Masérské kurzy, školení, přednášky
Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

V únoru jsem absolvovala kurzy Manuální lymfodrenáž těla a Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu. Chtěla bych tímto moc poděkovat lektorce za úžasnou atmosféru, kterou dokázala vytvořit i za její velice profesionální přístup, kterým se snažila předávat své zkušenosti. Svou práci nedělá z povinnosti, ale srdíčkem a s láskou a je to znát. Moc děkuji.

Blanka

 

Dobrý den. Dne 12.10. jsem se v Hradci Králové zúčastnila kurzu manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu. Velmi ráda bych touto cestou opět poděkovala Eduspa za vysokou úroveň jejich kurzů a jejich neustálé nové zajímavé druhy kurzů, kterými obohacují náš život a lektorce za její bohaté zkušenosti v oboru lymfodrenáže a nekonečnou trpělivost zvláště při vyučování techniky masáže. Ještě jednou děkuji všem a přeji mnoho dalších spokojených studentů.

Petra B.

 

Hezký den, dne 12.10. jsem se zúčastnila kurzu lymf.masáže obličeje, krku a dekoltu. Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit, aniž bych musela absolvovat cestu do Prahy, Brna...Hradec Králové mám nejblíž. Paní lektorku moc chválím!!! Jen bych uvítala, kdyby byl kurz rozdělen do dvou dnů. Za jeden den jsem byla schopna pochopit krk a dekolt, vstřebat úžasné informace. Druhý den bych uvítala na obličej, celkového zopakování a na probrání otázek, které mám po vstřebání všech informací. Je pro mne velmi důležitá dobře odvedená masáž, pokud se v příštím roce vrátíte do HK, určitě si přijdu kurz zopakovat. Za vše Vám děkuji, jste velmi kvalitní škola s výbornými lektory.

Přeji mnoho úspěchů. SMJ

 

15.2. jsem absolvovala kurz manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu. Chtěla bych moc poděkovat paní lektorce Ireně Průchové za její trpělivost a bohaté zkušenosti, o které se s námi podělila. Bylo to super a něco úplně nového. Lymfodrenáž opravdu funguje a jsem ráda, že jsem se to naučila. Pro Vás, kdo se o to zajímáte a kurz nemáte, doporučuji si ho udělat.

Hana B.

 

Dobrý den, minulý pátek jsem absolvovala kurz manuální lymfodrenáže obličeje a dekoltu pod vedením lektorky Ireny Průchové DiS. Byla jsem velmi příjemně potěšena celým průběhem - velmi kompetentní a příjemný výklad lektorky, pochopitelný i pro mne - laika, přátelská atmosféra, prostor pro individuální práci. Přeji Vám hodně dalších spokojených účastníků kurzů a energie do další činnosti.

S přátelským pozdravem, Jindra

 

Moc díky za kurz manuální lymfodrenáže těla a obličeje. Všem, kteří váháte, určitě si kurz udělejte. Báječně to funguje a klienti jsou spokojení. Irena je úžasná, má trpělivost sloní a naučí správnou techniku jistě každého. Ireno díky.

Katka

Kurz manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

NOVINKA - EduSpa College pořádá kurz dvoudenní odborný kurz Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu. Můžete se nyní u nás naučit speciální ručně prováděnou masáž, která má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační a kosmetický účinek. Za pomocí jemné techniky se aktivuje lymfatický systém v kůži a podkoží v oblasti obličeje, krku a dekoltu.

Tato metoda využívá speciální jemnou hmatovou techniku, která efektivně působí na stimulaci lymfatických cév v kůži a podkoží obličeje, krku a dekoltu.

Manuální lymfodrenáž stimuluje krevní oběh, aktivuje proces detoxikace a obnovuje správný tok lymfy. Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační.

Obličejová lymfodrenáž pomáhá při častých zánětech vedlejších dutin a středouší, problémech se zuby, preventivně při migrénách, akné. Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. V poslední době je velmi často indikována po plastických operacích na obličeji a krku, po plastikách víček, faceliftingu a všude tam, kde dochází k pooperačním otokům. Urychluje hojení a zjemnění jizev.

 

Obličejová lymfatická drenáž se stala neodmyslitelnou součástí moderní péče o pleť, je využívaná též v programu anti-aging.

 

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu - co se naučíte:

 

  • Historii manuální lymfodrenáže
  • Anatomii, fyziologii a funkci lymfatického systému
  • Indikace a kontraindikace manuální lymfodrenáže obličeje, krku a dekoltu
  • Základní hmatovou techniku pro manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu
  • Speciální sestavu hmatů
  • Základní uvolnění uzlin na krku

 

Masérský kurz Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu - lektorka:

Kurz Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu vede profesionální lymfoterapeutka, diplomovaná všeobecná sestra-registrovaná a zkušená lektorka, paní

Bc. Irena Průchová DiS.

Je specialistkou na lymfoterapii a na provádění manuální a přístrojové lymfodrenáže. Zabývá se také poradenstvím při prevenci a léčbě obezity a celulity. Je členkou americké lymfologické společnosti LANA, členkou ČAS, členkou traumatologicko-ortopedické sekce Motol a sekce nutriční terapeut. Absolvovala odborné stáže ve FN Motol - klinika rehabilitace, odd. lymfodrenáží, v ARCUS Brno - onko a lymfo centrum, v Lympho-opt klinik - Německo, Dr.Schingale , v Saint Francis Memorial Hospital, San Francisco- odd.léčby lymfedemu po op.Ca prsu, v Universitní klinice Barcelona - léčba otoků,lymfolog.centrum. V současnosti pracuje v centru preventivní mediciny - lymfo centru Praha, aktivně se zúčastňuje lymfologických kongresů v ČR a v USA a pravidelně lektoruje a vyučuje manuální lymfodrenáž těla. Její odbornost, profesionalita a přátelské chování jsou zárukou vysoké úrovně kurzu.

 

Kurz Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu vede profesionální lymfoterapeutka, specializovaná zdravotní sestra, paní

Hedvika Voncová DiS.

Vystudovala rehabilitaci a Vyšší sociálně pedagogickou a teologickou školu, kde se naučila vnímat nejen lidské tělo, ale i duši a mysl. Pracovala a praxi získala ve FNKV Královské Vinohrady, později na lůžkovém odd. následné péče v nemocnici Říčanech, kde se seznámila s lymfoterapií. Postupně získávala zkušenosti ve zdravotnictví i v soukromém sektoru (Nemocnice Říčany, Dermacentrum Kolín, VO2MAX Šárky Strachové), absolvovala řadu odborných kurzů a seminářů. Její pozitivní přístup, komplexnost znalostí a zkušeností jsou zárukou vysoké úrovně kurzu. „Každý člověk je pro paní Hedviku novou výzvou, těší se na vše a na všechny.“

 

 

Rozsah, začátek, místo konání masérského kurzu:

Kurz Manuální lymfodrenáž tobličeje, krku a dekoltu trvá 1 den nebo 2 dny. 

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou přestávky, v poledne je větší pauza na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv, psací potřeby, vlastní prostěradlo na masérské lehátko, malý + velký ručník. Nezapomeňte si vzít také svačinu a pití, v učebně je k dispozici čaj, káva.Na oběd si můžete zajít do několika restaurací v blízkosti učebny.

Přijdete-li na náš masérský kurz s úsměvem s dobrou náladou, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu. Můžeme Vám jej na vyžádání předem vystavit za poplatek také v německé nebo anglickém jazyce.

 

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu - úspěšná praxe:

Každý student, který absolvuje v naší škole masérský kurz Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu, si může přijít tento kurz jednou zdarma zopakovat. Máte tak příležitost připomenout si teorii i praxi a garantovat tak své masérské úspěchy. Pro přihlášení na opakování nám prosím předem vždy zavolejte.

 

Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu - cena:

3 190 Kč

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Přehled lektorek v jednotlivých termínech: 

sobota - neděle 11. -12. 5. 2024 Praha - Bc. Irena Průchová DiS.

sobota - neděle 26. - 27. 10. 2024 Praha - Bc. Irena Průchová DiS.

sobota - neděle 7. - 8. 12. 2024 Praha - Hedvika Voncová DiS.

 

Praha

26. 10. - 27. 10. 2024   obsazeno
07. 12. - 08. 12. 2024, sobota - neděle, počet dní: 2   volno

Termíny kurzu

Praha

26. 10. 2024   obsazeno
07. 12. 2024   volno

Hlídací pes

Načítám data