. Díky za to, že jste.

Zdraví Iveta

 

Dne 6. 7. jsem se zúčastnila indické masáže hlavy. Bylo to víc skvělé, než jsem si vůbec mohla pomyslet. Mohu to všem doporučit. Nejvíce chci poděkovat lektorovi Robertovi, který nám vše ukázal a vysvětlil, co děláme špatně nebo co bychom měli dělat správně. A kde více zabrat a kde méně. Opravdu jsem byla ze všeho unesená do nebe. Děkuji moc a přeji vám všem hodně štěstí.

Anička

 

Chtěla bych poděkovat Robertovi za úžasné předvedení kurzu Indická masáž hlavy. Všem vřele doporučuji !!!

Ahoj Ivana

 

Lidičky, zdravím Vás, jsem toho tak plná, tak nadšená...Indická masáž hlavy (antistresová) - zní to tak věcně, ale jakou Vám to udělá radost, jaké navodí pocity, je to pohlazení duše i těla, ale já myslím, že i srdce, prostě nádhera. Máte zpočátku pocit, že je to jen čechrání vlasů, jako když Vám kadeřnice "myje" hlavu, ale co to dělá "s celým člověkem"!? Nádhera, harmonie...a když k tomu ještě Robert přidá relaxační hudbu, ale to jen tak na dokreslení, hlavně tu svou chuť , co nám dokáže předat, jak nás nadchnout s láskou a humorem...jsem naprosto unešená a nadšená, je to prostě slast. Vždyť já v 59 letech s každým kurzem čím dál víc nacházím sebe sama. Mám pocit, že snad víc dělám pro sebe než pro klienta...a tak mohu jen děkovat...Robertovi, Petrovi, Andrejce...a těším se, už se moc těším na lávové kameny, které Robert ostatním z kurzu předvedl na mém obličeji, a že to byl zážitek...super. Děkuju, děkuju, že jste, že umíte s takovou láskou předat, v čem jste sami mistry.

Alena

 

Chtěla bych touto cestou velice poděkovat lektorce Jitce za příjemné zážitky, skvělou formu výuky, obohacení i atmosféru, kterou vytvořila při kurzu indické masáže hlavy 1. 7. v Plzni. Již jsem přihlášená na kurz další a moc se těším. Jitko, díky, bylo to úžasné!

Andrea

 

22.06 jsem absolvovala kurz Indická masáž hlavy(antistresová). Touto cesto bych ráda poděkovala Robertovi za všechno, co nás naučil a za zkušenosti, které nám předal. Robert je vynikající lektor. Z kurzu jsem naprosto nadšená a již jsem tuto medodu zařadila do svých masáží. Vřele všem doporučuji jak masáž, tak i kurz :)). Určite budu pokračovat v EduSpa :)))

Světlana

 

Krásný pozdrav všem. Vzhledem k tomu, že jsem již absolvovala kurz masáží v Thajsku, byla jsem nadšená výukou indické masáže hlavy lektorem Robertem, je to úžasný člověk a dokáže vše vysvětlit, že i laik pochopí. Těším se na další kurzy, na které jsem se přihlásila a moc děkuji všem, kteří nás chtějí naučit to, co je pro naše tělo důležité. Ještě jednou děkuji.

Eva

 

Kurz indické masáže hlavy všem vřele doporučuji. I jako absolutní laik v této oblasti jsem kurz díky skvělému výkladu Roberta zvládla. Ačkoliv jsem se do kurzu příhlásila spíše ze zvědavosti než že bych se masážím chtěla nějak více věnovat, kurz mě natolik nadchnul, že uvažuji o dalším :)

Veronika

 

13.června jsem absolvovala kurs Indická masáž hlavy, kterou jsem dosud využívala jako klient....a musím přiznat, že mě velmi baví někoho tímhle způsobem opečovávat.......kurs proběhl v milé atmosféře..tak lehounce se protáhl dnem...zanechal příjemné pocity, příjemné vůně....a velkou chuť pokračovat v dalších kurzech. Děkuji kolektivu EduSpa, Robertovi za milé a profesionální vystupování....ať se daří...

Anna Řeháčková

 

25.5.2012 jsem absolvovala kurz Indická masáž hlavy. Naše lektorka Jitka je příjemná a milá paní, která nám vše perfektně vysvětlila a ochotně odpověděla na naše otázky. Kurz byl výborný, předčil má očekávání.

Zdeňka

 

Kurz Indické masáže hlavy 13.5. s Robertem opět úžasný. Robert dokáže vytvořit příjemnou atmosféru, obdivuji, s jakým klidem a úsměvem na tváři nám dokáže donekonečna trpělivě vysvětlovat a ukazovat masážní techniky. EduSpa je oázou klidu a harmonie v dnešní uspěchané době. Těším se na další kurz..

Jitka S.

 

Zdravím všechny milé lidičky. Chtěla bych poděkovat za milý, profesionální přístup včetně výborné výuky při kurzu indické masáže hlavy zkušené p.lektorce Jitušce Bohuslavové. Jituško, děkuji ti a přeji spoustu uspěchů ve tvé práci.

Pavlínka-Jihlava

 

Milá Evičko, děkujeme za krásně vedený kurz indické masáže hlavy, kterého jsme se zúčastnili 28.4.2012. Jsi opravdu skvělá učitelka a jedinečný člověk. Doufám, že naše setkání nebylo poslední.

Alena a František

 

11.4. jsem se zúčastnila kurzu Indická masáž hlavy, byl to úžasný zážitek. Děkuji Robertovi za výuku, bylo to super.

Martina

 

Ahoj všem, 16.3. jsem absolvovala v Plzni kurz indické masáže hlavy, všem doporučuji. Úžasná atmosféra, perfektní podání od lektorky Jitušky, která byla opět naprosto super. Moc děkuji, teď už se žádná klientka nebude mít šanci doma večer vymlouvat na bolesti hlavy :)

Danuš

 

16.3.2012 jsem byla na kurzu Indická masáž hlavy. Vedla ho výborná a známá lektorka Jituška. Vřele doporučuji

Lucie

 

Zdravím všechny příznivce masáží, maséry i laiky. Dne 3.3. jsem byla na svém již několikátém kurzu v EduSpa a to na Indická masáž hlavy. Je to jeden z nejpříjemnějších kurzů, setkala jsem se a prožila nádhernou sobotu s moc příjemnými lidmi. Obohacena, jako vždycky, o super dovednost a vědomosti, o kontakty s lidmi, kteří mi byli blízcí, i když jsme se viděli poprvé a také o péči, kterou nám všem věnoval Robert, u kterého si velmi vážím neustále perfektního, profesionálního a přitom velmi lidského přístupu. Všechny vynaložené prostředky se mi nesčetněkrát vrátily díky tomuto školícímu zařízení. Moc děkuji a těším se na další spolupráci :-)

Monika

 

Dne 3.3.2012 jsem absolvovala kurz Indická masáž hlavy pod vedením Roberta. Opět to byl jedinečný zážitek umocněný příjemnou skupinou lidí, kteří se zde sešli. Děkuji za příjemně prožitou sobotu.

Ivana

 

Ahoj všem! Včera 3.3.2012 jsem v Praze absolvovala úžasný kurz Indická masáž hlavy a odnesla jsem si skvělý zážitek plný pozitivních emocí a také dalších zkušeností. Mohu všem vřele doporučit... nejen tento kurz, ale vše, co EduSpa nabízí svým žákům. Skvělé, profesionální a zábavné vedení, přátelské prostředí, vřelý přístup.. z každé skupiny lidí, která se na jakémkoli školení sejde se stane na pár hodin skvělá parta. Děkuji Robertovi za všechny předané zkušenosti. V EduSpa jsem určitě nebyla naposledy, jelikož mě čeká Rekvalifikační kurz, Tuina II, Baňkování, atd... :D

Jana

 

V neděli 12.2. jsem byla v HK na Indické masáži hlavy-tímto chci velmi poděkovat Robertovi, za naprosto profesionální přístup a výuku. Bylo to děsně fajn.

Děkuji Jitka Veselá

 

Vážení, víkend 27.1-28.1.2012 jsem prožila na kurzech v Brně (Breussova masáž + Indická masáž hlavy). Chci tímto poděkovat Robertovi za jeho výklad, prima atmosféru, trpělivost.....myslím, že jsme si to všichni pěkně užili.

Díky Ivana T.

 

Ahoj, dnes jsem se zúčastnila kurzu indická masáž hlavy a bylo to super, příjemné prostředí, perfektní lektor!, všem doporučuji!!!

Janča

 

25.1 jsem se zúčastnila v Praze kurzu INDICKÁ MASÁŽ HLAVY. Byl to skvělý zážitek, super lidi, atmosféra, LEKTOR!!! :-) Jedině doporučuji a určitě se ještě nějakých kurzů zúčastním. Moc se mi to líbilo, takže děkuji.

Tereza V.

 

Absolvovala jsem v Praze kurz indické masáže hlavy, děkuji Roberte za Tvoje úžasné vedení kurzu, indická masáž mě velmi nadchla, dozvěděla jsem se spoustu nových informací, naučila se zase něco nového a tím jsem i obohatila nabídku v kosmetickém salónu, ještě jednou moc děkuji :-).

Venuše

 

Děkuji za kurz indická masáž hlavy. Byl vynikající. Moje rodina si nově nabyté vědomosti pochvaluje :) Lektor Robert byl skvělý, pečlivá organizace a vstřícný přístup celé školy je jen dalším bonusem k dobré kvalitě, kterou EduSpa College nepochybně má.

Tereza

 

Roberte, včera jsem dělala u Tebe kurz indické masáže hlavy, hodně se mi líbil, se všemi účastníky jsem byla spokojená. Děkuji Ti moc. Ahoj!

Evča

 

2.10. jsem absolvovala indickou masáž hlavy pod vedením Roberta a musím říct, že mi na kurzu bylo moc příjemně. Roberte, děkuji za skvělou atmosféru i vedení kurzu a ještě zvlášť za tu "ochutnávku" obličejové masáže lávovými kameny. Ta mě tak uchvátila, že jsem se již na tento kurz zapsala!! A opět i s dcerou! Ještě jednou moc děkuji!

Anna B.

 

Přeji krásný večer. Dnes, před pár hodinami jsem se vrátila z kurzu indická masáž hlavy. Děkuji Robertovi za úžasně vedený kurz, bylo to super a opravdu jsem si to užila. Těším se na další. EduSpa se pro mne, myslím, už tak trochu stává takovou "domovskou scénou" :-)  Vyhovuje mi přístup, vyzrálost a profesionalita lektorů, klidný styl výuky a skvělé učebny. Také nesmím opominout snadnou dostupnost i pro mimopražské ( což jsem já ). Opravdu samá nej. Mohu porovnat i s jinými masérskými školami a EduSpa je pro mne zatím nedostižnou "jedničkou". Přeji ať se nadále daří a brzy naviděnou :-) přátelé.

Jarmila H.

 

Ahoj všem v Eduspa. Absolvovala jsem kurs Indická masáž hlavy v Hradci Králové 4. 9. 2011 a jelikož jsem byla patnáctá a neměla koho do páru, tak na mě Robert ukazoval masáže. Tento jedinečný zážitek přímo od lektora se nedá ani popsat ( bombastický, jedinečný...). Mám dlouholeté problémy se sluchem a dá se říct, že jsem zažila zázrak, ulevilo se mi při masáži a častečně jsem začala opět slyšet! Ihned jsem se svěřila všem spolužákům a ohlas byl jedinečný. Robert mi nabídl svoji pomoc při některém z dalších kursů a tak se už nemůžu dočkat nějakého dalšího podobně zaměřeného kursu, kde pozitivní energie přímo vyzařuje ze všech a nedovolí, aby sluníčko zapadlo do tmy negativity! Masáž jsem už vyzkoušela na mé kamarádce, které ulevila od bolesti a těším se až budu tuto masáž nabízet jako horkou novinku mým zákaznicím. Přeji celému kolektivu Eduspa včetně lektorů, aby i nadále šířili pohodu a dávali do dalších kursů opět celé své srdíčko, neboť v dnešní uspěchané době je málo těchto chvilek. Děkuji za vše, co jste pro mě udělali, můžu jen doporučit i největším skeptikům.

S pozdravem Božena Hájková.

 

Ahoj, v neděli 4.9. jsem absolvovala svůj první masérský kurz - Indická masáž hlavy. Tato technika mě nadchla, masáž je velmi příjemná a uvolňující. Na kurzu byla skvělá přátelská atmosféra. Děkuji hlavně Robertovi za jeho profesionální přístup a vysvětlení všech kroků v masáži způsobem, který snadno pochopí i laik. Těším se na další kurzy, které v EduSpa s radostí absolvuji. Přeji všem mnoho pozitivních zkušeností s masážemi.

S pozdravem Eva

 

Dne 18.8 2011 jsem se v Praze zůčastnila kurzu indické masáže hlavy. Musím říct, že to byl opravdu zážitek. Nejen, že se sešla fajn parta lidí, ale hlavně paní lektorka byla uplně úžasná. Všem mohu školení jen a jen doporučit. Zatím mám na masáže jen samé pozitivní ohlasy :) A navíc myslím, že je k nezaplacení to, že si můžete kdykoliv školení zdarma zopakovat. Kdo Vám kde tohle nabídne? Opravdu to za to stojí!! :)

Eva K.

 

Ahoj, chci velmi poděkovat za kurz TuinaI, který jsem jako úplný začátečník absolvovala v HK. Velmi jsem byla překvapena přátelským přístupem lektora Milana, jeho pozitivní náladou i přístupem k naučení této techniky. Mohu říci, že mě masáže úplně pohltily a ihned jsem se vrhla do dalšího kurzu indické masáže hlavy. Opět jsem se nemýlila, jelikož Robert je také úžasný, pozitivní člověk. Moc děkuji, že jsem měla tu čest poznat oba lektory a po těchto zkušenostech věřím, že všichni lidé ve Vašem týmu jsou opravdu úžasní. Nastupuji do rekvalifikačního kurzu masáží a už se moc těším. Všem vřele doporučuji EduSpa a ze srdce Vám přeji spoustu dalších pracovních i životních úspěchů a stálé sluníčko v duši.

Irma

 

Milý týme Eduspy, chci z celého srdce poděkovat za vaše dny strávené s lidmi, které učíte...všichni jste velmi milí, vlídní, trpěliví, máte slunce v duši a o vzdělání a kvalitě snad ani nemluvě....mezi námi-masérů je mnoho a přibývá jich, ale co masér, co dotek, to jiná energie, jiná cesta....masáž je pro mě svátost, ať už jakákoli...energie, pokora,prosba o léčivý dotek mě doprovází na každém kroku a přeju všem, nechť doprovází i je....i Vás....:) Roberte, vážená paní Evičko přijměte smeknutí, hlubokou poklonu a velké díky za krásné kurzy-Dornova metoda, Breussova masáž, Indická masáž hlavy, za Vaše slova, dodání víry a energii, zkušeností...pomáháte mi růst a vedete mě na mé cestě....s hlubokou úctou a obdivem DĚKUJI....určitě se nevidíme naposledy, již teď se těším na další kurzíky... Stejně tak děkuji lektorce Jitce za to, že jsem ji mohla namasírovat-sic ještě laicky a neuměle Indii, ale za to s láskou a úctou....:) Mějte se krásně a aby dobře bylo....:)

Tereza

 

Dne 5.8.2011 jsem se zúčastnila kurzu indické antistresové masáže hlavy v Olomouci. Byla jsem velmi mile překvapena, že jako lektora jsem uviděla Roberta. Je to ten nejpříjemnější a nejlepší učitel kurzů, jakého jsem poznala. Poprvé jsem u něj absolvovala v Brně kurz Dornovy metody. Tenkrát jsem byla tak nadšena jeho průběhem, jeho uvolněnou a kamarádskou atmosférou, stylem učení.... Robert je zkrátka osobnost, která by měla učit ostatní lektory kurzů, jak se dá krásně, nenásilně vyučovat a chovat k nám, studentům. Jsem šťastná, že ses Roberte rozhodl jezdit vyučovat i do Olomouce. Strašně jsi tady chyběl. Tvá inteligence a umění udělat radost z učení, tvé nekonečné znalosti všeho, co ses sám naučil, tvé osobní poznatky, i své chyby, kterými jsi i ty na svém začátku prošel a o které se klidně s námi podělíš, tě pro spousty lidí, co tě poznali posunulo na vrchol všech lektorů, které znám já i které poznali ostatní. Moc ti děkuji, že jsi takový, jaký jsi a také pro nás Olomoučany, že už budeš působit i v našem městě. Všem, ať začátečníků, tak pokročilým, vzkazuji upřímně - choďte na Robertovi kurzy. Zkusíte jednou a nebudete chtít chodit k jinému. Už se těším, jak si budu moci kurz zdarma vyzkoušet znovu. Roberte, hodně nadšení a stálého elánu do dalších kurzů. Ještě jednou děkuji za poslední můj kurz.

Renata

 

Dne 20.5. jsem se zúčastnila kurzu Indická masáž V Plzni. Kurz byl úžasnej a moc jsem si ho užila :-). Lektorka Jitka je bezva. Můžu jen doporučit. Už se těšim na další kurzy.

Díky Lucka Ottů

 

20.5.2011 jsem se zúčastnila kurzu Indická masáž hlavy v Plzni a chtěla bych poděkovat za krásný zážitek, milé chování lektorky a příjemnou atmosféru. Mohu vřele doporučit, bylo to prostě úžasné.

Díky Lenka Kočárová

 

V pátek 13.5. jsem absolvoval výtečný kurz Indická masáž hlavy pod vedením úžasnýho Roberta! Roberte, moc Ti děkuju za velice přínosné informace a vědomosti a hlavně za skvělou atmosféru na kurzu, ta je strašně důležitá! Jsi vyjimečný pozitivní člověk, který už jenom svoji přítomností zlepší náladu všem okolo minimálně o dva stupně :) A jako lektor? K nezaplacení! Je vidět, že to děláš opravdu s láskou a že Tě to baví! Ještě jednou ohromné díky! Těším se na další kurzy s Tebou

Adam

 

Ahoj milý Roberte, moc bych ti chtěla poděkovat za příjemnou atmosféru, která panovala na kurzu dne 23.4 ( Indická masáž hlavy). Byla jsem celou přednáškou, novýma zkušenostma a skvělým zážitkem NADŠENA! Moc se budu těšit na další nové kurzy u nejlepšího lektora. Ještě jednou ti moc děkuji.

S pozdravem Pavla z Mikulovic u Jeseníku.

 

Dobrý den, 19.3. jsem absolvovala kurz indické masáže hlavy. Popsáno jedním slovem...úžasné... Skvělý lektor, skvělá atmosféra a super lidi. Vřele doporučuji.

Pavla

 

Dnes 19.3. jsem absolvovala kurz indické masáže hlavy a jsem nadšená. Robert je úžasný lektor, který nejen naučí, ale také pobaví a rozesměje. Atmosféra byla úžasná a stres nás všechny opustil. Už se těším na další kurzy, nejen s Robertem.

Ilona

 

Zdravím všechny, kteří se rozhodují, zda jít na kurz indické masáže hlavy. Hodnotím kurz velice kladně a doporučuji! Skvělý přístup Roberta, profík, který ví a předává s obrovským zájmem a vřelostí. Bylo to velmi příjemné setkání a určitě ne poslední. Děkuji.

Alena Gaubmannová

 

Dobrý den, rádi bychom (i když se značným zpožděním) poděkovali Edu Spa College, ale hlavně Robertovi, za výborný kurz Indické masáže, který proběhl 29. ledna v Brně. Sobota nám pod Robertovým vedením utekla jak voda a i jsme se přitom hodně naučili. I když k dokonalosti máme jako laici daleko, musím říct, že si teď masáž zkoušíme na celé rodině a všichni jsou nadšení. Ještě jednou díky, zdraví

Lada a Jakub

 

Dobrý den Vám všem! V sobotu 29.1.2011 jsem se zúčastnil kurzu Indická masáž hlavy... I když jde o kurz jednodenní, s profesionálním, ale kamarádským přístupem a perfektní znalostí (a zdaleka ne jen!!!) přednášené problematiky lektora Roberta Al Arefa, odcházejí absolventi s nemalou výbavou teorie i praxe! Roberte, děkuji a určitě na některém dalším kurzu nebo školení na shledanou!

Radek

 

Kurz Indická masáž hlavy se mi moc líbil! Robert je výborný, příjemmý a trpělivý instruktor. Vzhledem k tomu, že masáž se provádí v sedě a s oblečením, budu ji nabízet také klientům, kteří se se světem masáží teprve seznamují, či se necítí pohodlně bez oblečení.

Mnohokrát děkuji Soňa-Boston

 

Chtěla bych poděkovat Robertovi, který mě na kurzu Indická masáž hlavy moc potěšil svými skvělými znalostmi. Byl skvělý a ochotný a hlídal naši správnost provedení při každém kroku. Těším se až pojedu na pokračování.

Veronika

 

Ahoj Roberte, ještě jednou díky za skvělý kurz Indické masáže hlavy - 29.1.2011 Brno. Bylo to úžasné, už teď se těším na další kurz.

Petra

 

Ahoj Roberte, moc díky za kurz Indické masáže (28.11). Bylo to skvělý, vůbec jsem si nemyslel, že mě tato technika tak uchvátí...Ještě večer po příjezdu jsem použil nabyté znalosti a namasíroval jsem dceru - moc se jí masáž líbila. Dneska jsem masíroval kamarádku, která trpí migrénama a ta byla přímo nadšená...hlava se jí klimbala-skoro usnula vsedě!!! Takže ještě jednou - velká pochvala a velký poděkování a už se těším na kurz lávových kamenů 11-12.12

S pozdravem Milan Kubánek

 

Děkuji Vám a hlavně Robertovi za výborně vedený kurz indické masáže. Tolik pozitivní energie jsem už dlouho nezažila. Přeji krásný předvánoční čas a těším se na další setkání.

Alena S. z Lomnice n.Popelkou

 

Hezký večer Roberte, ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za Tvé hodiny strávené v kurzu Indická masáž v Brně 20.11. Přiznám se, že se mi moc nechtělo jet samotné, nebyla jsem s někým, kdo by mi eventuálně "překládal". Ovšem Tvůj osobní přístup mě příjemně šokoval. Vůbec jsem neměla pocit, že se "školíme", čas v Tvé přítomnosti byl velice zajímavý a obohacující. Ani jsem nečekala tak vstřícný přístup a odnášela jsem si sebou více, než jsem očekávala :) Z kurzu jsme odcházeli nadšení a víc než jen pozitivně nabití. Těším se na další setkání v kurzu a do té doby přeji předvánoční pohodové dny.

Zdraví Pavlína (očima poslouchající :))

 

Zdravím EduSpa College, včetně Roberta. Moc vám děkuji za slevový kupón na další kurz. Výuka Indické masáže proběhla v příjemném prostředí a v přátelském duchu. Odnesl jsem si spoustu nových poznatků. Robert je sympatický, pečlivý Lektor, který se nám vstřícně věnoval. Je na něm vidět, že svojí práci dělá rád a s nadšením. Masáž jsem vyzkoušel ještě týž den a mohu konstatovat jedině úspěch. V dohledné době přemýšlím i o kurzu s certifikací MŠ, který by mě zaručil případné podnikání v oblasťi masáží. Rád bych ho po zkušenostech absoloval u Vás. Ještě jednou bych chtěl poděkovat Robertovi za znalosťi, které mě předal.

P.Koukolík

 

Milý Roberte, chci Ti ještě jednou moc poděkovat za skvělý den, který jsem prožila na kurzu Indické masáže hlavy toto pondělí. Dal si mi do rukou další nástroj, který můžu využít nejen ve svém soukromí a u rodiny, ale brzy věřím, že i u klientů. Večer jsem bylá čilá, plná energie a úplně jinak, než po nějaké mega dávce kávy. Pak jsem ještě večer masáž odzkoušela na mém příteli, dvakrát se během masáže dostal do mikrospánku, ale přišli jsme ještě na jednou kontraindikaci :-) masáž nemůžu dělat večer - přítel nemohl zaspat, měl energii jako po ránu. Roberte, jsi moc pozitivní člověk a povinně by Tě měli očkovat a dávkovat lidem :-) Ještě jednou děkuji za všechno, určitě se na nějakém kurzu zase objevím. Přeji mnoho sil a enegie.

Hezké dny. Mirka Podolcová

 

Krásný den všem, o prázdninách jsem absolvovala kurz Indická masáž hlavy a jsem přímo nadšená! Masáž uplatňuji zatím u rodinných příslušníků, sousedů a známých a odezva je ohromná, obzvlášť u mamky, která trpí na migrény a masáž ji vždy pomůže. Velké díky patří Robertovi za skvěle strávený den, přátelský přístup a kompletní informace. Už pokukuji po dalším kurzu, takže se nejspíš brzy uvidíme:-) Také bych ráda poděkovala i ostatním pracovníkům EduSpa College za vynikající organizaci kurzu. Děkuji!

Radka z Loun

 

Chcete zbohatnout jak po finanční, tak po duševní stránce? Absolvujte kurz „ indické masáže hlavy" u Roberta!!! Jsem na rodičovské dovolené a nedávno jsem začala spolupracovat s jedním masérským studiem. Moje první zákaznice (shodou okolností profesionální masérka) měla objednanou 2hodinovou masáž - havajskou masáž celého těla zakončenou indickou masáží hlavy. Když se celková procedura blížila ke konci, polospící zákaznice se mě tiše zeptala: „Prosím vás, máte ještě čas? Masírujte mi hlavu ještě extra půl hodiny, vše vám zaplatím!" A tak se také stalo. Krom jejího spokojeného úsměvu jsem dostala ještě krásné dýško + novou věrnou zákaznici!  Roberte, moc děkuji za zasvěcení do indického umění!

Věrná EduSpa studentka Markéta

 

Zdravím, letos v srpnu jsem absolvovala celodenní kurz Indická masáž hlavy(antistresová). Byla jsem mile překvapena výukou, organizací kurzu i přátelským chováním lektora pana Roberta i ostatních účastníků kurzu. Protože jsem byla opravdu spokojena s profesionálním přístupen, uvažuji do budoucna o dalších kurzech. Zdravím moc všechny.

S pozdravem Marcela-Brno

 

Milý Roberte, chtěla bych Ti touto cestou velice poděkovat za krásný a jedinečný přístup k nám " žákům ". Tvůj výklad i profesionalita k Indickým masážím byla povznášející a hodně mi dala.... Druhý den jsem si techniku masáže hlavy zopakovala na manželovi a doslova mi po prvních tazích usnul pod rukama.... Ve své profesi budu využívat své získané znalosti a doufám, že mí klienti v DD mě ocení.....

Přeji Ti ze srdce vše krásné do dalších dní a s neskonalou úctou vzpomíná ...... Hela M. z Havířova

 

Moc děkuji za kurz Indická masáž hlavy. Bylo to hodně přínosné jak pro mě, tak pro ty, kteří si chtějí masáž ode mě vychutnat a už se na to těší. Bylo to opravdu moc fajn a už přemýšlím o dalším kurzu:-)

S pozdravem Klára z Lanškrouna

 

Milý Robert, týmito riadkami by som sa chcela poďakova´t za skvelý kurz Indickej masáže hlavy, práve pod tvojím vedením. Ja som ´ta mala už po druhé, ako lektora a som maximálne spokojná s vyučovaním a s celým tvojím prístupom. Vrele doporučujem každému tohoto lektora a sama sa teším na ďalší kurzík pod jeho vedením :-) Pekný zbytok leta všetkým...

Ivka Hrazdílková

 

Ahoj Roberte, chci ti moc poděkovat za kurzy Indické masáže hlavy a lávových kamenů. Jsi skvělý učitel! Pod tvým vedením jsem se naučila a dozvěděla všechno, co jsem potřebovala. Děkuji za ochotu a příjemné dny strávené s vámi všemi na kurzu. Atmosféra byla tak uvolňující a pohodová, že zase přijdu a prožiju nádherné dny jako tomu bylo teď.

Lucie z Prahy

 

Kurz Indické masáže hlavy, kterého jsem se zúčastnil pod vedením Roberta, pro mne znamenal nejen prohloubení masérských dovedností, ale i velmi příjemně prožitý čas ve společnosti lidí, kteří smýšlejí převážně jako já. Po tomto kurzu mohu zodpovědně prohlásit, že Robert je lektor, kterých není mnoho. Způsob jeho výuky je nevtíravý a není nudný. On sám na mne zanechal dojem člověka velmi vzdělaného ve svém oboru a přitom velice skromného. Jsem rád, že jsem mohl takového člověka poznat.

S pozdravem Sieber Vladimír

 

Dobrý den všem do EduSpa College a především Robertovi, velmi chci poděkovat za úžasný den strávený na kurzu Indická masáž hlavy. Masáž mě naprosto nadchla. Po návratu domů jsem ji hned aplikovala na svém příteli a měla jsem obrovský úspěch :-). Děkuji za naprosto profesionální přístup lektora i celé společnosti EduSpa. Jsem velmi ráda, že jsem tuto společnost objevila a určitě budu pravidelným návštěvníkem jejich kurzů. Již teď jsem přihlášena na dalších pět kurzů a těším se, že všechny budou stejně příjemné a především přínosné. Moc děkuji.

Petra Pokorná

 

Ahoj Roberte, chtěla bych Ti poděkovat za možnost účasti na kurzu Indická masáž hlavy. S kurzem jsem byla velmi spokojena, naprosto předčil mé očekávání. Zároveň se mi moc líbil Tvůj přístup jako lektora (velmi pozitivní osobnost, spousta rad a hlavně milý přístup k účastníkům kurzu). Své nabyté zkušenosti jsem již začala uplatňovat na svých nejbližších a mám velký úspěch :-)) Zatím se měj moc hezky a věřím, že se určitě ještě na nějakém kurzu potkáme :-))

Monika Gryžboňová

 

Indická masáž hlavy je velmi oblíbená a pár lidiček mi usnulo pod rukama. :-) Jsem moc ráda, že jsem kurz navštívila, děkuji Robertovi za to, co nás naučil a za příjemnou atmosféru, která celý kurz provázela. Určitě chci pokračovat v dalším vzdělávání v oblasti masáží, ještě jednou za vše děkuji !!!

Jitka Šturcová

 

 

Masérský kurz - Indická masáž hlavy (antistresová)

EduSpa College pořádá kurz: Indická masáž hlavy (antistresová).  Naučte se, jak pomocí speciálních hmatů a technik uvolnit u klienta oblast šíje, ramen i hlavy a navodit pocit zdraví, klidu a psychické pohody. Metoda je velmi efektivní, nenáročná na prostor, dá se praktikovat u každé věkové kategorie.

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. 

Indická masáž hlavy je jedna z nejdostupnějších masáží v přírodní regeneraci, dá se provádět vsedě, bez nároků na prostor či vybavení. Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější.

Indická masáž hlavy je technika, která představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.

Indická masáž hlavy je tradiční starověká technika Indická masáž hlavy pochází z Indie Indická masáž hlavy Vám zajistí krásné a zdravé vlasy

 

Masérský kurz Indická masáž hlavy - co se naučíte:

 

 • Historii a tradici vzniku indické masáže hlavy
 • Anatomii svalů a kostí masírovaných oblastí, fyziologii a funkci nervového systému
 • Kdy a u koho se může indická masáž hlavy provádět a na co si dát pozor
 • Jak rozpoznat známky a projevy stresu a jak ho pomocí indické masáže hlavy účinně odstranit
 • Jak si poradit s depresí, úzkostmi, podrážděností a s mentální únavou - indická masáž hlavy jako první pomoc při psychických problémech
 • Jak pomoci klientům při různých obtížích (migréna, nespavost, hučení v uších...)
 • Jak šetrně uvolnit ztuhlé svaly, tenzi a napětí
 • Jak zlepšit koncentraci, zrak a okysličení mozku - indická masáž hlavy jako prevence stárnutí
 • Jak navodit harmonii, pohodu a rovnováhu a jak zklidnit hyperaktivní děti
 • Jak zlepšit zdraví kůže na temeni hlavy a jak podpořit růst lesklých, třpytivých vlasů
 • Jak vybrat vhodný olej na různé druhy vlasů i pokožky (na přání klienta se v určité fázi masáže může olej použít)
 • Masážní techniky pro indickou masáž hlavy - sestavy vsedě i vleže
 • Jak sám sobě pomoci - Indická automasáž hlavy
 • Jak se správně ptát Vašeho klienta - psychologie kontaktu, osobní karta
 • Indická masáž hlavy v praxi i v podnikání ... jak začít profesionálně

Indická masáž hlavy je jednoduchá, praktická a efektivní technika, která zpříjemní život Vám i Vašim klientům. Masérský kurz je opravdu pro každého, naučíme Vás více si užívat života a rozdávat radost i zdraví sobě i ostatním.

 

Masérský kurz Indická masáž hlavy - lektoři:

Robert Al Aref

Je žákem autora indické masáže hlavy v Evropě, Narendra Mehty. Techniku se učil na klinice pana Mehty v Anglii. Má mnoholetou praxi s výukou této masérské metody v ČR i v zahraničí. Stovky pořádaných školení, pravidelná prezentace indické masáže hlavy na veletrzích, důkladné prověření této metody v teorii i v praxi, vysoká profesionalita, studium medicíny a zkušenosti s výukou anatomie na lékařské fakultě UK, jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

Robert Al Aref - lektor kurzu Indická masáž hlavy Robert Al Aref vede masérský kurz Indická masáž hlavy Robert Al Aref - Indická masáž hlavy na výstavě Beauty Expo

 

Mgr. Eva Juřenová

Je původní profesí pedagožka, nyní pracuje jako masérka ve vlastním studiu Duhová brána a v Poslanecké sněmovně ČR. Spolupracuje s foniatričkou MUDr. Z. Veldovou a psychoterapeutkou MUDr Š. Poupětovou. Provozovala veřejné meditace. Indickou masáž hlavy dlouhodobě praktikuje i vyučuje podle autora indické masáže hlavy v Evropě, Narendra Mehty. Její bohaté teoretické i praktické znalosti masáží, zkušenosti s relaxací, přátelský a trpělivý přístup jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Masérský kurz Indická masáž hlavy - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Indická masáž hlavy trvá 1 den. Masérský kurz Indická masáž hlavy v EduSpa College začíná v 9.00

Výuka začíná v 9.00 a končí většinou kolem 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Kurz se koná v prostorných, vzdušných učebnách s dostatečným přístupem denního světla a slunce, učebny jsou vybaveny výukovými pomůckami, novými barevnými masérskými stoly s doplňky, židličkami. 

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Učebny jsou v blízkosti metra nebo MHD, v klidné lokalitě, parkovat můžete bezplatně v těsné blízkosti školy.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Indická masáž hlavy - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Indická masáž hlavy Vám doporučujeme si vzít pohodlný oděv (tričko s krátlým rukávem), přezůvky, psací potřeby. Pro masážní sestavu vleže si prosím vezměte také vlastní prostěradlo na přikrytí masérského lehátka, ručník. Přibalte si také svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít do restaurace v blízkosti učebny.

n amasérský kurz Indická masáž hlavy přijďte s dobrou náladouPokud přijdete na kurz s úsměvem a dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Odborný certifikát na masérský kurz Indická masáž hlavy v EduSpa College Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Indická masáž hlavy. Certifikát Vám můžeme na vyžádání předem vystavit za poplatek i v anglickém nebo německém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Indická masáž hlavy

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Masérský kurz Indická masáž hlavy - úspěšná praxe:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz Indická masáž hlavy, si může tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Máte tak možnost si např. po delší pauze osvěžit Vaše znalosti a ještě více proniknout do techniky této masáže. Pro přihlášení na opakování nám prosím předem vždy zavolejte.

Masérský kurz Indická masáž hlavy je v EduSpa College velmi oblíbený Masérský kurz Indická masáž hlavy v EduSpa College Vyhledávaný masérský kurz Indická masáž hlavy v EduSpa Colleg

 

Masérský kurz Indická masáž hlavy - cena:

2 390 Kč

V ceně kurzu jsou výukové materiály a skripta.

 

Indická masáž hlavy je osvědčená relaxační technika proti 
stresu

 

Přehled lektorů v jednotlivých termínech:

středa 17. 7. 2024 Praha - Robert Al Aref

sobota 20. 7. 2024 Hradec Králové - Eva Juřenová

pátek 16. 8. 2024 Praha - Jitka Bohuslavová

pátek 27. 9. 2024 - Praha - Jitka Bohuslavová

 

Opatření proti šíření Covid -19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další

 

Hradec Králové

20. 07. - 20. 07. 2024   obsazeno

Praha

17. 07. - 17. 07. 2024   obsazeno
16. 08. - 16. 08. 2024   obsazeno
27. 09. - 27. 09. 2024, pátek - pátek, počet dní: 1   volno

Termíny kurzu

Hradec Králové

20. 07. 2024   obsazeno

Praha

17. 07. 2024   obsazeno
16. 08. 2024   obsazeno
27. 09. 2024   volno

Hlídací pes

Načítám data