Masérské kurzy, školení, přednášky
Dornova metoda a Breussova masáž

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Dobrý den, víkend absolvovaný s Dornovou metodou a Br.m. vedený Robertem. Úžasný, lidský, trpělivý. Profesionální vedení! K tomu, když se sejde fajn parta, tak je to neopakovatelné. Plné pozitivní energie. Děkuji!

Eva

 

27. a 28.3 jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda I. a Breussova masáž pod vedením Roberta a musím říct, že jsem opravdu velmi nadšena. Kurz ve všech směrech daleko předčil má očekávání. Především musím vyzdvihnout odborné znalosti z anatomie a fyziologie a milý profesionální přístup. Velmi děkuji a těším se na další kurz :)

Kristýna

 

23. - 24.3. jsem absolovovala v HK kurz Dornovy metody I. Chtěla bych touto cestou Robertovi poděkovat za vysoce profesionální přístup, trpělivost a laskavost, byl to pro mě velmi přínosný týden. Těším se na pokračovací kurz DM II., snad tentokrát na Moravě.

Alice

 

Dobrý den, děkuji za úžasný víkend s Robertem - Dornova metoda a Breussova masáž dne 8.9.-.9.9. v Plzni. Profesionální přístup, neuvěřitelné znalosti z mnoha i jiných oborů než jsou masáže, příjemné vystupování. Kurzy EduSpa jsou pro mne jednoznačně NEJ. EduSpa změnilo můj život k lepšímu. Konečně dělám něco, co má smysl a hloubku. DĚKUJI :-)

Jana

 

Kurzy EduSpa v Plzni velmi doporučuji. Tyto kurzy mají velmi kvalitní lektory, kteří Vám dají opravdu hodně. O víkendu jsem se zúčastnila dalšího kurzu a to Dornovy metody pod vedením Roberta, byl to úžasný, nadstandartní kurz. Moc za celou skupinku děkuji a příště se těším na další.

Petra

 

V termínu 10. - 11.04. jsem se zúčastnila kurzu Breussova masáž a Dornova metoda. Robert byl úžasný, na každou naši otázku znal odpověď, milý, trpělivý a hodně nás toho naučil. Moc děkuji a těším se na další kurz.

Zdraví Martina

 

O víkendu 7-8.4. jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením Roberta. Můžu všem vřele doporučit - příjemná atmosféra, skvělá parta, profesionální přístup a mnoho neocenitelných informací. Těším se na další kurz! ;)

Jana

 

Děkuji za kurz Dornovy metody, kterého jsem se v březnu  zúčastnila. Všechny vaše kurzy jsou pro mě velkým přínosem a těším se z toho, že velice pomáhají všem mým klientům. Děkuji za tuto možnost, děkuji za Vaši práci i laskavý přístup.

Martina

 

Kurz 22.2. - 23.2. Dornova metoda a Breussova masáž lze zhodnotit třemi slovy: velice těžký nadstandard, děkuji.

Vašek

 

Děkuji Roberovi za úžasný víkendový kurz v Praze 10.-11.2. Dornova metoda, Breussova masáž. Perfektní ukázky, cviky, trpělivost, příjemný projev, obrovské pozitivum-proostě vše NEJ. Rozhodně zapojím do masáží a těším se na další kurzy. Vřele doporučuji nejen masérům a to nejen tento kurz, ale školu EDUSPA celkově. Přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů.

Kristina Livoreka

 

Perfektní a profesionální přístup i pro fyzioterapeuty!!! Díky Roberte!

Kateřina

 

Dobrý den, děkuji Robertovi za bezva atmosféru na kurzu Dornovy metody, profesionální přístup, vstřícnost, vlídnost, byl to velmi příjemně strávený víkend.

Jolana

 

Plne Doporuceni STUDENTUM Fyzio Opravdu Expert v Dorn Breuss - Robert Al Aref.

Alex

 

Kurz Dornovky od Roberta byl profesionální, zábavný, bonusový. Pokud učitele baví učit, baví učení i žáky. Těším se na další výuku.

Jiří

 

Dobrý den, v srpnu jsem absolvovala kurz Dornova metoda I. a Breussova masáž. Měla jsem možnost porovnat různé přístupy k této úžasné metodě. Roberta, jako skvělého profesionála, mohu vřele doporučit. DĚKUJI :-). Věřím, že se brzy objevím na nějakém z dalších kurzů. Zatím jsme byla vždy velmi spokojena. Jen tak dál.

Zorka

 

Chtěla bych poděkovat za kurz Dornova metoda a Breussova masáž. Pochopila jsem, že některé zdravotní problémy nemusí člověk s sebou životem vláčet, ale je od nich snadná pomoc, jen je potřeba tomu rozumět :-). Myslím, že něco takového chybí v základním vzdělání, spolu s výukou z čeho se skládá naše tělíčko by mělo být zařazeno i to, jak se o něj postarat, případně mu pomoci! Robertovi patří velký dík za otevřený a lidský přístup nejen v rámci masáží, ale i ve snaze pomoci radami všeho druhu lidem, kteří začínají...Chcete-li se něco naučit pod profesionálním vedením, poznat skvělé lidičky a cítit se opravdu příjemně, přijďte na kurz :-)

Lenka

 

Moc děkuji za skvěle připravený kurz Dornovy metody a Breussovy masáže.

Šárka

 

Děkujeme za dva příjemně strávené dny v Hradci Králové, kde jsme se zúčastnily kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Velké dík patří lektorovi Robertovi, který nás kurzem odborně provedl a byl nám nápomocen na každém kroku. Všem, kteří o kurzu uvažují, doporučujeme.

Zlatka, Petra, Líba a Marie

 

Moc bych chtěla poděkovat a zároveň doporučit kurz Dornova metoda a Breussova masáž. Minulý víkend jsem ho absolvovala v Praze pod vedením skvělého lektora Roberta. Jeho trpělivost, empatie a pozitivní přístup k nám všem byl bonus k samotné technice, ze které jsem unesena. Masíruji od roku 2000 a po kurzech, které jsem absolvovala (masér, lymfodrenáže, reflexní masáže, hawai lomi lomi, horké kameny...) jsem měla pocit, že je určitě nějaká technika, která bude takovou třešničkou na dortu... a je! Za to moc děkuji a teď hlavně do praxe a pilovat. Mějte se krásně, plno pozitivních lidiček okolo sebe... a na viděnou.

Lenka

 

Měla jsem to potěšení absolvovat kurzy Dornova metoda a Breussova masáž, masáž obličeje lávovými kameny pod vedením Roberta...Byla to pro mě opět neobyčejně povznášející, hodnotná zkušenost. Děkuji.

Hezký den, Jana M.

 

Tímto bych chtěla doporučit víkendový kurz Dornovy metody pod příjemným a profesionálním vedením Roberta, který je člověk na správném místě. Děkuji mu.

Petra D.

 

Milý Roberte, díky za skvělý výklad Dornovy metody, za Tvůj lidský přístup, za Tvou profesionalitu a za dva krásné dny ... Asi se po mně projel parní válec :-), funguje to :-)

Petra

 

Velké poděkováni Robertovi a všem účastníkům říjnového kurzu Dornova a Breussova metoda v Hradci Králové. Super učitel i člověk. Určitě to nebyl můj poslední kurz u EduSpa. Hodně úspěchů.

 

Monika

 

Dobrý den, tento víkend jsem absolvovala kurz Dornova metoda I, pod vedením Roberta. Roberte díky za vše. Za Tvoji profesionalitu, za Tvůj přístup k nám, studentům, za Tvoji empatii, trpělivost a smysl pro humor. Těším se na Dornovu metodu II a nejen na ni, jelikož se kurzy u EduSpa staly pro mě "drogou" a můžou za to především skvělí lektoři. Takže ahoj na dalších kurzech.

Eva

 

V říjnu jsem absolvovala kurz Dornova metoda pod vedením Roberta. Úžasný kurz a skvělý lektor. Robert je pro mne velkou inspirací nejen v prováděných terapiích, ale i v jeho postoji k životu. Velmi děkuji. Super atmosféra.

Monča

 

Dobrý den, dne 24.-25.9.  jsem se zúčastnil kurzu - Dornova metoda v Plzni. Kurz byl velice přínosný, zajímavý a byl veden velkým sympaťákem a odborníkem Robertem Al Arefem. Po jeho absolvování jsem ihned dostal chuť se zúčastnit dalšího kurzu. Toto své předsevzetí splním ihned, jak to dovolí čas - jsem zaměstnán.

Děkuji, zdraví Vláďa

 

Dobrý den, dne 24.-25.9.  jsem absolvoval kurz Dornovy metody v Plzni, pod vedením Roberta Al Aref. Na slova chvály je EduSpa jistě již zvyklá, a já nemíním psát nic jiného. Také budu pět chválu na profesionálitu a kvalitu kurzu. Navíc se budu opakovat, ale Robert je lektor s velkým "L". Profesionál, osobnost a člověk, který svým přístupem naučí co je třeba, ale pro mne byl daleko větší motivací!! Jeho životní postoj a filozofie se mi stala inspirací. Bylo mi ctí se s ním seznámit. Odnesl jsem si z kurzu totiž o mnoho více než jen osvojení Dornovy metody. Děkuji!

David

 

Rád bych poděkoval a doporučil vynikající kurz Dornovy a Breussovy masáže, který jsem absolvoval v červenci pod vedením Roberta. Díky Roberte za profesionální přístup, cenné zkušenosti, rady a pozitivní energii. Všem vřele doporučuji, pokud se chcete profesně posunout dál nebo sebevzdělat.

Petr

 

O víkendu 28., 29.5. jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením Roberta Al Arefa. Z kurzu jsem byla naprosto nadšená! Byl to můj první kurz v EduSpa a určitě nebyl poslední. Na kurzu panovala velmi přátelská a uvolněná atmosféra a Robert je vynikající lektor. Rozsah jeho znalostí o dané problematice a celkově o anatomii lidského těla a pohybového aparátu je naprosto obdivuhodný. Dokáže ale hlavně tyto dovednosti a znalosti všechny výborně předat dál tak, že jsem odcházela s pocitem, že vše přehledně do sebe v hlavě zapadlo a že mohu Dornovu metodu i Breussovu masáž aplikovat na klientech. Těším se na další kurzy v EduSpa College!

Dita

 

Absolvovala jsem tento víkend kurz Dornovy a Breussovy masáže pod vedením Roberta. Jeho odbornost ve výkladu, v anatomii i profesionalita v každém směru, předčila mé očekávání. Je to člověk na svém místě, který je vzdělaný, trpělivý, přátelský a umí pracovat s lidmi. Jeho přístup, postoj k lidskému tělu je na velice profesionální úrovni a myslím, že má za sebou dlouholetou praxi a hodně spokojených klientů. Robertovi děkuji za úžasný kurz!

Simona

 

Dobrý den, absolvovala jsem kurz Dornovy metody a Breussovy masáže pod vedením Roberta. Dobře jsem udělala. Robert je opravdový odborník v oboru, jeho znalosti a zkušenosti přesahují rámec anatomie a masáží. Je to úžasný, skromný, přátelský a vždy usměvavý člověk s obrovským rozhledem. Na kurzu jsem se dozvěděla a naučila spoustu nových věcí, pod odborným vedením jsem napravovala všechny klouby, které jen šly. Velmi oceňuji, že Robert každému studentovi na vlastní kůži ukázal konkrétní pohyb a tlak u napravování daného kloubu. Na vlastní oči jsem viděla a také jsem si vyzkoušela, jak snadno a šetrně se během chvíle dá napravit rozdílná délka dolních končetin a jak vracet klouby do svých původních pozic. Byla zde přátelská atmosféra, všechno se vysvětlilo a nikam se nespěchalo. Velice doporučuji. P.S Díky moc

Alexandra

 

Ahoj, absolvovali jsme s manželkou kurz Dornovy metody v Brně 8-9.4. Jelikož už jsem pár kurzů absolvoval, mohu srovnávat. Pod vedením Roberta byl kurz naprosto skvělý, velice ,,výživný,, a už se těšíme na Dornovku 2. Mockrát děkujeme a těšíme se.

Petr a Lenka

 

Ráda bych touto cestou poděkovala Robertovi za skvělý kurz Dornovy metody, který jsem absolvovala v březnu. Jsem nadšena jeho profesionálním a vstřícným přístupem, přátelskou atmosférou, množstvím informací o které se s námi podělil...rozhodně se ráda vrátím na další kurz. DĚKUJI!!!

Šárka

 

U EduSpy jsem již absolvoval maserský kurz a Breussovu masáž vždy s maximální spokojeností. Tyto kurzy ve mně probudily hlubší zájem o Dornovu metodu a Breussovu masáž a další kurzy. EduSpa byla jasnou volbou. Kurz Dornovy metody a Breussovy masáže jsem absolvoval 29.-30.3. v Praze pod vedením Roberta. Dobře jsem udělal. Robert je opravdový odborník v oboru, jeho znalosti a zkušenosti přesahují rámec anatomie a masáží. Je to úžasný, skromný, přátelský a vždy usměvavý člověk s obrovským rozhledem. Na kurzu jsem se dozvěděl a naučil spoustu nových věcí, pod odborným vedením jsem napravoval všechny klouby, které jen šly. Velmi oceňuji, že Robert každému studentovi na vlastní kůži ukázal konkrétní pohyb a tlak u napravování daného kloubu. Na vlastní oči jsem viděl a také jsem si vyzkoušel, jak snadno a šetrně se během chvíle dá napravit rozdílná délka dolních končetin a jak vracet klouby do svých původních pozic. Jako vždy i zde byla přátelská atmosféra, všechno se vysvětlilo a nikam se nespěchalo. Robert si udělal čas i po skončení kurzu a oba dny se nám věnoval ještě téměř hodinu, kdy nám předával své poznatky a ukazoval možnosti kudy se vydat. Už jen pro tuto neskutečnou motivaci a pootevření obzorů stál kurz za to. Děkuji Roberte.

Michal

 

Ahoj všem, absolvovala jsem kurz: Dornovka a Breussova masáž. Úžasný. Pod vedením skvělého lektora Roberta. Při masážích zařazuji Dornovku, Kranio a klasiku. Doporučuji a zdravím do Ostravy z Jižních Čech a všechny fajn lidičky z kurzu 27 a 28 ledna.

Marcela

 

O víkendu 27.-28.2. jsem absolvovala kurz Dornovy metody s vynikajícím lektorem Robertem. Jeho přístup byl úžasný, byl velmi trpělivý, vše vysvětlil, byl ochotný diskutovat na různá témata. Jeho znalosti jsou neuvěřitelné. Hluboce smekám před tímto člověkem a již pokukuji na jaký kurz bych se přihlásila :) Roberte, DÍKY!

Petra

 

Absolvovala jsem ve dnech 27.-28.2. kurs Dornovy metody a Breussovy masáže. Už je to druhý můj kurs v EduSpa College. A na tom se nezastavím, budu pokračovat a získávat nové znalosti i dovednosti. Jsem velice nadšená z vysoké kvality, vynikající odbornosti lektorů, skvělého lidského přístupu ke studentům. Cítím se být lepší a sebejistější v praxi maséra jen díky EduSpa. Mnohokrát děkuji za skvělou zkušenost a zvlášť děkuji Robertovi, je to genius a kouzelník.

Olga

 

Kurz Dornovy metody pod vedením Roberta jsem absolvovala 17-18.2. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací a rad z praxe. Robert je úžasný lektor, kterého opravdu nic nezaskočí a dokáže si poradit snad ze vším. Děkují moc a těším se na pokračování.

Lenka

 

Dobrý den, po absolvování kurzu v únoru: Dornova metoda s Breussova masáž bych touto cestou ráda poděkovala Robertovi za úžasné dva dny, ve kterých nám předal nekonečně mnoho odborných znalosti a zároveň nám poradil i v podnikatelské sféře. Dovoluji si konstatovat, že toto školení bylo nejlepší, které jsem doposud absolvovala. Všem, kteří se chtějí nadále vzdělávat, vřele doporučuji a přeji masérské štěstíčko.

Blanka

 

O víkendu jsem absolvovala kurz Dornovy metody a jsem nadšená profesionálním a lidským přístupem Roberta a vůbec formou výuky. Mám za sebou již několik kurzů u EduSpa a tento určitě nebyl poslední. Opět mi rozšířil obzory a dovednosti, které mohu použít u svých klientů a tak jim ještě více pomoci při potížích. Děkuji Roberte.

Kateřina

 

Dne 9. a 10. prosince jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Bylo to úžasné, báječné a skvělé, protože přesně takový je Robert, který nám předával své vědomosti a zkušenosti. Nedostává se mi slov díků a uznání :o)a těším se na další kurzy, které hodlám v EduSpa absolvovat. Všem doporučuji, aby si něco takového vyzkoušeli :o).

Pavla

 

Absolvovala jsem dvoudenní kurz Dornovy metody a Breussovy masáže v Plzni s Robertem a bylo to pro mě opravdu velmi přínosné, dozvěděla jsem se spoustu informací, které budou přínosné klientům v mém masérském studiu a budu opravdu schopná vše. co jsem se zde naučila, uvést do své praxe. Atmosféra byla úžasná a příjemná a všechny mé otázky - i ty odborného charakteru Robert beze zbytku zodpověděl. Už se těším na další kurzy.

Martina

 

Dnes jsem dokončila kurz Dornova metoda a Breussova masáž v Plzni. Vše bylo úplně super. Nejen, že jsem se toho hodně naučila, ale byl to i skvělý relax. Pokud se chcete něco přiučit a ještě si vyčistit hlavu od všedních problémů, určitě navštivte nějaký kurz.

Monika

 

Na začátku září jsem absolvoval kurz Dornovy metody, který byl naprosto úžasný a velice obsáhlý. V čem úžasný? V tom, jak srozumitelně a efektivně Robert předává své zkušenosti. V klidu, pečlivě vše vysvětlí, ukáže, každý dotaz zodpoví a nic neopomene. Informací bylo tolik, že už první den jsem byl rozhodnutý kurz si zopakovat...Po dvou měsících kurz opakuji a na tom stejném kurzu se dovídám nové věci. Je to naprosto perfektní. Děkuji, Roberte... Mimochodem, pokud někdo váhá, jestli tuto metodu zařadí do repertoáru svých služeb, tak mohu jen sám za sebe říci, že za ty dva měsíce, kdy ji praktikuji, se mi na ni vrací a nabalují klienti a dnes díky ní mám asi 80% klientů, kteří mi chodí opakovaně každý týden nebo dva. Věřím, že za další dva měsíce už to bude 100% klientů.

Zbyněk

 

Dobrý den, právě jsem absolvovala kurz Dornovy metody s Breussovou masáží. Velmi děkuji za skvělé dva dny, kdy nám Robert předával své neuvěřitelné znalosti a radil nejen na poli odborném, ale i podnikatelském. Určitě vše využiji ve své praxi. Znovu jsem si uvědomila, že vím, že nic nevím, což je určitě potřebná motivace pro další sebevzdělávání. Takže díky Robertovi i celé partě zúčastněných.

Míla

 

Ahoj, pracuji jako fyzioterapeut a absolvovala jsem kurz Dornova metoda 22.-23.8. v Brně pod vedením Roberta. Úroveň kurzu, vysoká profesionalita a odbornost předčila mé očekávání. Ráda bych tímto Robertovi poděkovala nejen za předané vysoce kvalitní znalosti, ale i za velmi milý lidský přístup, který se dnes už jen tak nevidí. Byl to jednoznačně můj nejlepší kurz, který jsem zatím navštívila. Přeji Robertovi i nadále hodně úspěchů.

Eva Foltánova, Brno

 

Právě jsem se vrátila z kurzu Dornovky a Breussovky. Robert je charizmatický muž na svém místě. Předal nám víc než jen holou instruktáž o masáži. Opravdu skvělý zážitek! Všem vřele doporučuji!

Jarka B.

 

Na kurz Dornovky a Breussovy masáže jsem se těšila, ale to, co přišlo, naprosto předčilo mé očekávání..:-) Tolik pozitivní energie a motivace jako tady za dva dny, jsem nezažila snad dohromady za celou svou (dlouhou) školní docházku! Robert je skvělý lektor, člověk a profík ve svém oboru. Hlavně jsem ocenila, že se nám snažil předat zkušenosti a vědomosti i nad rámec kurzu. Ne jen naučit to, co si člověk zaplatil a šmitec, jako to občas chodí jinde. I po půl roce mé nadšení při vzpomínce na kurz trvá a já se těším na další! Díky moc! :-))

Katka M.

 

Ve dnech 20.-21.5. jsem absolvovala kurz Dornovy metody a chci touto formou znovu poděkovat Robertovi a vyjádřit mu svůj obdiv - nezažila jsem lepší kurz! Profesionální přístup, široký rozhled, obdivuhodné znalosti a dovednosti, poutavý výklad, pohoda, ochota, spousta informací nad rámec kurzu... Zbývá jen prosté "Děkuji."

Žanet

 

Velmi děkuji Robertovi za trpělivé vedení kurzu Dornovy metody. Uvedení této techniky do praxe předčilo mé představy o jejich účincích. Po praktikování samostatného cvičení se mé letité blokace páteře rozpouštějí, úleva je neskutečná ;). Těším se na kurz pokračování Dornovky. Děkuji Roberte :)

Veronika

 

Absolvovala som kurz Dornovej metódy a Breussovej masáže pod vedením Roberta Al Arefa. V prvom rade sa chcem poďakovať za jeho profesionálny prístup počas kurzu a veľmi priateľskú atmosféru, ktorú nám počas neho vytvoril. Kto z vás sa rozhoduje nad absolvovaním, musím len odporúčať. Pre mňa osobne sa otvorili nové obzory pre ďalšiu prácu. V krátkom čase plánujem absolvovať aj ďalšie kurzy, ktoré Robert vedie.

Andrea

 

V březnu jsem absolvoval Dornovu metodu. Asi budu opakovat, co již bylo psáno, ale Robert je opravdu mistr a člověk plný energie. Moc děkuji. Příští kurz určitě jen v EduSpa.

Jan

 

Krásný den, ráda bych se podělila o mé pocity z kurzu Dornovy metody pod vedením Roberta Al Arefa. Samozřejmě profesionální přístup, ale co mě nejvíce nadchlo, jak individuálně Robert přistupoval ke každému ze svých žáků. Je to člověk, kterému opravdu záleží na tom, abychom dělali svou práci dobře a profesionálně a byli přínosem pro naše klienty. Taky zdravím všechny zúčastněné 24.-25.1. a přeji hodně úspěchů, bylo mi ctí poznat tak skvělé lidi. Ještě jednou děkuji a těším se na další kurz, vím jistě že to budou lávovky u Roberta :)

Iva

 

Ráda bych chtěla poděkovat EduSpa a zejména Robertovi za velmi kvalitně vedený kurz Dornovy metody. Absolovala jsem s EduSpa již 4 kurzy. Kvalita lektorů, jejich přístup, vědomosti, ochota pomoct, obrovský zájem o každého účastníka kurzu, individuální přístup, to je rozhodně důvod, proč zůstávám této škole i nadále věrná a těším se na další kurzy. Nyní Lymfatické masáže, Dornovka 2, Havajská...

Jindřiška

 

Dobrý den, první víkend v prosinci jsem absolvovala kurz Dornovy metody a Breussovy masáže v Hradci Králové. Nejen, že jsem tam poznala moc fajn lidi, ale dozvěděla jsem se spoustu nového. Moc za to děkuji skvělému lektorovi Robertovi, který nám vše krásně, srozumitelně vysvětlil, názorně předvedl a byl hrozně milý a vstřícný. Celý kurz jsem si užívala super atmosféru. Můžu jen doporučit a těším se na další kurzy. Veselé Vánoce všem :-)

Andrea

 

Dne 28. a 29.11. jsme se s přítelem zúčastnili masérského kurzu: Dornova metoda a Breussova masáž, pod vedením Roberta Al Arefa. Velmi příjemné a profesionální vystupování lektora, který dokáže opravdu naučit. Můžeme jen doporučit.

Marcela a Roman

 

Chtěla bych moc poděkovat Robertovi za úžasné dva dny kurzu Dornovy metody a Breussovy masáže. Dozvěděla jsem se spoustu užitečných informací, naučila jsem se pomoct i sama sobě a Robert celé dva dny vnášel úžasnou atmosféru do celého kurzu.

Moc Ti děkuji, Aneta

 

Ráda bych poděkovala Robertovi za vynikající kurz Dornovy metody 1. a 2. Kurz byl veden na vysoké inteligenční úrovni profesionálního řečníka a zároveň doktora, který jako jeden z mála ví co dělá a jako jediný lékař a terapeut chce opravdu pomoc a opravdu pomoci umí. Smekám a vřele doporučuji kurz absolvovat u lektora Roberta, jelikož se vám dostane i neskutečné dobré atmosféry.

Štěpánka

 

Tento týden jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž. Byl to velice přínosný kurz, příjemný, Robert měl s námi obrovskou trpělivost:-) Určitě kurz doporučuji všem fyzioterapeutům.

S pozdravem. Míša, Opava

 

13.-14.9. Dornova metoda a Breussova masáž s Robertem - kurz byl skvělý, vše vysvětleno srozumitelně a s velkou pečlivostí a věnováním se každému účastníkovi zvlášt, no prostě super prožité 2 dny. Velmi doporučuji!!!

Jitka Hermanová

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Robertovi, za kurz Dornovy metody, absolvovaný poslední srpnový víkend. Teoretické i praktické vědomosti byly pro mě velmi přínosné. Velmi si cením odbornosti pana Roberta, jeho lidského přístupu a rovněž svaté trpělivosti v odpovídání na různé, ne vždy moudré dotazy. Děkuji Vám. Už se těším na Dornovu metodu 2.

S pozdravem Michaela Kolářová

 

O víkendu 12.-13.7. jsem se zúčastnila v Hradci Králové kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Kurz vedl skvělý Robert, výuka probíhla po celý víkend ve velmi přátelském duchu a Robert nám vše ochotně (pro pomalejší i několikrát :-) ) vysvětlil a předvedl a přidal i spoustu cenných rad z praxe. Už se těším na další kurzy. Díky :-)

Živa

 

Byla jsem na opakovacím kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Lektor Robert je vynikající! Mohu doporučit, velice příjemná atmosfera a hlavně jsem si ujasnila některé věci, které mi v prvním kurzu utekly.

Marcela

 

Veľmi pekne ďakujem za príjemne stravený čas na kurze Dornovej metódy v Prahe. Ďakujem Róbertovi za kvalitne odvedenú prácu pri odovzdávaní skúsenosti z Dornovej metodiky všetkým frekventantom kurzu, za príjemnú atmosféru, o ktorú sa pričinili aj všetci účastníci kurzu. Všetkým účastníkom prajem veľa vhodných objektov na trénovanie metódy. Prajem veľa úspechov do ďalšej práci a verím, že sa ešte stretneme pri odovzdávaní ďalších skúseností, ktoré môžu byť pre mňa prínosom v mojej praxi.

Zuzana Hudáková

 

Úžasný kurz Dornovy metody a Breussovy masáže vedený Robertem. Oba dny plné teorie, ale hlavně praxe, kdy vše můžete okamžitě a klidně několikrát zkoušet a konzultovat. Těším se na další kurz!

Petra

 

Dne 9. a 10.7. jsem absolvovala kurz Dornova metoda. Děkuji Robertovi za skvěle vedený kurz na vysoké odborné úrovni, za laskavý a trpělivý přístup a velmi příjemnou atmosferu.

Alena

 

Děkuji Robertovi za velice kvalitní seminář na téma Dornova metoda a Breusova masáž. Obě techniky užijeme v naší lékařské praxi. Příjemné prostředí a lidský Robertův přístup z odborného kurzu udělaly příjmně prožité dva dny. Dík.

Ivan

 

Vážení, minulý týden jsem v Olomouci absolvovala kurzy Dornovy metody a Kineziotaping II. Díky skvělým a zkušeným lektorům, vysoké odbornosti a příjemnému přístupu jsem se posunula zase o hodně dál. Ještě jednou děkuji a mějte se hezky.

Miroslava

 

Vážení, tímto bych chtěla MÓÓÓC poděkovat našemu skvělému lektorovi Robertovi, je to úžasný člověk a profesionál. Kurz Dornovy metody byl sice náročný, ale díky Robertovi a jeho přístupu jsme to všichni zvládli. Velké díky, Roberte!!! Přeji mnoho úspěchů a dalších spokojených žáků.

Helena

 

O víkendu jsem absolvoval v Olomouci kurz Dornovy metody vedený lektorem Robertem. Je to naprosto úžasný a profesionální človek. Všem doporučuji a ještě jednou děkuji.

Jirka

 

Dobrý den, ráda bych ještě jednou poděkovala lektorovi Robertovi za prostě super víkendový kurz Dornovy metody :-). Moc mi to dalo a hlavně je to člověk, který umí jak se lidově říká prodat vše, co sám umí, a umí toho určitě hodně. Je to odborník. Těším se na další vámi nabízené kurzy.

Díky, s pozdravem Alena Paulovičová

 

Poprvé za svoji masérskou praxi jsem zvolila EduSpa College a kurz Dornova m. a Breussova masáž pod vedením Roberta. Dlouho jsem si přála najít pokorné prostředí, kde se mohu dále rozvíjet a přitom poznávat podobně laděné lidi. Vnitřní intuice mě nezklamala a velice děkuji za tuto cennou zkušenost, taktéž pomoc s několikaletými bolestmi kyčlí, pánve a páteře. Ten pocit, když jsem dnes přišla do práce a na problémy klientů pohlížela zase více komplexněji, mi dodal nový elán absolvovat další kurzy a hlavně ponořit se ještě více do studia Dornovy metody. Vřele doporučuji a ještě jednou děkuji.

Kateřina

 

Děkuji Robertovi za úžasný přístup na kurzu v H.K, Dornova metoda. Byl úžasný, trpělivý a vše opakoval, abychom pochopili, co nám vysvětloval. Úžasný učitel. Díky Roberte.

Miluše

 

Konečně jsem poznala "srdce" celé EDUSPA, Roberta, na Dornově metodě. Hodnotím velmi kladně metodiku výuky, přístup, trpělivost a pokoru lektora. Jen pravý mistr dělá zase mistry, takže děkuji a doporučuji! Přeji vše dobré celé škole.

Iva

 

Zdravím všechny, kteří váhají nad kurzem Dornova a Bressova metoda/masáž. Kurz jsem absolvovala pod vedením lektora a neuvěřitelně energetického, pozitivně naladěného Roberta Al Arefa. Díky tomuto kurzu jsem opět prohloubila své znalosti v oblasti anatomie a naučila se, jak pomoci druhým velice šetrným a účinným způsobem. NEVÁHEJTE! Ještě jednou díky za tuto zkušenost.

Veronika

 

Dobrý den, v termínu od 12.-13.4. jsem absolvovala kurz Dornova metoda. Tímto chci velice poděkovat Robertovi za úžasný přístup. Naučila jsem se novou metodu, kterou budu ráda používat a dozvěděla jsem se mnoho užitečných informací. Ještě jednou děkuji a ráda přijdu na další kurz.

Jarka V.

 

Hezký den všem, o víkendu 15.-16.2. jsem absolvovala kurz Dornovy metody, který vedl úžasný Robert. Byl to moc fajn víkend a velmi zajímavý kurz. Všem doporučuji k Vaší masérské praxi. Robertovi moc děkuji za výborný přístup a skvělé vedení kurzu.

Gabča

 

Dobrý den. Je mnoho způsobů, jak využít náš volný čas :). Jeden z nejefektivnějších je ale návštěva kurzů v EduSpa :) My jsme právě se synem absolvovali kurz Dornova metoda a nelitujeme :). Roberte děkujeme :)!!!

Mnoho pozdravů posílá Alena a Honzík

 

Dobrý den, 16-17.11. jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Jsem nadšena a chtěla bych poděkovat báječnému lektorovi Robertovi za krásnou atmosféru a jeho úžasný přístup. Byl to krásný víkend. Určitě se zúčastním dalších kurzů. DĚKUJI MOC.

Daniela

 

26. října jsme absolvovali kurz Dornové metody pod vedením lektora Roberta. Chtěla bych velice poděkovat za úžasný přístup a mnoho nových poznatků. Jsem z této medoty nadšená. Pomohla nejen mě od bolesti v zádech, ale i mé rodině a velice se těším, že pomůžu i klientům, kteří ke mě chodí na masáže. Ve srovnáním s jinýma školama, které pořádají kurzy, je EduSpa College naprostá jednička!

Ještě jednou moc děkujeme, Lucka a Tomáš.

 

Dobrý den, v termínu 26. a 27.09. jsem absolvovala kurz Dornova metoda - Breussova masáž školený výborným Robertem Al Arefem. Bylo to super, spousta nových informací, vše nám Robert srozumitelně a trpělivě vysvětlil.

Ještě jednou díky, zdraví Martina Růtová Bedřichov.

 

Dobrý den, 30-31.8. jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž. Robert je skvělý lektor, velmi milý, vstřícný a co je nejdůležitější- má velmi rozsáhlé znalosti, které s radostí předává. Všem tento kurz ráda doporučuji.

Veronika K.

 

Dobrý den, poslední prázdninový víkend jsem byla na kurzu - Dornova metoda.Byla jsem nadšena, chtěla bych moc poděkovat báječnému lektorovi za vytvoření pohody a příjemné atmosféry a všem úžasným lidičkám, s kterými jsem se tam setkala . Byl to RELAXAČNÍ VÍKEND A SUPER ZÁŽITEK, DĚKUJI MOC VD)))

 

Chci poděkovat Robertovi za kurz Dornovky 15. a 16.6. v Praze, opravdu je to člověk na svém místě. Super víkend se super lidmi. Ještě jednou díky!

Pavel

 

Jsem maximálně spokojená s kurzem Dornovy metody a Breussovy masáže pod vedením Roberta. Velice sympatický, ochotný, přátelský a trpělivý člověk :), všechno srozumitelně podáno, opravdu mě to bavilo. Celý víkend utekl neuvěřitelně rychle, až jsem si říkala, že je škoda, že už kurz končí... Mockrát děkuji za tuto zkušenost a těším se na další kurzy, které mám v plánu navštívit :)

Lucka

 

Ahoj všem! 1.6. jsem úspěšně dokončila kurz Dornova metoda a Breussova masáž. Byl to úžasný zážitek, velice jednoduchá a účinná technika, skvělá parta lidí. Moc děkuji lektoru Robertovi za to, co mě naučil, těším se na další kurzy.

S pozdravem Lucie

 

25. a 26.5. jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením Roberta v Hradci Králové. Je to člověk s velkými zkušenostmi, velkou trpělivostí a velkou láskou k jeho poslání. Roberte, moc děkuji za nádherný víkend, za Tvůj lidský přístup k NÁM všem. Přeji, abys měl hodně a hodně žáků, kteří se budou rádi vracet do tvé školy. DĚKUJI.

Helena

 

Chtěla bych moc poděkovat Robertovi a celé EduSpa za příjemně strávený víkend u dornování a Breussovy masáže. Všem kurz velmi doporučuji a určitě se brzy zúčastním některých dalších.

Květa

 

Pokud chcete absolvovat kurz Dornova metoda+Breussova masáž - zvolte EduSpa a určitě nebudete zklamáni. Setkáte se se skvělým a milým přístupem, nebudete litovat ☺☺☺.

Jana

 

10.5. a 11.5. jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breusova masáž pod vedením Roberta. Jsem velmi spokojená s přístupem, odborností i náplní celého kurzu. Děkuji Roberte!

Irena

 

Ve dnech 10.-12.5. jsem se zúčastnila v Brně kurzu Dornova metoda a Indická masáž hlavy. Chtěla bych poděkovat Robertovi za vstřícný a profesionální přístup a přeji celému týmu EduSpa mnoho spokojených klientů. Byl to příjemně strávený víkend a jsem ráda, že jsem zase poznala nové lidi a opět potkala i známé tváře :-)

S pozdravem Helča

 

Ve dnech 4.-.5.5 jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením Roberta a jsem naprosto spokojená. Pefektní přístup, trpělivost, profesionální jednání Roberta se nedá slovy popsat. Všem doporučuji. Děkuji také celé skupině za příjemný víkend a snad se potkáme na některém z dalších kurzů.

Jarka K.

 

Ve dnech 4. a 5.5. jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením Roberta a chci mu tímto moc poděkovat za velice profesionalní, milý a vstřícný přístup. Budu se těšit na další kurzy a přeji celému týmu EduSpa mnoho úspěchů.

Jana A.

 

Ahoj, 4.-5.5. jsem v Praze absolvovala kurz Dornovy metody u Roberta. Děkuji Robertovi za profesionální přístup, za skvělý zážitek z výuky úžasné metody, za dobrou náladu a fajn skupinu, co se sešla! Doporučuji!

Hanka

 

Ve dnech 4.-5. 5. jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž u Roberta. Kurz, metodu i lektora mohu vřele doporučit. V průběhu kurzu nám byla prodrobně vysvětlena technika a její vliv na tělo a opakovaně jsme metodu procvičili. Robert byl velmi milým lektorem s jasným výkladem metody i anatomie a hlavně s velkou trpělivostí při tréninku. Kurz doporučuji všem zájemcům.

Klára

 

Ahoj :-) Dne 4-5.5. jsem absolvoval kurz Dornova metoda a Breussova masáž v Praze. Rád bych touto cestou moc poděkoval Robertovi za naprosto profesionální a lidský přístup při tomto kurzu. Všem vřele doporučuji :-)

Radek

 

Ahoj. Ve dnech 18.4.a 19.4. jsem absolvovala kurz Dornovy metody a zcela jsem Dornově metodě propadla. Pokud někdo Dornovu metodu umí tak jako Robert, pak jsou výsledky úžasné, to jsem měla možnost osobně vyzkoušet. Proto také všem zájemcům o tuto metodu doporučuji studium v EduSpa. Posílám velký dík pro Roberta a těším se na další pokračování na Dornovu metodu II. :) Krásné dny a mnoho úspěchů všem.

Alena

 

Ahojky, 6.4. a 7.4. jsem se zúčastnila kurzu Dornovy metody a Breussovy masáže :-). Děkuji Robertovi za nové a cenné vědomosti, moc ráda zužitkuji v praxi všechno, co jsem se naučila a budu se těšit na další návštěvu EduSpa. Přeji všem hodně úspěchů :-)

Venuše

 

Dobrý den, vaše škola je super. Byl jsem u vás na Dornově metodě, která mne velice zaujala a posunula. Byl bych rád, kdyby jste do své nabídky kurzů přidali také kurz pulzní diagnostiky.

Miroslav P.

 

Dne 11. a 12.2. jsem byla na kurzu Dornova a Breussova masáž. Chtěla bych touto cestou poděkovat Robertovi za profesionální přístup k nám. Za jeho znalosti, které předává s úžasnou pozitivní energií. Je radost do EduSpa College jezdit, určitě se sem budu ráda a s úctou k vám lektorům vracet. Děkuji.

Jarka

 

Absolvovala jsem kurz Dornovy metody dne 11. a 12. února, který vedl pan Robert. Oceňuji vysokou profesionalitu a odborné znalosti nejen tohoto lektora, ale také těch, se kterými jsem se již v EduSpa setkala. Děkuji tedy za lidsky a odborně vedený kurz, za výbornou atmosféru. Nabyté znalosti určitě využiji při práci se svými klienty. Přeji mnoho spokojených posluchačů, kteří se k Vám budou vracet tak, jako já.

Kateřina

 

Dne 11.-12.2. jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda pod vedením Roberta. K tomuto druhu cvičení jsem měla respekt a po své zkušenosti u jedné paní masérky jsem z toho byla trochu zklamaná, tento druh terapie pro mě byl bolestivý a nepříjemný. Pod vedením Roberta jsem ale změnila názor a zjistila, že je to velmi šetrná metoda a dosti účinná. Chtěla bych mu tímto moc poděkovat. Z pana Roberta vyzařuje klid, má vynikající znalosti z anatomie a velice profesionální přístup. Nikdy jsem nebyla z ničeho tak nadšena jako z této instituce. Každý z lektorů má absolutně perfektní přístup a odpovědné znalosti na té nejvyšší úrovni. Do této instituce se budu vždy ráda vracet a je mi ctí, že mohu poznávat tak skvělé lektory.

Petra

 

Dne 7.-8.2. jsem si v Plzni užívala kurz Dornovy metody a Breussovy masáže s ukázkami masáže lávovými kameny. Profesionální, lidský a trpělivý přístup Roberta mne upevnil v tom, že jsem vybrala špičkové odborníky mezi firmami, které pořádají podobné kurzy. Málokdy se setkávám s takovým úžasným přístupem! Jsem ráda, že za námi jezdíte i do Plzně. Těším se na další kurzy a přeji do další Vaší práce vše nej...

Díky Ilona

 

V pátek a v sobotu jsem absolvovala kurz Dornova metoda a v neděli Indickou masáž hlavy - oba kurzy s Robertem. Byl to pro mě silný zážitek. Spousta velmi zajímavých informací a spousta příjemných pocitů. Indická masáž je úžasná prožitková masáž.

S díky za krásné dny Hana

 

Ahoj, u EduSpa College jsem absolvovala kurzy - Dornovu metodu s Robertem a Masáž lávovými kameny s Jitkou a oběma lektorům chci poděkovat za příjemnou atmostéru, profesionální a lidský přístup, cenné rady, které se vždycky hodí :-) A za nadšení, které jsem si odvezla. Jste úžasní :-)

Díky Míša

 

Absolvovala jsem kurz Dornovy metody ve dnech 1. - 2.12. v Praze. Instruktor Robert na kurzu zajistil skvělou atmosféru a předal nám všem mnoho svých osobních zkušeností, které jsme měli možnost ihned vyzkoušet v praxi. Kurz všem doporučuji.

Petra

 

1.a 2.12.2012 jsem absolvoval kurz Dornovy metody v Praze. Lektor Robert opět dokázal, že nadšené reference o jeho stylu výuky, přístupu a odbornosti jsou na místě. Odjížděl jsem s vědomím, že vím, co mám dělat a jak to mám dělat. EduSpa College jede po správné koleji a já jsme rád, že v tom vlaku sedím. JZ

 

Tak máme za sebou kurz Dornovky v Olomouci. Jen můžu potvrdit vše, co napsali mí kolegové. Výborný lektor a to opravdu podtrhuji, jak co do kvality přednášejícího, tak i do kvality charismatického člověka. Výborná parta lidiček. Dnes jsem již vyzkoušel na klientovi - mladej 25 kluk, ale spokojenej jak želva, když jsem mu narovnal páteř a já spokojenej jak malej kluk, že to FUNGUJEEEE!!! Prostě jsem nadšenej a další kurz již vyhlížím. Všem tuto školu doporučuji. Tady za vložené peníze dostanete vždy i dost velkou nadhodnotu.

Richard

 

S palcem nahoru zdravím všechny, co se rozhodnou pro Dornovu metodu. Jsem mile překvapena, jak se dá pomoci od dlouhodobých bolestí nenáročnou a bezbolestnou metodou. Chci poděkovat Robertovi za skvělý výklad, atmosféra byla úžasná, už se těším na další kurz.

Kristýna

 

Dobrý den. Ve dnech 26.-27.11. jsem absolvoval v Olomouci kurz Dornova metoda a Breussova masáž. Tento kurz mě velmi nadchnul. Robert nám vše perfektně vysvětlil i ukázal, a to každému jednotlivě. Také o nás bylo postaráno v oblasti občerstvení (káva, čaj, minerálka..). Prostě vše vynikající. Odnáším si do své práce mnoho dalších poznatků. Kurz všem doporučuji.

Milan

 

Dobry den. Dna 26 a 27.11 som absolvovala kurz Dornovej metody v Olomouci a som velmi nadsena. Co sa lokality a prostredia vyuky tyka. Robert je uzasny clovek s neskutocnou charizmou a pristupom. Hned sa idem prihlasit na dalsi kurz. Dakujem!!!

Martina K.

 

Zdravím všechny z kurzu v Olomouci Dornova metoda.. Byl to senzační kurz se skvělou partou lidí a hlavně usměvavým a moudrým lektorem Robertem...Děkuji za předání jeho znalostí a zkušeností, které jsou nad rámec lidských možností..Všem vřele doporučuji tento kurz a snad budete mít všichni takové štěstí jako já..

S pozdravem Pavlína Zoubkova Konzen z Vendryně

 

Dne 20.11.-21.11.2012 jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž za účasti vynikajícího lektora Roberta, který byl super. Přivezla jsem si i 2 lávové kameny se spoustou olejů. Šetřím na další kurz, který bude v lednu. Určitě přijedu.

Ilona

 

9.-10.11.12 jsem absolvovala kurz Dornovy metody a Breussovy masáže. Chci poděkovat Robertovi za velkou profesionalitu a zároveň osobní přístup, za dva velmi příjemně a užitečně prožité dny. Musím říct, že jsem nově nabyté vědomosti začala hned používat ve své praxi a jak doufám, pomohou mým klientům ještě efektivněji. Roberte, ještě jednou díky nejen za předané vědomosti, ale i za dobré rady do života a k podnikání.

Jana H.

 

Ve dnech 3.-4.11. jsem absolovovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž v Brně pod vedením zkušeného lektora Roberta a byla jsem velice spokojená. Kurz byl obsahově pestrý a myslím, že každý z účastníků se naučil díky Robertovi lépe vnímat svoje tělo, ale také pohyb a s pomocí Dornovy metody odstranit jednoduchým způsobem svoje problémy.

Hana

 

Dobrý den, chtěl bych Robertovi moc poděkovat za kurz Dornovy metody a Breussovy masáže. Tento kurz předčil má očekávání a jsem naprosto nadšený. Navíc jsem metodu hned vyzkoušel a pomohl lidem, kteří to potřebovali a ještě je spousta, kteří na to čekají. Všem vřele doporučuji tento kurz navštívit! Roberte ještě jednou díky, jsi skvělý.

Martin

 

9. - 10.11. jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž, ze které jsem byla nadšená, jak snadno, rychle a bezbolestně se zbavit bolesti! Také bych chtěla vyzdvihnout úžasný přístup Roberta jak k problematice samotné, tak k nám všem! Jeho nadšení je nakažlivé, atmosféra super, vysvětlení na konkrétních a názorných příkladech, že to každý pochopí, jeho vědomosti úctyhodné a komplexní, velmi nápomocný a dodá vám odvahu jít dál! ;-) Roberte díky,

Tereza

 

Chtěla bych Robertovi moc poděkovat za kurz Dornovy metody a Breussovy masáže. Změnil mi život a cítím se teď o 100% líp! Tento kurz předčil má očekávání a jsem naprosto nadšená! Všem vřele doporučuji tento kurz navštívit! Roberte ještě jednou díky!

Kateřina

 

Minulý víkend jsem absolvovala kurz Dornovy metody a Breussovu masáž pod odborným vedením Roberta. Tímto mu děkuji za perfektně předané odborné znalosti a trpělivost, kterou má se všemi účastníky kurzu!!! Můžu jen chválit a těším se na další kurz!!!

Iveta

 

Váš kurz Dornovy metody vedený Robertem měl vysokou úroveň po stránce praktické i organizační. Díky za sebe a za všechny, kterým Dornova metoda pomáhá zbavit se nepříjemné bolesti. Těším se na další kurz, dobrý kolektiv a dobré rady, které se vždycky hodí.

Pepa

 

Zdravím všechny a opět skládám obrovskou pochvalu za vedení kurzu Dornova metoda a Breussova masáž Robertovi. Opět jsem sázela na jistotu a opět jsem nadšená. Děkuji moc moc moc a přeji mnoho úspěchů do dalších let.

Jiřina

 

18.-19.10. jsem absolvovala kurz Dornovy metody s Robertem. Dlouho jsem nevěděla, co a hlavně jak to napsat. Napadlo mě jen jediné, BYLO TO SKVĚLÉ. Myslím, že to vyjadřuje vše. Roberte, díky za vše!

Petra

 

V dubnu jsem absolvovala kurz Dornovy metody s Robertem, a to kvůli své kamarádce Ruth, která trpěla "zamrzlým ramenem". Lékaři ji dávali analgetika, neschopenky...byla s tím nemocná přes 2 roky, už se ani neučesala pravou rukou. Po školení jsem se jí snažila pomoct, šlo to pomalu, ale vytrvaly jsme a dnes jsme obě spokojené a to moc...Ruth v neděli nastartovala sekačku pravou rukou - tzn., že trhem - jsem hodně moc šťastná a moc a moc děkuji Robertovi a všem v EduSpa College.

Alena

 

22.-23.9 jsem se zúčastnila kurzu Dornovy metody a Breussovy masáže. To, že jsou v EduSpa snad ti nejlepší lektoři snad nemusím zmiňovat, svojí odborností a profesionalitou se nám studentům tak nesmírně přibližují, že je radost všechny ty informace vstřebávat a předávat je dál. Jsem nesmírně štastná, že se mohu těchto kurzů účastnit a tím pomáhat i druhým, nehledě na to, že po této metodě a masáži díky Robertovi se má záda tak uvolnila, že jsem neodcházela, ale spíše jsem se vznášela. Všem tento kurz doporučuji a moc za něj děkuji.

Eva

 

A je to tady, právě jsem si objednala další kurz, tentokráte Indickou masáž hlavy. Po 2 úžasných dnech na kurzu Dornovy metody a Breussovy masáže plných informací, pohody, legrace i pocitu, že "to nemám šanci si zapamatovat :-)))", přijedu znovu. Roberte, děkuji za tvé super učení, vysvětlování, pohodu a klídek :-) a taky velmi pěkně a moc děkuji za nápravu mého ramene tapingem (píše-li se to takto :-) ). Těším se v listopadu opět na viděnou. Všem tuto firmu doporučuji, takovéto podmínky a přístup jsem ještě nikde na kurzech nezažila. Díky ještě jednou.

Romana

 

Dobrý den! V tomto víkendu 8.-9.9 2012 jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Musím moc poděkovat Robertovi, jelikož je to člověk na svém místě, je vidět, že se na svého klienta dívá nejenom jako na klienta, ale jako na člověka a snaží se mu pomoct. Takových lidí je velice málo a proto si jich musíme vážit. Jsem velice ráda, že jsem kurz absolvovala a po kurzu jsem se rozhodla věnovat více těmto věcem, proto chci u Vás absolvovat další a další kurzy. Opravdu jsem odcházela nadšená a dokonce mi ukápla slza, že kurz končí a těším se až se opět s Robertem setkám.

Simona

 

Absolvovala jsem u Roberta kurz "Dornova metoda", Manuální face-lifting" a u Irenky právě absolvuji kurz "Manuální lymfodrenáž". K naprosté spokojenosti, odborné vedení na vysoké úrovni a velmi kamarádský a vstřícný přístup. Doporučuju všem zájemcům.

Nataša

 

Dobrý den, zúčastnila jsem se kurzu Dornova metoda a Breussova masáž s Robertem. Není potřeba opakovat pochvaly, které tady má - chci jen říct, že vše je pravda a že je to člověk na správném místě !

Martina

 

Dobrý den, zúčastnila jsem se kurzu Dornova metoda a Breussova masáž s Robertem. Není potřeba opakovat pochvaly, které tady má - chci jen říct,že vše je pravda a že je to člověk na správném místě ! MartinaPůvodně jsem hledala kurz Dornova metoda v blízkosti Ústí n.L., ale jsem velmi ráda, že jsem jej nenalezla, protože bych se připravila o setkání s Robertem Al Aref, kterému tímto děkuji za profesionálně vedený kurz, za předání odborných i praktických dovedností a navíc se srdcem na dlani. Velmi ráda se sem budu vracet i na další kurzy.

Drahomíra

 

Dne 18.-19.7 jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Celý kurz předčil veškerá moje očekávání a mohu všem vřele doporučit. Velice bych chtěla poděkovat našemu lektorovi Robertovi za jeho přístup, vedení, trpělivost a úžasnou pohodu, které provázeli celý seminář. Roberte za všechno moc a moc děkuji.

Jana

 

Ahoj, včera jsem absolvoval kurz Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením Roberta. Bylo to super a všem moc doporučuju.

Jaroslav

 

O víkendu 30.6.-1.7. jsem měl možnost absolvovat kurz Dornova metoda a Breussova masáž, Roberte děkuji, že jsi nejen mně, ale i všem ostatním, předal své zkušenosti a to nejen na tomto kurzu, ale i na lávových kamenech, které jsem také absolvoval pod Tvým vedením. Chci poděkovat i Tomášovi pod jehož vedením jsem, začátkem dubna letošního roku, prošel počáteční rekvalifikací. Ještě jednou díky a pozdrav Všem i pro Kytičku.

Jirka

 

Dobrý den, o víkendu jsem absolvoval v Brně kurz Dornovy metody a Breussovy masáže. Lektor Robert je člověkem vzdělaným, ochotným, trpělivým, občas i vtipným. Pokud se rozhodnu pro další jiný kurz, určitě přes EduSpa College. Děkuji za naučný víkend, znalosti využiji.

S pozdravem Marek

 

Včera jsem absolvovala kurz Dornovy a Breussovy metody u Roberta v Brně. Tyto metody jsou velmi zajímavé a účinné, každopádně celý kurz byl silně umocněný laskavým přístupem Roberta, je opravdu úžasný lektor a člověk. Doufám, že budu mít možnost potkat se s ním na nějakém dalším semináři :-)

Míša

 

Kurz Dornovy metody a Breussovy masáže předčil má očekávání - špičková úroveň, profesionální zajištění, vysoká odborná úroveň lektora Roberta s příjemným a empatickým vystupováním, dávají tomuto kurzu zcela mimořádný level v oblasti vzdělávání.

Lada Jakubíková

 

Ahoj všem a hlavně těm, kdo absolvoval kurz Dornovy techniky a Breussovy masáže v Plzni, kurz byl na profesionální úrovni a jen mohu doporučit! Super servis a úžasná atmosféra, slevový kupón ráda využiji na další kurz...Díky EduSpa teamu, jste super!!!

Tereza

 

Zdravím všechny. Byla jsem na kurzu Dornovy metody a B. masáže. Chválím skvělý, klidný a trpělivý přístup lektora Roberta. Super. Moc děkuji.

Veronika
 
 

Díky EduSpa teamu jste super!!!11.a 12.5 jsem absolovovala kurz Dornova metoda. Moc děkuji Robertovi ze úžasné 2 dny a za vše co nás naučil. Všem vřele doporučuji tímto kurzem projít. Je to neuvěřitelné, co vše se dá touto metodou dokázat. Díky Roberte.

Radka

 

Ahoj, na začátku dubna jsem absolvovala kurz Dornovy metody v Brně. Robert na kurzu vytvořil úžasnou atmosféru. Moc mu děkuji. Byly to krásné 2 dny.

Soňa

 

Hezký den. Nedá mi to, abych nenapsala o absolvování kurzu Dornovy metody v Hradci Králové pod vedením lektora Roberta. Trochu jsem se bála se na tento kurz přihlásit, protože mi je už bezmála 60 let, ale teď jsem šťastná, že jsem se odvážila a rozhodla. Robert je nejen maximálně profesionální, ale hlavně nesmírně lidský, až úžasný. Během pár hodin jsme měli všichni pocit, jako bychom se znali už léta. Všem vřele doporučuji kurzy u EduSpa College, protože i já sama budu na tento kurz dlouho vzpomínat, dokonce se mi tak zalíbily, že budu v květnu pokračovat dalším kurzem a mým velikým přáním by bylo, kdybych si mohla dopřát všechny kurzy, které jsou v nabídce. Máte-li někdo obavy z těchto kurzů, klidně je hoďte za hlavu a kurz absolvujte, protože na něj i vy budete vzpomínat s nadšením.

Alena R.

 

4.4. a 5.4. jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda a Breussova masáž v Hradci Králové. Kurz měl vysokou úroveň, profesionální přístup Roberta a velmi příjemný kolektiv. Chtěla bych tímto poděkovat Robertovi a doporučuji všem.

Východňárka Kamila :-)

 

Dobrý den, Roberte, koncem března 2012 jsem se zúčastnila kurzu Dornovy metody a Breussovy masáže v Hradci Králové spolu se svým přítelem, panem Františkem Koubou. Chci dodatečně poděkovat za nás oba za velmi kvalitní výuku a Tvůj vysoce profesionální a laskavý přístup ke všem zúčastněným. Rozhodně budeme nadále využívat vaší nabídky a absolvovat další kurzy. Srdečně zdravím a přeji hodně úspěchů v další činnosti.

Alena P.

 

Kurz Dornovy metody vedený Robertem byl naprosto úžasný. Informace byly jasné, srozumitelné a každý měl dostatečný prostor pro praktické vyzkoušení všech hmatů. Děkuji a těším se na další kurz.

Barbora

 

Som zo Slovenska a chcela by som sa poďakovať Eduspa a hlavne Robertovi za kurzy Lifting a Dornova metoda, Roberte Ďakujeém-:)už mám naplánované ďalšie kurzy, na ktoré sa už veľmi teším. Ste úžasný ľudia, s tak krásnym prístupom, trpezlivosťou a úsmevom sa človek málo kedy stretáva- oplatilo sa mi prísť! naučil si ma(nás všetkých)veľa, si vynikajúci lektor-:) môžme ľuďom vďaka tebe Liftingom skrášľovať a Dornovou metódou pomáhať, čo aj robím. Som ti zato vďačná, vychodňarka Tatiana

 

Chtěla bych poděkovat Robertovi za výuku Dornovy metody. Mám za sebou rok praxe a pomohla jsem touto metodou několika lidem, kteří měli jít na operaci zad. Ještě jednou děkuji za příjemný a profesionální přístup při výuce. Začínají za mnou chodit i lidé, kterým nepomohou rehabilitace a lázně.

Ivana

 

Ahoj všichni, ve dnech 21-22.1. jsem absolovovala kurz "Dornova metoda a Breussova masáž" pod vedením výborného lektora Roberta. Kurzem jsem byla velice nadšena. Tímto děkuji a těším se na další.

Lenka

 

Dobrý den, děkuji za úžasný víkend na kurzu Dornovy metody a Breussovy masáže. Robert je úžasný člověk. Už po prvních 30min. jsem byla nadšená jeho přístupem. Kurz byl dokonale připraven. Jeho pozitivní myšlení, trpělivost a vtipnost kurz velmi obohatili. Těším se na další setkání.

Ještě jednou díky, Vlasta.

 

Děkuji za výborný víkendový kurz Dornovy metody a Breussovy masáže. Robert je výborný lektor a profesionál. Jsem si jistá, že nové dovednosti a poznatky v praxi využiji. Posílám jen samá dobrá přání :-)

Hedvika

 

Kurz Dornova metoda a Breussova masáž v Olomouci bych ocenila jako dornista palcem nahoru :-) Robert je velmi příjemný lektor, který všechny postupy ukázal odborně a velmi oceňuji, že je všechny ukázal na každém z nás. Atmosféra, kterou nastavil již od začátku se nedá jinak popsat než uvolňující a nenásilná. Stejně jako Dornovy metody. Opět jsem se přesvědčila, že kurzy od Edu jsou odborné, profesionální a zároveň příjemné a přátelské. Už teď se těším na Havaj do Hradce :-)

Simona

 

Ahoj, absolvovala jsem kurzy Dornova metoda& Breussova masáž, Kineziotaping I.a II. a jsem nadšená z přístupu lektorů, kteří mě naučili vše základní a ještě něco navíc. Robert i Kamil jsou skvělí lektoři a já se díky nim cítila příjemně uvolněně, což se mi na některých kurzech nestává. Všem mohu vřele doporučit :-)

Kateřina Eislerová

 

Ahoj, zdravím všechny. O víkendu 21.1.-22.1. jsem absolvovala kurz "Dornova metoda a Breussova masáž". Jsem přímo nadšená tímto kurzem a hlavně přístupem lektora Roberta. Je to opravdu skvělý člověk, milý, trpělivý a se srdcem na svém místě. Chtěla bych mu poděkovat za vše, co nás naučil. Září z něj pozitivní energie a umí naladit příjemnou atmosféru. Mohu všem doporučit a těším se na další kurzy.

Hanka V.

 

Dne 21.-22.1.2012 jsem absolvovala kurz Dornova metoda a Breussova masáž pod vedením lektora Roberta. Jsem velice spokojena a těším se až začnu používat nabyté vědomosti v praxi. Robert je nejen profesionál, ale také skvělý člověk. Moc děkuji a těším se na další kurzy.

Jarmila

 

Dne 7.1-8.1.2012 jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda. Jsem maximálně spokojena s lektorem Robertem. Vše umí dobře vysvětlit, naučit, má k lidem hodně blízko, váží si jich a všechny bere stejně. Učí srdcem a s láskou. My to víme a proto ho máme tak rádi a obdivujeme, vážíme si jeho práce. Byla krásná atmosféra při Breussově masáži a celé dva dny. Je člověk na správném místě a tak to má být. Každého z nás by práce měla bavit a měli bychom ji dělat s láskou, pak nám jde vše lépe. Robert mi srovnal délku nohy, měla jsem ji delší o 1 a půl cm. Jsem moc ráda za to a že v této metodě jsou vidět zdravotní úspěchy hned. Je to jak rychlý zázrak. Všem tuto metodu doporučuji se naučit. Klienti ocení rychlý způsob uzdravení v zásadním zdravotním problému. Děkuji. S úctou k Robertovi a přeji hodně světla.

Masérka Šárka Němcová

 

Dobrý den, dne 7.-8.1.2012 jsem u vás absolvovala kurz Dornova metoda a Breusova masáž a to s maximální spokojeností u vašeho výborného lektora Roberta. Veškeré informace byly profesionální a podané jasnou, srozumitelnou formou, od teorie až po prakticku část. Příklady z praxe Dornovy metody byly cenné pro představu, co všechno se touto metodou dá překvapivě řešit. Velmi chválím také skvělou organizaci, kdy jsme během 2 dnů zvládli probrat maximum toho, co bylo potřeba a to v klidu a za příjemné atmosféry. S chutí se budu účastnit vašich dalších kurzů a vřele všem doporučím.

S přáním ať se vám stále daří Martina Nováková

 

Zúčastnila jsem se ve dnech 21.11-27.11.kurzů v Praze: Výživa podle čínské medicíny s Milanem, Kineziotaping 1,2 s Kamilem a Dornova metoda a Breussova masáž s Robertem. Všechny kurzy probíhaly ve velké pohodě, příjemné atmosféře a byly velice profesionálně vedené! Moc děkuji všem lektorům a můžu jen doporučit !!!

Těším se na další kurzy, Ida Kršková.

 

Ahoj všichni!!! 26.-27.11. jsem se zúčastnila kurzu Dornova metoda pod vedením Roberta. Úžasně strávené dny plné cenných informací. Byla a jsem z kurzu nadšená. Na všech, co můžu, nadšeně praktikuji nasbírané vědomosti. Robert je skvělý lektor, který se jen tak nevidí. Děkuji!!!! Těším se na další kurz.

Klára

 

Mluvím za 4rehabky, které byly naprosto nadšené průběhěm i obsahem kurzu Dornova metoda. Děkujeme Robertovi za jeho skvělý přístup. Vše co jsme se naučily bude velmi přínosné pro naši dětskou klientelu i pro nás samotné. Děkujeme moc a doporučeje všem, slovy se to vyjádřit nedá, tak jděte na kurz!

Radka a kol.

 

Ahojky. Teď v pondělí a v úterý jsem absolvovala další z kurzů v EduSpa. Jako vždy to byl neskutečný zážitek. Robert je úžasný jako lektor i jako člověk. Jeho nadšení a zapálení pro masáže se hned tak nevidí. Vše perfektně vysvětlí a ukáže. Mluví potichu a všichni mu naslouchají. Kdybych neviděla úspěchy Dornovy Metody na vlastní oči a tělo, tak ani nevěřím. Těším se na další kurzy, které mě čekají.

Lenka

 

Ahoj. Zůčastnila jsem se kurzu Dornovy metody poprvé a musím to všem doporučit. Z kurzu jsem jela domu oba dva dny nadšená. Chci Robertovi poděkovat za příjemnou atmosféru na kurzu. Moc děkuji,

Drahuš

 

Milý týme Eduspy, chci z celého srdce poděkovat za vaše dny strávené s lidmi, které učíte...všichni jste velmi milí, vlídní, trpěliví, máte slunce v duši a o vzdělání a kvalitě snad ani nemluvě....mezi námi-masérů je mnoho a přibývá jich, ale co masér, co dotek, to jiná energie, jiná cesta....masáž je pro mě svátost, ať už jakákoli...energie, pokora,prosba o léčivý dotek mě doprovází na každém kroku a přeju všem, nechť doprovází i je....i Vás....:) Roberte, vážená paní Evičko přijměte smeknutí, hlubokou poklonu a velké díky za krásné kurzy-Dornova metoda, Breussova masáž, Indická masáž hlavy, za Vaše slova, dodání víry a energii, zkušeností...pomáháte mi růst a vedete mě na mé cestě....s hlubokou úctou a obdivem DĚKUJI....určitě se nevidíme naposledy, již teď se těším na další kurzíky... Stejně tak děkuji lektorce Jitce za to, že jsem ji mohla namasírovat-sic ještě laicky a neuměle Indii, ale za to s láskou a úctou....:) Mějte se krásně a aby dobře bylo....:)

Tereza

 

Milý Roberte, Dornovka je už druhý kurz ,který jsem měla tu čest absolvovat pod tvojí lektorskou taktovkou a vřele doporučuji všem, kteří chtějí pomoct nejen sobě, ale i bližnímu svému. Ještě jednou vřelý dík :o))

Jana P.

 

VČERA JSEM SE VRÁTILA Z KURZU DORNOVA METODA. PŘIJELA JSEM SPOKOJENÁ, NADŠENÁ, PLNÁ DOJMU. CHTĚLA BYCH POVZNÉST ROBERTA ZA JEHO PROFESIONÁLNÍ A LIDSKÝ PŘÍSTUP. URČITĚ SE RÁDA ZUČASTNÍM DALŠÍCH KURZU VAŠÍ SPOLEČNOSTI.

S POZDRAVEM ZOULOVÁ IVA

 

Dobrý den, v předešlém víkendu jsem absolvovala kurz Dornovy metody pod vedením super lektora Roberta. Musím říci, že jsem již byla i na kurzu u jiného lektora, ale tenhle byl i s Latinou... to mě úplně unáší :-) Jsem moc spokojená a těším se na jiné kurzy, které hodlám absolvovat pod jeho vedením. Ještě jednou děkuji moc.

Renata K.

 

Dne 13.-14.8 jsem absolvovala kurz Dornovy metody a Breussovy masáže. Chtěla bych touto cestou poděkovat Robertovi za skvělé vedení kurzu. Robert děkuji nejen za to, co jsem se mohla od tebe naučit, ale také jsem ti moc vděčná za napravení, které mě nejen pomohlo od bolesti, ale také od spoustu zdravotních problémů, které by se později určitě přidružily. Všem tohoto vynikajícího učitele vřele doporučuji a věřím, že i ostatní kurzy budou pod jeho vedením vynikající. Roberte ještě jednou moc děkuji a moc se těším na další kurzy.

Alena

 

 

Masérský kurz - Dornova metoda a Breussova masáž

EduSpa College pořádá kurz: Dornova metoda a Breussova masáž. Dornova metoda je nejefektivnější technika při bolestech zad a kloubů, při srovnání délky končetin a statiky těla, při nápravě pozic kloubů a blokád páteře. Je určena pro klienty všech věkových kategorií.

Na kurzu Dornovy metody se jemně a šetrně naučíte vyrovnat délku končetin a upravit statiku těla.

Chcete-li navíc umět účinně ošetřit klouby a zbavit Vaše klienty bolesti zad, pak je pro Vás masérský kurz Dornova metoda tou nejlepší volbou. Osvojíte si také techniku regenerace páteře, porozumíte příčinám vzniku skoliózy a dokážete nabídnout možnosti její nápravy.

Dornova metoda je efektivní technika, která je určena pro klienty všech věkových kategorií. Můžete pracovat jak s malými dětmi, tak se seniory.

Dornova metoda je jednoduchá, naučit se ji používat zvládne každý z Vás. Již během první návštěvy dokážete Vašemu klientovi výrazně pomoci a získáte tak spokojeného zákazníka.

Páteři je na kurzu Dornova metoda věnována velká pozornost. Dornova metoda pomůže od bolesti kloubů.

 

Masérský kurz Dornova metoda - co se naučíte:

 

 • Hlavní principy účinku Dornovy metody, historie
 • Anatomii páteře, svalů, kloubů, vzájemné vztahy a souvislosti
 • Jaké má Dornova metoda použití v praxi, kdy je vhodné ji u klienta použít a kdy ne
 • Příčiny vzniku poruch pohybového aparátu a nestejnoměrné délky končetin
 • Jak správně diagnostikovat délku dolních končetin
 • Jak dokáže Dornova metoda vyrovnat statiku těla a délku dolních končetin
 • Jak šetrně a bezbolestně vracet klouby do svých původních pozic
 • Jak pomoci od bolavého ramene, kyčle, kolene, lokte a prstů
 • Jak může Dornova metoda ulevit od blokád páteře, regenerace a detoxikace páteře
 • Jak zabránit u dětí vzniku skoliózy a navodit správné držení těla
 • Breussova masáž, uvolnění páteře a regenerace plotének -  sestava vhodná po aplikaci Dornovy metody - výukový čas: cca 1,5 - 2 hod.
 • Sestavu domácích cvičení pro Vaše klienty, Dornova metoda jako prevence
 • Tipy a rady pro Vaši úspěšnou praxi

 

 

Dornova metoda se stala pro mnoho lidí, fyzioterapeutů i lékařů, převratným způsobem, jak pomoci těm, na kom jim záleží a ukázat jim tak cestu ke zdraví a spokojenosti. I Vy máte možnost přihlásit se na náš masérský kurz a naučit se novou techniku, která Vám pomůže jak v osobním, tak v profesním životě.

 

Masérský kurz Dornova metoda - lektor:

Masérský kurz Dornova metoda vede akreditovaný lektor Dornovy metody,

Robert Al Aref

Studoval tuto techniku v mezinárodním centru pro Dornovu metodu a Breussovu masáž v Německu. Zde také vykonával svou asistentskou praxi. Pravidelně se zúčastňuje specializovaných seminářů, sympózií, veletrhů a konzultuje své teoretické i praktické zkušenosti s předními odborníky. Dlouhodobě se věnoval studiu medicíny, vyučoval anatomii na lékařské fakultě. Dornova metoda patří již po několik let mezi jeho nejuznávanější a nejvyhledávanější masérské kurzy. Studenti si především cení jeho odbornosti, profesionality, trpělivého a přátelského přístupu.

Robert Al Aref - akreditovaný lektor - Dornova metoda na výstavě Beauty Expo Masérský kurz Dornova metoda vede akreditovaný lektor z Německa Robert Al Aref Akreditovaný lektor Robert Al Aref vede kurz Dornovy metody

 

Masérský kurz Dornova metoda - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Dornova metoda trvá 2 dny.Masérský kurz Dornova metoda začíná v EduSpa College v 9.00.

Výuka začíná po oba dny v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou pravidelné malé pauzy, v poledne je větší přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Masérský kurz Dornova metoda - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Dornova metoda si prosím s sebou vezměte pohodlný oděv, přezůvky, psací potřeby, blok na poznámky, vlastní prostěradlo na přikrytí masážního lehátka a malý a velký ručník. Nezapomeňte si vzít také pití a svačinu. Oběd si můžete objednat v restauraci nedaleko učebny.

Na masérský kurz Dornova metoda přijďte s úsměvem a dobrou náladou.Přibalíte-li si na náš masérský kurz také úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Odborný certifikát pro techniku Dornova metoda Vám vystaví v EduSpa College.

Masérský kurz je ukončen certifikátem o absolvování kurzu Dornova metoda a Breussova masáž. Můžeme Vám jej také na vyžádání předem vystavit za poplatek v německé či anglickém jazyce.

 

 

Mezinárodní certifikace:

Vzdělávací program: Dornova metoda a Breussova masáž

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

 

Masérský kurz Dornova metoda - úspěšná praxe:

Každý student, který absolvuje v Eduspa College masérský kurz Dornova metoda, si může tento kurz jednou zdarma zopakovat. Pokud jste se např. nějakou dobu nemohli této metodě věnovat, máte tak výbornou možnost znovu si připomenout teorii i praxi. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy předem zavolejte.

Masérský kurz Dornova metoda je v EduSpa College jedním z nejžádanějších kurzů. Masérský kurz Dornova metoda je oblíbeným odborným kurzem v Eduspa College. Dornova metoda patří mezi vyhledávané odborné masérské kurzy.

 

 

Masérský kurz Dornova metoda - cena:

3 590 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré výukové materiály a manuál.

Na kurzu mají studenti vždy k dispozici pomůcky (model kostry člověka v životní velikosti, anatomický model páteře, vyšetřovací podložky pro mobilizaci pánve, Dornův hřib, dataprojektor pro promítání obrázků, schémat a příkladů z praxe k probírané tématice, třezalkový olej pro Breussovu masáž a další). Každá dvojice má k dispozici masérské lehátko pro výuku metody.

 

Opatření proti šíření Covid-19 apodmínky účasti na kurzech.

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Praha

26. 06. - 27. 06. 2024   obsazeno
25. 09. - 26. 09. 2024   obsazeno

Termíny kurzu

Praha

26. 06. 2024   obsazeno
25. 09. 2024   obsazeno
Načítám data