Masérské kurzy, školení, přednášky
Masáž proti celulitidě a formování postavy

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference
 

Dnes 30.5. - Praha a OPĚT úžasný kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy pod vedením Roberta Al Arefa. Bezchybný výklad, dokonalá trpělivost, perfektní atmosféra, milióny rad a doporučení jak a proč tuto masáž spojit i s jinými masážemi-např. manuální lymfodrenáž, která je taktéž dokonale naučena. Jinou školu již prostě neznám, než je EDU SPA COLLEGE- rozhodně neváhejte a přihlašte se na NEJEN tento kurz. Těším se na další- v mém případě již 11-tý kurz. Děkuji Roberte a přeji ti ještě více úspěchů a to jak v pracovním, tak soukromém životě.

Kristina

 

Kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy dne 27.9. byl s Robertem skvělý. Moc děkuji. Všem doporučuji k beuty, relaxu i rozšíření schopností!

Jarmila
 


27.9. anticelulitidová masáž. Předčila mé očekávání. Robert úžasný učitel, člověk...ale to už asi ví všichni, co ho někdy na cokoliv měli :-)! Takže, opět super den v super masérské škole! Tahle škola je hodně návyková...kdo zkusí, nechce jinam :-)

Těším se na další kurzy. J.
 


16.3. jsem v Brně absolvovala kurz Proti celulitidě a na formování postavy, pod vedením Roberta. Kurz byl super! Robert je opravdu člověk na správném místě - nejen, že naprosto skvěle a s klidem vysvětlil vše, kolikrát bylo třeba, ale dal i pár skvělých rad ohledně podnikání a masáží obecně, které mě konkrétně dost obohatily a pomohly. Kurz mohu jistě jen doporučit a už se těším na další.

Žaneta
 


Děkuji za kurz masáže proti celulitidě. Vzhledem k předchozím nepříjemným zkušenostem s touto masáží jsem ke kurzu přistupovala jako k jakémusi "nutnému zlu", ale čekalo mě velice milé překvapení. Tato masáž je totiž nadmíru příjemná a účinná záležitost, žádná bolest a utrpení. Navíc lektor Robert je prostě nejlepší, marně pátrám v paměti, že by ho někdo předčil - ve fundovanosti, předávání bohatých zkušeností, nadšenosti, motivaci, trpělivosti. Skutečně palec nahoru, vřele doporučuji!

Hana
 


Děkuji moc Robertovi za kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy. Úžasný lektor a skvěle prožitý den. Určitě doporučuji!

Ivet
 


Děkuji Edu za skvělý kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy. Lektor Tomáš je jednička, takže jako vždy nezklamal a vedl kurz na vysoce profesionální úrovni.

Děkuji Klára
 


Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat Robertovi za skvělý výklad při kurzu masáž proti celulitidě a formování postavy, kterého jsem se zúčastnila 2.9. Robert je výborný školitel, člověk s úsměvem na tváři, který Vás dokáže nabít energií. Z kurzu jsem odcházela nadšená, spokojená a s novými zkušenostmi, které mohu využívat ve své profesi. Moc děkuji a všem vřele doporučuji. Už se těším na další kurz.

Renata
 


Dobrý den. Včera jsem se zúčastnila kurzu v Praze Masáž proti celulitidě a formování postavy. Jsem úplně nadšená, okamžitý účinek, masáž je spíše více uvolňující (myslím pro maséra), pohoda a výklad byl také super. Robert je úžasný lektor. Jsem moc ráda, že jsem tam byla, vždycky se těším na lektory i na nové znalosti, hmaty a jiné rady, které vždycky dostaneme. Moc děkuji, těším se na dalším kurzu. Brzy naviděnou.

Lenka
 


Nejprve jsem u Jitky absolvovala v lednu t.r. kurz Indická masáž hlavy, který nastartoval moji profesi masérky. Poté následovala u Roberta Masáž proti celulitidě, opět u Jitky Breussova masáž a nyní u Jany Havajská masáž. Chci vám, bezvadní lektoři EduSpa, poděkovat za skvělý přístup, za odbornost, kterou jste schopni nám předávat, za neopakovatelně uvolněnou atmosféru během kurzů. Nejen, že se člověk stává závislým na masážích, ale vytváří se závislost :-) i na vámi vedených kurzech. Těším se proto na další, které mám před sebou. Všem vřele doporučuji EduSpa !

Dáša
 


Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat lektoru Robertovi, za jeho velmi profesionální, vstřícný a hlavně lidský přístup. Dne 10.6. jsem absolvovala kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy v Praze. Vřele všem tento kurz doporučuji a ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem Jiřina
 


Zdravím všechny, jsem po kurzu, masáž proti celulitidě. Též jsem absolvovala manuální lifting obličeje. Napíšu velice krátce...Děkuji moc Robertovi! Jsem nesmírně ráda, že jsem objevila lektora, kterému prostě věřím, vše je beze stresu, nemáte k němu prostě žádný důvod, což neplatí v žádném případě, po svých zkušenostech o každém....Ale určitě to považuju za jednu z nejdůležitějších věcí...Vlastně si tam odpočinu, načerpám energii a naučím se nové věci, výborná kombinace. Velice děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Lucie
 


Krásný den, ráda bych poděkovala za perfektní, profesionálně vedený kurz Masáž proti celulitidě, který jsem absolvovala 1.4. v Brně....Roberte, jsi úžasný člověk, trpělivý učitel...já moc děkuji za skvělý den, za kurz, který mi otevřel nové možnosti v mém krásném koníčku - masérství...děkuji ještě jednou a už se těším na další kurzík, na který jsem se u EduSpa přihlásila :-)

Zlatka E.
 


Děkuji hrozně moc Robertovi za kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy, který proběhl 13.10. Musím říct, že mé zákaznice jsou naprosto spokojené a k uvytržení, když zjistí jak jim mizí cenťáčky :) Moooc díků a těším se na další kurzíky :)

Petra
 


Dobrý den, 9.10. jsem byla masáži proti celulitidě v Brně. Kurzem nás provázel Robert. Byla jsem nad míru spokojená, masáž byla super, všem jí doporučuji.

Vlasta
 


Dne 8.11. jsem absolvovala kurz proti celulitídě a formování postavy. Děkuji p.lektorovi Robertovi za vynikající, profesionální výklad, teoretický, praktický a vůbec celkově za praktické rady pro úspěšnost v masérské činnosti. Už se těším na zavedení masáže do své rozběhnuté praxi. Celému kolektivu EduSpa přeju hodně dalších úspěchů a pořád nové studenty.

Renata
 


22.10. jsem se zúčastnila kurzu masáže proti celulitidě a formování postavy. Bylo to super, výsledky ihned viditelné. Už se těším, až to budu využívat ve svém salónu. Chtěla bych tímto poděkovat Robertovi za jeho výklad a příjemnou atmosféru. Již jsem absolovovala pár kurzů a do budoucna ještě budu, je zde profesionální přístup. Vřele doporučuji a přeju EduSpa mnoho úspěchů.

Alena
 
Hezký den, 1.10. jsem se v Plzni účastnila kurzu "Masáž proti celulitidě a formování postavy" a chtěla bych poděkovat našemu lektorovi Robertovi za jeho přátelský a profesionální přístup. Kurz se mi velmi líbil a odcházela jsem z něj s nadšením a těším se v budoucnu na nějaký další kurz.

Jarka
 


Velký dík Robertovi za skvělý kurz masáže proti celulitidě 31.5. v Plzni, jeho odborné a praktické znalosti jsou ohromující. Z takového kurzu jsem opravdu nadšena, včera moje první klientka byla velmi spokojená, že něco takového ještě nezažila.

Renata Doubková
 


Děkuji za předání vědomostí na kurzu masáže proti celulitidě a formování postavy 31.5. v Plzni. Prostředí, které na Vás dýchne, jen co vstoupíte do domečku, dále super děvčata a hlavně díky kvalitní přednášce lektora Roberta Al Arefa. Ještě jednou díky.

Svatava
 

Děkuji. Za krásné zážitky a množství informací a vedení na kurzu manuálního liftingu v Brně i na kurzu masáže proti celulitidě a na formování postavy v Olomouci. Je to prostě nádherné, v EDUSPA snad hladí i atmosféra. Vřele doporučuji. A moc děkuji Robertovi i svým partnerkám z dvojice.

Hana
 

Přeji krásný den všem, co čtou tyto řádky! Chtěla bych moc poděkovat Robertovi za úžasný kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy, za zkušenosti a rady, které nám všem s radostí předává. Tato masáž je velice příjemná a hlavně funguje. Sama mám po kurzu úbytek na nohách cca 2-3 cm. Své klientky si opečovávám dle rad a zkušeností této školy a výsledky jsou víc než GENIÁLNÍ!! Své ovečky zmenšuji i na bříšku a i po jedné masáži je pryč 2-5 cm - po třech masážích jsem dala pryč 9 cm a radost je opravdu veliká. A to se moc neutají, tak klientek přibývá. Jsem za to moc št'astná a moc děkuji.Doporučuji všem a Roberte, DÍKY!!!

Jana
 

Děkuji Robertovi za úžasně odvedený kurz anticelulitidové masáže. Moc jsem ocenila alternativní přístup a komplexní náhled na člověka.

Eva
 


Absolvovala jsem masáž proti celulitidě s Robertem a byla jsem nadšená. Skvělý přístup a už se těším na další kurz.

Denisa
 


Minulý týden jsem absolvovala kurz-masáž proti celulitidě-chtěla bych poděkovat Robertovi a vlastně i všem zúčastněným za vytvoření příjemné, klidné atmosféry ve které jsme získali spoustu nových a zajímavých informací. Prakticky jsme si vyzkoušeli, jak krásně naše nohy zhubnou i o několik cm. Super! Děkuji.

Hana F.
 


3.5. jsem se účastnila kurzu masáže proti celulitidě a formování postavy. Byl to pro mne velmi příjemný a přínosný zážitek. Lektor pan Robert perfektně vše vysvětlil, navíc po celou dobu kolem sebe šířil klid a úsměvy. Odcházela jsem odpočinutá a překvapená tím, jak tato celkem jemná masáž funguje. Tedy všem váhavcům doporučuji absolvovat kurz a anticelulitidní masáž určitě zařadit do svého repertoáru. Mezi klienty vzbuzuje velký zájem. Chci také ještě jednou poděkovat za profesionálně vedený kurz, který byl v EduSpa mým prvním. Již mám vybraný další, na který se moc těším.

Leona
 


Dne 27.3.  jsem absolvovala kurz masáže proti celulitidě a formování postavy pod dohledem Roberta Al Aref. Byl to můj první kurz co se týče masáží. Byla jsem velice nadšena a Robertovi děkuji za profesionální přístup a trpělivost.

Míša
 


Díky za kurz masáže proti celulitidě 22.2. Jsem ráda, že jsem si mohla ověřit, že skutečně funguje a rozdíl je hmatatelný a měřitelný :-). Děkuji i za přístup lektora Roberta, který mi svým přístupem ujasnil i mnoho věcí z komunikace s klienty a došlo mi i to, na čem osobně musím zapracovat.

Romana
 


Dobrý den. Dne 17.2. jsem v Hradci Králové absolvovala kurz masáže proti celulitidě a formování postavy. Chtěla bych touto cestou opět poděkovat za velmi vysokou úroveň kurzů EduSpa a Robertovi za originální metodou vedený kurz, který byl plný jedinečných zážitků jak ze skvěle vymyšleného konceptu teorie, který nám Robert včetně příkladů poutavě vysvětlil, ale i z následné masáže, kterou už jsem vyzkoušela a musím jen potvrdit, že výsledky jsou úžasné a nedají se ničím nahradit. Všem tento kurz doporučuji, předčil mé očekávání!

S pozdravem Petra
 


S přáním krásného dne bych vám chtěla moc poděkovat za včerejší kurz masáže proti celulitidě a formování postavy v H.K. vedený Robertem, kterému tímto děkuji za spoustu informací nejen o kurzu. Jsem moc ráda, že jste a že předáváte svoje umění s láskou a péčí.

DĚKUJI Lenka
 


Dne 26.10. jsem absolvovala kurz masáže proti celulitidě a formování postavy s p.Robertem. Děkuji velice za to, že p.Robert vytváří tak příjemnou atmosféru kurzu a dává nám každému spoustu informací navíc, což jeho profesionální přístup ještě zvyšuje. Díky.

Hanka
 


Tolik jsem se těšila a přitom moc nevěřila, ale klientky mne k tomu "tlačily" - to nám přece nemůžeš odpírat, Aleno...Tak jsem šla na kurz másáže proti celulitidě, Robert jako vždy perfektní, usměvavý, vstřícný. Schopný zodpovědět jakoukoliv i hloupou otázku bez mrknutí oka. Prima parta, jako bychom se znali. Při masáži mé kolegyňky mi pod prsty "praskala" kůže, jako kdybych si hrála s bublinkovou fólií. Když jsem jí nanášela "ozón" a balila jí do strečové fólie, ještě stále jsem nevěřila, ale potom jsme obě jen zíraly, nejen, že měla krásně vyhlazenou a jemnou kůži na stehnech (no, přiznala se, že si ještě ráno udělala i depilaci), ale objem stehna se jí za tu hodinu snížil o 4 cm. Zázrak? Určitě ne, to Robert nás naučil za jediný den, jak zase udělat druhým radost a postoupit s nimi o krůček k radosti, ke kráse, ke spokojenosti. Je to taková radost. Musím poděkovat i své kamarádce, která mne kvůli svému zmrzlému ramenu vlastně vyprovokovala k této masérské činnosti. Děkuji Ti, Ruth, ale hlavně všem v EduSpa College.

Alena
 


Včera jsem se zúčastnila kurzu masáž proti celulitidě a formování postavy. Musím opět napsat obrovskou chválu Robertovi. Bylo to úžasné poznání jeho dalšího zázraku, jako je například manuální lifting obličeje. Ještě jednou moc děkuju.

Dana
 


Ahojky, zdravím příznivce kurzů Eduspa. Zůčastnila jsem se kurzu Masáž proti celulitidě a musím říct, že super, splnilo to nadmíru mé očekávání. A výsledky úžasné, byla jsem překvapená. Již aplikuji na kamarádce a ta si to jen pochvaluje a už po druhé kůře jsou výsledky. Pod vedením lektora Roberta byl kurz super vedený a zábavný a dozvěděla jsem se opět spoustu zajímavostí. Díky a těším se na další kurzy.

Martina
 


Ahoj, děkuji Robertovi za kurz masáže proti celulitidě a formování postavy, který proběhl 8.6. v Brně. Robert je profesionál na svém místě. Těším se na další kurzy u EduSpa kde je nabídka velmi široká a je stále z čeho vybírat :)

Eva.H.
 


14.4. jsem se účastnila kurzu masáž proti celulitidě a formování postavy a můžu jen chválit. Robert byl super, byla jsem naprosto spokojená, nadšená až překvapená, výsledky splnily mé očekávání, vřele doporučuji :)

Lucie
 

Dobrý den, 9.3.2012 jsem si zopakovala kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy v HK. A jako vždy jsem byla velice spokojená. Robert je úžasný, odpoví na všechny otázky a jako vždy byla výborná atmosféra. Už se těším na další kurzy, které s EduSpa absolvuji.

Díky Míša
 


Krásný den, 9.3. jsem se účastnila kurzu Masáž proti celulitidě a formování postavy. A zase jako vždy kurz byl úžasný. Robert opět skvělý. Zase jeden krásně strávený den, spousta nových informací. SUPER

Monika P.


 
Dne 13.1.2012 jsem v Praze absolvovala kurz masáže proti celulitidě a formování postavy. Byla jsem nadšena z Robertového výkladu a musím říct, že se těším až tuto masáž budu praktikovat :-)) Všem doporučuji.
Iveta
 


Krásný den, chtěla bych tímto z celého srdce moc poděkovat Robertovi za naprosto bezkonkurenční kurzy (Masáž proti celulitidě a formování postavy, konaná dne 28.10.2011 a Manuální lifting obličeje, konaný dne 5.-6.11 2011). Naprosto profesionální přístup a opravdu vstřícné jednání. Moc děkuji za nové dovednosti, které jistě potěší spoustu klientů. Velmi ráda se vrátím a přiučím další a další dovednosti, kterých není nikdy dost. Všem mohu opravdu vřele doporučit kurzy s Robertem a jeho týmem opravdových profesionálů se srdíčkem na tom správném místě. Děkuji a těším se zase někdy příště.

Míša
 


Ahojky, píšu až nyní, 12.6. jsem se účastnila kurzu masáže proti celulitidě a formování postavy u Roberta. Nejprve jsem si ji natrénovala na kamarádkách a moji dceři, všechny byly spokojené s výsledky, úbytky na centimetrech a vyhlazenější pokožka, to potešilo všechny. Chci Robertovi poděkovat za příjemnou atmosféru ve vedení kurzu a už je mi jasný, že na tyto kurzy budu jezdit dost často, jsem opravdu moc nadšená,díky,díky :-).

Venuše Krčmová
 


12. 6. 2011 jsem se zúčastnila kurzu Masáž proti celulitidě a formování postavy v Praze. To, že píšu se zpožděním, je z důvodu pracovního vytížení. Ihned po kurzu jsem si tuto proceduru zařadila do své nabídky a skoro hned jsem měla zájemkyně. Takže jsem vzápětí tuto techniku začala provádět na svých zákaznicích. Bylo a je pokaždé úžasné a fascinující pozorovat, jak účinná je to metoda a hlavně jak maximálně spokojené jsou zákaznice. V době zábalu jim odpočinek vylepšuji reflexní terapií a masáží chodidel. Spokojené zákaznice mi přivádějí další zákaznice, které jsou zase spokojené a ty přivádějí další a další... Moc děkuji Robertovi a celému týmu EduSpa, profesionálnímu školícímu centru, které dělá skvělou práci. Pro mne už jiné školení neexistuje - pouze v EduSpa - a to na základě zkušeností v EduSpa a bohužel někdy vyhozených peněz a času v jiných zařízeních. Nabídka kurzů v EduSpa je široká, úroveň profesionální, přístup velmi přátelský. Díky, díky, díky a těším se na další kurz u Vás!

Monika
 


Dne 16.7. v Brně jsem absolovoval kurz masáže proti celulitidě. Strašně rád bych poděkoval za skvěle a profesionálně připravený kurz, Robert je vynikající lektor a dokáže studentům podat výklad tak, že jej pochopí opravdu každý. Atmosféra na kurzu byla úžasná, i když jsem se se všemi viděl poprvé, tak se mě jako jediného chlapa na kurzu ochotně ujaly dvě kolegyně a já si mohl vychutnat masáž od obou zároveň. Takže kdo váháte s tímto kurzem, nerozmýšlejte a přihlašte se. Mějte se všichni moc krásně a nashledanou na dalších kurzech.

Michal H.
 

Ahoj, minulý týden jsem se zúčastnila kurzu masáž proti celulitidě a formování těla. Jsem plná skvělých dojmů nejen z masáže samotné, ale i ze skvělého lektora Roberta a jeho skvělého přistupu k výuce. Byla to má první zkušenost s eduspou :-), ale určitě ne poslední :-)) Těšim se na další kurzy. Děkuji za krásný zážitek.

Hanka, Česká Lípa
 

Milý Roberte, moc ráda bych poděkovala za včerejší kurz masáže proti celulitidě. Byl to první kurz, kterého jsem se EduSpa College zůžastnila a určitě ne poslední. Děkuji za příjemnou atmosféru a profesionalní přístup. Jako atopičku mě příjemně překvapilo, že používané přípravky vůbec nedráždí a jsou opravdu kvalitní. Těším se na příště.

Krásné léto, Radka
 


Milý Roberte, moc děkuji za krásný přístup a profesionalitu při anticelulitidě. Jsi opravdu člověk na pravém místě. Umíš naslouchat, trpělivě učit a vysvětlovat . Tímto bych ještě chtěla taky moc poděkovat Vaškovi, u kterého jsem absolvovala masérský rekvalifikační kurz, kde jsem se hodně naučila a hlavně přístup obou lektorů k lidem je prostě super. Doporučuji každému

Miluše
 


25.3.2011 jsem se zúčastnila s kamarádkou Milou kurzu - Masáž proti celulitidě a formování postavy. Kurz se nám moc líbil. Po prvním ošetrení jsem byla moc překvapená, kolem stehen mi ubilo 8cm a kolem pasu 3cm. Je to úžasný pocit. Skutečně to funguje... holky léto se blíží... nebojte se a vyzkoušejte to :-) Takže mé dík patří Mile a úžasnému Robertovi. Těším se na další kurz.
PS: jsou to moc příjemný zkušenosti... papa Marcela HK
 


13.9 2010 jsem se zucastnila kurzu MASAZ PROTI CELULITIDE A FORMOVANI POSTAVY. Kurz se mi velmi libil. Profesionalni pristup a prijemna atmosfera. Tuto metodu a techniku budu v praxi urcite pouzivat a verim, ze s ni budu uspesna. Dekuji Robertovi a tesim se na dalsi kurz.

Elen
 

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za výborný kurz Masáží proti celulitidě. Tento druh masáží je mezi zákaznicemi velmi oblíben a masáž skutečně funguje, efekt je brzy patrný. Mé poděkování patří i Robertovi za profesionální, ale velmi milé a příjemné vedení kurzu. Ráda přijedu i na další kurzy.

Irena
 

Je to už přes tři týdny, co jsem byla na kurzu Masáže proti celulitidě. Kurz byl super a já jsem se hned s nadšením vrhla do praxe. Řekla jsem svým klientkám, že jim vymodeluju nové tělo bez ďolíčků - a ono se to fakt stalo! Je to prima pocit, když vidím, jak celulitida i centimetry mizí! Nejlepší zkušenosti mám na stehnech a bocích, tam je to někdy vidět už po prvním ošetření a sami zákaznice jsou překvapené a nadšené. Takže dík za tuto skvělou metodu i za všechny další typy a rady. Ještě se chci přihlásit na kurz Liftingu, abych mohla k novému tělu přičarovat i nový ksichtík :-).

Už se moc těším, ahoj Lenka

Masérský kurz - Masáž proti celulitidě a formování postavy

EduSpa College pořádá kurz: Masáž proti celulitidě a formování postavy. Naučte se, jak ošetřit speciálními masážními hmaty a zábalem problémové partie,  zvýšit prokrvení, vyhladit celulitidu, zformovat postavu a celkově zlepšit vzhled i funkce vybraných částí těla.

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.

Celulitida je vlastně chytré ochranné opatření. Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida. Ta bývá nejvýraznější na bocích, stehnech, zadečku či bříšku, proto se masérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy věnuje právě těmto partiím.

Celulitida je dnes velmi častá u mnoha žen různého věku i váhy. K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů jako např. stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nesprávně nastavený pitný režim, hormonální antikoncepce apod.

Masáž proti celulitidě je velmi účinná a klientkami nejčastěji vyhledávaná, proto by tento masérský kurz rozhodně neměl chybět ve Vaší nabídce.

 

Masérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy - co se naučíte?

 

  • Co je to celulitida, jak a proč vzniká
  • Diagnostiku a stupně celulitidy, rizika celulitidy
  • Možnosti nápravy a prevence celulitidy v oblasti wellness - masáže, sport, vhodná kosmetika
  • Doporučení ve změně životního stylu - vhodná strava, detoxikace, úprava pitného režimu, odbourání stresových faktorů, relaxace, vnitřní rovnováha
  • Jaké má masáž proti celulitidě účinky a jaké jsou účinky ozónového zábaluMasérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy
  • Kdy nelze masáž aplikovat
  • Jak se připravit na masáž proti celulitidě, pomůcky a prostředky
  • Techniku, hmaty a postupy při vlastní masáži
  • Co je to aktivní ozón, nanášení ozónu, aplikace tlakového zábalu pomocí fólie
  • Pohovor s klientkou, sestavení anticelulitidové kůry, možnosti propojení s lymfatickou masáží či s jinými procedurami

Přidejte masáž proti celulitidě mezi své oblíbené terapie a spokojenost i nadšenost Vašich zákaznic bude tou nejlepší odměnou za Vaši práci.

 

Masérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz trvá 1 den

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou malé pauzy, v poledne je velká přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy si prosím vezměte pohodlný oděv, přezůvky, poznámkový blok, psací potřeby, prostěradlo na přikrytí masérského lehátka, malý a velký ručník. Nezapomeňte také na svačinu a pití. Oběd si můžete vybrat v restauraci nedaleko naší učebny.

Pokud si s sebou na náš kurz ještě přibalíte úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Masáž proti celulitidě a formování postavy. Certifikát Vám na vyžádání předem můžeme vystavit za poplatek také v anglickém nebo německém jazyce.

 

Mezinárodní certifikace:

Vzdělávací program: Masáž proti celulitidě a formování postavy

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Masérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy - úspěšná praxe:

Každý student, který u nás absolvuje masérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy si může tento masérský kurz jednou zdarma zopakovat. Např. po delší pauze si tak lze připomenout praktické i teoretické znalosti a zdokonalit se ještě více v této speciální masážní technice. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte. 

 

Masérský kurz Masáž proti celulitidě a formování postavy - cena:

2 390 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové materiály, pomůcky a manuál.

 

 

Opatření proti šíření Covid - 19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Termíny kurzu

Hlídací pes

Načítám data