Masérské kurzy, školení, přednášky
Ušní akupunktura

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Moc děkuji za kurz Ušní akupunktura vedený Ing. Milanem Černým. Jak náplň, rozsah kurzu, tak i lektora hodnotím snad nejlépe ze všech kurzů, které jsem absolvovala. Ušní akupunkturu bych doporučila nejen masérům a fyzioterapeutům, ale i ortopedům a všem lékařům, kteří předepisují fyzioterapii. Dá se totiž určitě skvěle využít u pacientů, kteří čekají na volný termín na rehabilitaci. Lektor Milan je velmi lidský, systematický, má velký přehled o ostatních metodách a nesnaží se aplikovat slepě jednu metodu na každý problém, jak tomu často bývá. Předává své zkušenosti se vším všudy a snaží se zjednodušit metodu a zdůraznit věci, které se v praxi opravdu využívají. Ještě jednou a mnohokrát děkuji a doporučuji:-) 

Nina

Kurz Ušní akupunktura

EduSpa College pořádá kurz: Ušní akupunktura.


NOVINKA !

Ušní akupunktura patří mezi nejdůležitější a nejpodrobněji rozpracované tzv. akupunkturní mikrosystémy nejenom v tradiční čínské medicíně, ale existuje i evropská škola ušní akupunktury. Obě školy vychází z potvrzené a experimentálně ověřené zkušenosti, že se na ušním boltci symbolicky promítá obraz lidského těla. Stimulace určitých bodů na uchu může příznivě ovlivnit funkci tělesných orgánů nebo zmírnit akutní bolestivé stavy.

Tak, jako v klasické akupunktuře, i v ušní akupunktuře je možné ke stimulaci akupunkturních bodů použít nejenom vpichování jehliček, ale také elektrický proud (elektroakupunktura), mechanický tlak sondy, působení drobných magnetků anebo v Číně velice rozšířený způsob stimulace - nalepování vakáriových semínek na citlivé body ucha.

Ušní akupunktura je vhodná pro zklidnění a uvolnění při psychickém napětí, zmírnění bolesti pohybového aparátu anebo při funkčních poruchách orgánů.

Kurz ušní akupunktury je určen nejen pro úplné začátečníky, kteří zatím nemají s touto technikou a s teoretickými základy čínské medicíny žádné zkušenosti, ale je vhodný také pro všechny, kteří už o čínské medicíně něco vědí a chtěli by si doplnit další praktické znalosti.

 

Masérský kurz Ušní akupunktura (aurikuloterapie) - co se naučíte:

 

  • Anatomii ucha a projekci lidského těla na uchu
  • Jak diagnostikovat a lokalizovat na uchu funkční poruchy pohybového aparátu
  • Jak zmírnit bolesti zad, bolesti hlavy nebo např. bolesti zubů
  • Jak diagnostikovat a lokalizovat na uchu funkční poruchy vnitřních orgánů
  • Jak můžeme urychlit uzdravení při rýmě a nachlazení
  • Jak využít ušní akupunkturu pro uvolnění psychického napětí a zlepšit např. nespavost
  • Jak uplatnit ušní akupunkturu při hubnutí nebo omezení kouření
  • Jak využívat v masérské praxi výhody ušní akupunktury

Přihlaste se na náš kurz ušní akupunktury a naučte se využívat tuto techniku pro zklidnění a uvolnění psychického napětí, zmírnění akutních nebo chronických bolesti pohybového aparátu či při funkčních poruchách tělesných orgánů.

Diagnostické a léčebné metody tradiční čínské medicíny se v různých podobách používají už více jak dvě tisíciletí.

 

Masérský kurz Ušní akupunktura - lektor:

Masérský kurz povede kvalifikovaný lektor

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu ušní akupunktury v teorii i praxi. Do výuky také promítá své bohaté zkušenosti z čínské medicíny, východního stravování, filosofie a životního stylu. Jeho mnoholeté lektorské zkušenosti, znalosti alternativní medicíny, marketingu, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Ušní akupunktura - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Ušní akupunktura trvá 3 dny.

Začátek je v 9.00, konec kolem 17.00. Během dne jsou menší přestávky, v poledne je velká pauza na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem

Místo konání kurzu

 

Ušní akupunktura - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Ušní akupunktura si s sebou prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, blok na poznámky, psací potřeby, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka. Nezapomeňte na svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít do restaurací v blízkosti učebny.

Přibalíte-li si na náš kurz i úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz Ušní akupunktura je ukončen certifikátem o úspěšném absolvování kurzu. Rádi Vám jej (za poplatek, na vyžádání předem) vystavíme i v němčině nebo v angličtině.

 

Kurz Ušní akupunktura - úspěšná praxe:

Všichni studenti, kteří v EduSpa College absolvují masérský kurz Ušní akupunktura, mají možnost si tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Můžete si např. po delší pauze osvěžit znovu své znalosti a dovednosti z teorie i praxe. Pro přihlášení na opakování nám prosím předem zavolejte.

Omlouváme se, ale po dobu platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

Masérský kurz Ušní akupunktura - cena:

3 500 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové materiály a skripta.

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

 

Termíny kurzu

Hlídací pes

Načítám data