Masérské kurzy, školení, přednášky
Čínská masáž Tuina, zdravá záda

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Ahoj, všem z vás, kteří pro sebe a své klienty opravdu chcete něco udělat,doporučuji kurz Čínská masáž Tuina - zdravá záda. Milan je úžasný lektor, od kterého máte skvělou šanci načerpat spoustu užitečných vědomostí a zdokonalit si své masérské umění. Já jsem si kurz báječně užila a byl pro mne velkým přínosem. Děkuji!

Alena


26.1. jsem absolvovala kurz Tuina-zdravá záda. Kurz mě absolutně nadchnul a ráda bych ho doporučila všem masérům. Masáže je možné poskytovat jako speciální masáž nebo prvky Tuina přijmout do klasických masáží. Okamžitě jsem mnohé s velkým úspěchem zařadila. Velké díky Milanovi za skvělé vedení kurzu.

Jarka-Praha

 

Dne 2.-3.6. jsem se zúčastnila kurzu Čínská masáž Thuina - zdravá záda. Chtěla bych poděkovat lektorovi Milanu Černému za jeho profesionální znalosti, laskavý přístup, odpovědi na naše všetečné otázky a lidský přístup ... přeji hodně úspěchů.

Jarča

 

Dobrý den, rád bych poděkoval za možnost účatnit se Vašeho kurzu tuina masáže. Dovolte mi pár slov, u kterých by mne mrzelo, kdyby zůstala nevyslovena. Lektor Milan Černý je člověk na svém místě. Musím ocenit jeho nenucenou profesionalitu a neuvěřitelnou intuici pro žáka a skupinu zároveň. Je učitelem s přirozenou autoritou a schopností vést a zároveň dát žákovi prostor. Ve chvíli, kdy potřebujete, stojí právě za Vámi, aby vás vedl. Kurz byl pro mne až neočekávaně praktický, s otevřenou atmosférou, spojený s diskuzí a velkou snahou předat a vyměnit si vlastní profesionální i životní zkušenost. Díky této zkušenosti myslím, že to byl sice první, ale nebude poslední kurz, kterého jsem se s EduSpa účastnil.

Václav

 

Ahoj, čínská medicína je úžasná věc, na kterou už nedám dopustit. Masáží Tuina začínám pomáhat dceři a máme zkušenosti se zády nebo s drobnostmi pr. migrény, křeče v nohách, tlak atd. Jsem moc ráda, že jsem poznala Milana Černého. Je ochotný, znovu vysvětlí nebo ukáže. Bezva chlap :-). Já mám v plánu jít na kurzy všeho, co se týká čínských masáží. Vše se dá spolu kombinovat, dle problému zákazníka. Těším se na další kurzy a cenné informace.

Magdalena

 

Děkuji Milanovi za kurz Tchuejna, zdravá záda! Byl jako vždy vynikající, profesionální, vždy ochotný poradit! Kurz byl pro mě velmi plodný, lidičky kolem super, co víc si přát! :-) Maximální spokojenost, díky.

Radek

 

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za vynikající kurz čínská masáž Tuina, zdravá záda a baňkování, Gua Sha. Výborně zpracované přednášky, výborně vysvětlené. Byla jsem nadšená, vše už aplikuji v praxi. Moc děkuji i za hezký, milý přístup k žákům :-). Přeji hodně štěstí a pracovních úspěchů.

Eva Foltánová z Brna

 

Moc děkuji za kurz čínská masáž Tuina - zdravá záda. Další obohacení mé masérské praxe. Již se těším na další kurzy.

Hana

 

Mám ukončený kurz Čínské masáže Tuina, zdravá záda a jela jsem domů plná dojmů a nadšení. Nejen, že Milan Černý je skvělý lektor a profesionál, ale i člověk se smyslem pro humor!!! Moc děkuji za vše a těším se na další :D

Jarka

 

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Milanu Černému, lektorovi kurzu "Čínská masáž Thuina" (Hradec Králové 24.-25.10.), za hluboce odborný a přitom srozumitelný výklad probíraného tématu a také za jeho ryze lidský a trpělivý přístup. Všem Vám vřele doporučuji setkání s tímto milým člověkem - na kterémkoliv kurzu alternativní a přírodní medicíny, který v EduSpa College vede.

Alena M.

 

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala lektorovi Milanovi za kurz čínské tuiny pořádaný v Olomouci 27.6-28.6. Bylo to moc fajn a hlavně vše stručně a výstižně vysvětleno. Moc mi to dalo a těším se na další kurzy. Teď už jen cvičit a cvičit:-)

Hezký den Alena

 

Ve dnech 20-21.6. jsem absolvoval v Hradci Králové kurz čínské masáže Tuina-zdravá záda. Byl jsem velice spokojen s výkladem lektora pana Černého a s celkovou úrovní kurzu. Děkuji za získané informace.

Vomáčka František

 

Dobrý den, minulý víkend jsem byl na kurzu Tuina I. Během kurzu jsem se dozvěděl spoustu nových informací, za které jsem velmi vděčný.

Děkuji Petrák

 

Krásné odpoledne, včera jsem se vrátila z druhého dne kurzu Tuina I, který vede vynikající lektor Milan Černý! Už po prvním dni jsem odcházela domů naprosto nadšená, jakým způsobem to má Milan do každého detailu s láskou propracované a těšila se na následující den. Atmosféra s lektorem i studenty byla úžasně sladěná. Byl to můj první kurz, kde jsem se cítila velmi příjemně a z kterého jsem odcházela velmi spokojená, to co se probralo, to se taky uložilo do mé hlavy bez otazníků a jediné pochybnosti s klidem na duši. Milane, děkuji, děkuji, děkuji za vše, co jsi nám tak hezky trpělivě předal. Přeji Ti hodně radosti na Tvé životní cestě. Ráda Tě budu doporučovat a budu se těšit na další setkání.

S úctou Jana Vítová

 

Díky Milanovi Černému za skvělý kurz Tuina I. v Brně. Mně osobně velmi vyhovoval jeho klidný, trpělivý přístup. Díky i za ochotu nám vše podrobně znovu vysvětlit, jeho hluboké znalosti TČM i cvičení čchi kung. Byly to dva bezvadné dny, ještě jednou díky.

Rita

 

Děkuji Milanovi za kurz TUINA I v Brně 11. a 12.7., za jeho vstřícný přístup a trpělivost se stále dobrým naladěním. Ve 2 dnech jsme absolvovali množství znalostí z TČM, podaných srozumitelnou formou i pro laiky. EduSpa College může být na svého lektora hrdá.

Stáňa Uhlířová

 

Dobrý den, právě jsem absolvovala kurz Čínské masáže Tuina I. v Plzni. Velice děkuji lektorovi Milanu Černému za maximálně ochotný přístup ke každému z nás. Velice ochotně odpovídal na všechny naše otázky.

Děkuji Olga

 

Účastnila jsem se kurzu Tuina I. v Hradci Králové pod vedením Milana Černého. Je to úžasný člověk, výborný učitel a bylo mi ty dva dny v partě lidiček moc fajn. Kurz mi hodně dal. Velké díky pane Milane.

Miluše

 

Velké díky Milanovi, dnes jsem ukončila kurz Tuina I a jsem nadšená. Hned jsem doma úspěšně vyzkoušela manipulační techniku na bedra a celkem bezbolestně odblokovala dceři krční páteř. Výborné bylo také cvičení, které nás Milan naučil a pak jsme jej 2x denně praktikovali, určitě ho chci cvičit i v běžném životě, protože je jednoduché a účiné. V jednoduchosti je prostě síla. Tuina masáže mohu jen doporučit.

Díky Martina, Praha

 

Ahojky, díky moc za perfektni kurz TUINA I. v Olomouci. Byl super, lektor Milan byl úžasný, vše odborně vysvětlil, ukázal a hlavně naučil. Už mám pět masáží za sebou, moc mě to baví a hlavně klienti jsou spokojení. Takže, kdo váhá, nebojte se a hned se přihlaste na nejbližší kurz TUINA a doporučuji lektora Milana.

Renča

 

Ahoj, chci velmi poděkovat za kurz TuinaI, který jsem jako úplný začátečník absolvovala v HK. Velmi jsem byla překvapena přátelským přístupem lektora Milana, jeho pozitivní náladou i přístupem k naučení této techniky. Mohu říci, že mě masáže úplně pohltily a ihned jsem se vrhla do dalšího kurzu indické masáže hlavy. Opět jsem se nemýlila, jelikož Robert je také úžasný, pozitivní člověk. Moc děkuji, že jsem měla tu čest poznat oba lektory a po těchto zkušenostech věřím, že všichni lidé ve Vašem týmu jsou opravdu úžasní. Nastupuji do rekvalifikačního kurzu masáží a už se moc těším. Všem vřele doporučuji EduSpa a ze srdce Vám přeji spoustu dalších pracovních i životních úspěchů a stálé sluníčko v duši.

Irma

 

Ahoj všem, kteří se zúčastnili ve dnech 23.7.-24.7.2011 v Brně kurzu Čínská masáž Tuina I. Touto cestou chci poděkovat panu Milanovi Černému za velice profesionální kurz. Na kurzu byla příjemná atmosféra a tu nám doplňoval taky vynikající výklad našeho lektora. Ještě jednou velké díky.

Lola Z.

 

Jsem nadšená. Masáž tuina je mému srdci velmi blízká. Děkuji panu Milanovi Černému za jeho čas, zkušenosti a rady. Bylo to úžasné! Učebna nádherná a ty energie...prostě pohádka :-) Děkuji i za letmé seznámení s baňkami, už vím jaký další kurz, kromě tuiny II, budu v EduSpa absolovovat. Tuinu II si nechávám na pozdější termín. Budu se chvíli učit, zažívat, pracovat s ní a pak postoupím dále. Těším se na další shledání, pane Milane. A přeji všem lektorům i účastníkům kurzů všechno dobré a ... slunce v duši.

S pozdravem Jarmila

 

Jsem moc ráda, že jsem se včera a dnes vypravila na seminář tuiny, a i když termín byl uprostřed mojí letošní dovolené, rozhodně nelituji, že jsem se z lázní vrátila dříve :-)) Jsem naprosto nadšená krásou a elegancí čínské masáže a oceňuji vysoce profesionální a laskavý přístup pana Černého, který výklad vedl tak, aby nás zbytečně nezahltil termíny a při praktických cvičeních trpělivě pomáhal. Už se těším na
červencovou tuinu II.


Zdeňka

 

Začátkem března jsem strávila příjemný víkend na TUINA masážích. Díky bezvadnému vedení Milanem Černým, jsme pronikli do tajů čínské medicíny a spolu s masážemi se naučili i několika uvolňujícím cvikům. Děkuji Milanovi za jeho odborné i přátelské vedení. Doporučuji všem, kteří ještě váhají a těším se již na pokračování.

Luďka Trojanová

 

Přeji hezký den. Též se přidávám k poděkování za velice profesionální výuku čínské masáže Tuina. Také mám první pozitivni výsledky, že se těším na další pokračování a zdokonalování v tomto umění.

Ještě jednou moc děkuji. Jana Geršlová

 

Děkuji Milanovi za skvělý kurz čínské masáže Tuina.Již mám první úspěchy a jsem jimi nadšená. Moc se těším na II.

Krásné dny přeje Jana

 

Přeji krásný den, výuka Čínské masáže Tuina byla perfektní a těším se na Tuina ll.

Hladíková Ludmila

 

Moc děkujeme Milanovi za úžasný kurz. Čínská masáž Tuina nás nadchla svou jedinečností, originalitou a širokým uplatněním. Těšíme se, jak své klienty překvapíme znalostí meridiánů, akupunkturních bodů a jak jim pomocí čínské masáže pomůžeme. Milan je velký profík a sympaťák, vytvořil skvělou atmosféru, řekl a naučil nás tolik zajímavého, že jsme se do čínské medicíny úplně zamilovali. Ještě jednou děkujeme.

Eva a Jiří Valečkovi

Masérský kurz - Čínská masáž Tuina, zdravá záda

EduSpa College pořádá kurz: Čínská masáž Tuina, zdravá záda. Naučte se ozdravnou techniku, která je jedním ze základních kamenů systému tradiční čínské medicíny. Využívá stejné energetické dráhy a body jako možná známější akupunktura, ale stimulace akupunkturních bodů se provádí tlakem prstů, dlaní, loktem apod. 

 

Čínská masáž Tuina vychází ze stejných teoretických základů a filosofie jako tradiční škola akupunktury, ale ošetření a stimulace citlivých bodů se provádí rukou, loktem nebo vhodnou masážní pomůckou.

Tuina zprůchodní energetické dráhy a účinně podpoří oběh krve a vnitřní energie v těle.

Masérský kurz Tuina zdravá záda zahrnuje stručné seznámení se základními principy klasické čínské medicíny a praktické procvičení osvědčených masážních sestav zaměřených na nejčastější zdravotní problémy pohybového aparátu - bolest zad, blokáda beder, ztuhlá šíje...

Kurz je určený pro začátečníky, ale obohatí i pokročilé maséry, kteří se chtějí naučit, jak účinně uvolnit ztuhlé svaly a klouby, příznivě ovlivnit činnost vnitřních orgánů a celkově podpořit tělesnou vitalitu a zdraví svých blízkých i sebe sama.

 

 

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravá záda - co se naučíte:

 

  • Tuina masáž při bolestech zad a beder nebo při blokádě bederně-křížové oblasti
  • Masážní sestava ztuhlé šíje, postup při běžných bolestivých problémech krční páteře
  • Jak pomoct při bolestech hlavy nebo rýmě a nachlazení pomocí Tuina masáže
  • Jednoduchá Qi gong tělesná cvičení k udržení vitality a dobrého zdraví
  • Vysvětlení nejčastějších pojmů, se kterými tradiční čínská medicína pracuje, hlavní energetické dráhy, vybrané akupunkturní body, jejich umístění a využití v masáži Tuina

 

Čínská masáž Tuina se v různých podobách používá už téměř pět tisíc let. Přihlaste se na náš masérský kurz a naučte se také využívat jejích blahodárných účinků k harmonizaci organismu a k předcházení nebo zmírňování tělesných potíží svých i svých klientů.

 

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravá záda - lektor:

Masérský kurz Tuina zdravá záda povede kvalifikovaný lektor

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu nejen čínské masáže Tuina, ale zabývá se i ostatními tradičními postupy klasické čínské medicíny - moxováním, baňkováním, fytoterapií, zdravotním cvičením qigong, atd. Absolvoval čtyřleté studium tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, ukončené diplomovou prací a závěrečnou zkouškou. Zúčastnil se odborných studijních pobytů v Japonsku a Číně. Jeho mnoholeté lektorské zkušenosti, znalosti z teorie i praxe, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

 

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravá záda - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravá záda má rozsah 2 dny.

Výuka začíná po oba dny v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou menší přestávky, v poledne je velká pauza na oběd.

Učebny jsou pravidelně sterilizovány a dezinfikovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravá záda - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Čínská masáž Tuina si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, poznámkový blok, psací potřeby. Dále si prosím vezměte prostěradlo na přikrytí masážního lehátka, malý a velký ručník. Nezapomeňte také na pití a svačinu. Na oběd si můžete zajít do restaurace nedaleko učebny.

Pokud si s sebou na náš masérský kurz přibalíte ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o úspěšném absolvování kurzu Čínská masáž Tuina, zdravá záda. Lze jej na vyžádání předem vystavit za poplatek také v německém či anglickém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Čínská masáž Tuina

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

 

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravá záda - úspěšná praxe:

Každý student, který absolvuje masérský kurz Tuina zdravá záda, má možnost si tento kurz jednou zdarma zopakovat. Můžete si tak např. po delší pauze osvěžit své znalosti a dovednosti. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

Omlouváme se, ale v době platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

Masérský kurz Čínská masáž Tuina, zdravá záda - cena:

2 900 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré materiály k výuce a manuál

 

Video:

EduSpa College pořádá kurz Čínská masáž Tuina, zdravá záda

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

Termíny kurzu

Hlídací pes

Načítám data