Masérské kurzy, školení, přednášky
Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Dobrý den. Chtěla bych velmi poděkovat Milanovi za skvěle připravený a velmi zajímavě vedený kurs Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny. Mile mě překvapil pohodový individuální přístup Milana ke všem studentům a velká trpělivost včetně velkých znalostí v oboru včetně bohaté praxe. Milane, jen tak dál, už se těším na některý další kurs Tebou pořádaný. Vřele doporučuji všem dalším studentům.

Děkuji Petra

 

Hezký den, v neděli jsem se zúčastnila kurzu Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny. Minulý měsíc jsem u Vás absolvovala Reflexologii ruky. Pokaždé jsem byla velice nadšená přístupem a úrovní kurzu. Dneska opět vybírám, čím si udělám znovu radost, protože po absolvování Vašich kurzů jsem nabitá energií. Moc děkuji a jen tak dál.

Jana Pobříslová

 

Dobrý den, včera jsem byla na kurzu Stravování v praxi podle čínské medicíny. Děkuji Milanovi za skvělou přednášku, za spoustu informací. Zase mě to posunulo kousek dále. Stejně perfektní byl i kurz Reflexologie ruky v červenci u Milana. Děkuji a těším se na další kurzy a přednášky.

Jitka

 

Všechny Vás zdravím, 18.1. jsem byla na tradičním čínském stravování a o víkendu jsem dokončila kurz manuální lymfodrenáže. Oboje super:)) Rodina jí ke snídani rýžovou kaši a nestěžuje si :)) a lymfu na nich už taky trénuju :) Takže veliké díky! Vaše kurzy jsou prostě super!

Nora B.

 

Děkuji za kurz Stravování v praxi dle tradiční čínské medicíny. Moc se mi líbil, vše bylo srozumitelné, pohodová atmosféra, vynikající lektor. Děkuji za tyto úžasné kurzy a semináře. Budu v nich pokračovat dál.

Šárka

 

Zúčastnila jsem se ve dnech 21.11-27.11.kurzů v Praze: Výživa podle čínské medicíny s Milanem, Kineziotaping 1,2 s Kamilem a Dornova metoda a Breussova masáž s Robertem. Všechny kurzy probíhaly ve velké pohodě, příjemné atmosféře a byly velice profesionálně vedené! Moc děkuji všem lektorům a můžu jen doporučit !!!

Těším se na další kurzy, Ida Kršková.

 

Výborný kurz Stravování podle tradiční čínské medicíny. Výborný lektor. Vřele doporučuji. Perfektní přístup a množství informací.

Janka Anna

Kurz - Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny

EduSpa College pořádá kurz Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny

Vhodným stravováním můžete výrazně ozdravit a zlepšit fungování svého organismu. Kurz je praktický, dozvíte se, jak se individuálně stravovat......

Přístup ke stravování podle filosofie a učení tradiční čínské medicíny předpokládá, že v souladu se symbolikou pentagramu přizpůsobíme stravování a stravu svému konstitučnímu typu, zdravotnímu stavu, životnímu a ročnímu období, regionu, ve kterém žiji atd.

Stravujeme se tedy podle svých momentálních a individuálních potřeb.

Strava a stravování podle učení tradiční čínské medicíny přistupuje k životu a životnímu stylu z pohledu funkce vitální energie Qi (čchi) a energetickými vztahy. Vychází ze základního principu neustálé cyklické změny Wu Xing (wu-sing), který symbolicky vyjadřuje čínský pentagram (5 elementů - dřevo, oheň, země, kov a voda). Důsledně využívá filosofii harmonie v jednotě protikladů Yin a Yang, učení o vnitřních párových orgánech Zang a Fu atd.

Vhodným stravováním lze podpořit a dlouhodobě upevnit své zdraví, ovlivňovat tělesné i duševní aktivity, zlepšit obranyschopnost organismu a posílit životodárnou energii čchi.

Vhodná strava léčí.

 

Co se na kurzu naučíte:

 

 • Vysvětlení nejčastějších pojmů, se kterými se můžete v tradiční čínské medicíně a filosofii setkat (princip Yin a Yang, životodárná energie Qi, párové orgány Zang-Fu, energetické dráhy a energetická růžice - pentagram.

 • Jaká jsou základní pravidla vhodného stravování podle filosofie tradiční čínské medicíny

 • Jaká je klasifikace potravin podle symboliky čínského pentagramu

 • Jaký je energetický potenciál základních potravin a jak jej využívat

 • Jak si můžete pomocí jednoduchého Yin - Yang testu určit svou Yin - Yang bilanci a svůj konstituční typ

 • Jak přizpůsobit svou stravu aktuální Yin - Yang bilanci a svému konstitučnímu typu

 • Jak přizpůsobit stravu momentálnímu zdravotnímu stavu

 • Jak přizpůsobit stravu ročnímu období, klimatickým podmínkám a počasí nebo regionu, ve kterém žiji

 • Jak vhodně upravovat a kombinovat jídla s pomocí filosofie pentagramu

 • Jak souvisí psychická pohoda a uvolněná mysl s našim trávením

 • Jednoduchá, krátká cvičení k uklidnění, uvolnění a procítění vnitřní energie

 • Na kurzu si také pro osvěžení zopakujeme, jak funguje trávicí systém podle klasické, západní anatomie, a jak se mohou projevovat jeho poruchy


  Naučte se více si užívat radosti života přizpůsobením své stravy a stravování základním principům čínské medicíny. Léčebné metody a filosofie tradiční čínské medicíny se v různých podobách používají už téměř pět tisíc let.

Lektor:

Kurz vede odborník, znalec a zastánce těchto principů:

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu čínské medicíny a filosofie. Absolvoval čtyřleté studium tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, ukončené diplomovou prací a závěrečnou zkouškou. Zúčastnil se odborných studijních pobytů v Japonsku a Číně. Má mnoholeté zkušenosti s výukou a vedením seminářů z oboru čínské a alternativní medicíny, zdravého životního stylu, koučování a managementu.

 

Rozsah, začátek, místo konání kurzu:

Kurz trvá 1 den.

Začátek kurzu je v 9.00, konec v 17.00. Během dne jsou malé pauzy, v poledne je přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem

Místo konání kurzu

 

Co si vzít na kurz s sebou:

Na kurz Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny si prosím vezměte přezůvky, psací potřeby, poznámkový blok, případně svačinu a pití (čaj + káva jsou v ceně kurzu). Oběd si můžete vybrat v několika restauracích nedaleko našich učeben.

Pokud přijdete v dobré náladě a s úsměvem, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny. Certifikát Vám můžeme na požádání předem vystavit za poplatek také v anglickém nebo německém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace :

Vzdělávací program: Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Úspěšná praxe:

Každý student, který v EduSpa College absolvuje odborný kurz Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny si může tento kurz jednou zdarma zopakovat. Lze si tak např. po delší pauze připomenout své znalosti i dovednosti. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

Omlouváme se, ale v době platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno.

 

Kurz Stravování v praxi podle tradiční čínské medicíny - cena:

1 900 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré materiály k výuce a manuál

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

 

Termíny kurzu

Načítám data