Masérské kurzy, školení, přednášky
Baňkování

Jak získat slevu

Přihlásit se na kurz

Reference

Dobrý den, dne 30.6. jsem absolvovala kurz baňkování pod vedením p. Černého, jsem přímo nadšena, ne-li "zapálena" pro tuto metodu, skvělé vedené jak teorie, tak praxe, děkuji

Irena

 

Dobrý den, absolvovala jsem 13.1. Kurz Baňková masáž. Chtěla bych poděkovat Milanovi Černému za skvělý přístup a předání všech důležitých jak praktických tak teoretickych znalostí a zkušeností. A děkuji i všem zúčastněným za pohodovou a přátelskou atmosféru.

Eva Štěpánová, Příbram

 

Absolvovala jsem kurz Baňkování dne 2. 11. Kurz byl super, jasný, srozumitelný. Pokud mi to čas dovolí, ráda si zopakuji ještě nějaký. :-)

Alexandra

 

14.4. jsem se zúčastnila kurzu Baňkování pod vedením Milana Černého. Byla jsem nadšená. Jako strýček Google na nás sypal všechny své vědomosti. S jakou lidskostí a laskavostí dokázal vést i nás laiky. Za to mu s celého srdce moc děkuji. A celému týmu EduSpa College moc děkuji, že vytvořily místo škola hrou.

Vlaďka

 

Vážené Eduspa, Jsem nadšená!!! O víkendu 10,11.2 jsem byla na úžasnych kurzech Baňkování a Gua Sha. Lektor, Ing. Milan Černý, je odborník na slovo vzaté a hltala jsem každé jeho slovo. Již nějakou dobu na sobě zjišťuji, že čínská medicína mě velmi přitahuje a chci se jí věnovat. Po sobotním kurzu Baňkování, jsem si v duši uvědomila, že chci vystudovat čínskou medicínu a jít touto cestou. Kurz Gua Sha byl také naprosto fenomenální, jelikož informace a způsob masážní techniky je unikátní a opět jsem hltala každé slovo našeho lektora, Milana. Touto cestou bych chtěla z celého srdce poděkovat Ing. Milanu Černému, který je skvělý a úžasný lektor a bylo mi ctí být na jeho kurzech. Také bych chtěla poděkovat celému kolektivu Eduspa. Tato masérská škola je prestižní a všichni lektoři jsou úžasní. Celý kolektiv,i v kanceláři, je příjemný, vstřícný, nic není problém a velmi ráda se přihlásím na další kurz. Takže moc moc za vše děkuji.

Vaše žačka, Jana Kuch-Breburdová

 

Byla jsem na celodenním kurzu Baňkování a Gua Sha (29.4.) lektora p. Milana Černého a jsem víc než nadšená. Naprosto profesionální a lidský přístup, spoustu informací a hlavně jsem neměla problém udržet pozornost od začátku až do konce, jak to bylo zajímavé! Mockrát díky.

Soňa

 

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za vynikající kurz čínská masáž Tuina, zdravá záda a baňkování, Gua Sha. Výborně zpracované přednášky, výborně vysvětlené. Byla jsem nadšená, vše už aplikuji v praxi. Moc děkuji i za hezký, milý přístup k žákům :-). Přeji hodně štěstí a pracovních úspěchů.

Eva Foltánová z Brna

 

Absolvoval jsem 6.6. kurz Baňkování a Gua Sha. Musím poděkovat Milanovi, jelikož tímto kurzem jsem si začal teprve uvědomovat i hlubokou souvislost s Tuina masážemi. Teprve po tomto kurzu mi to všechno dohromady začalo dávat smysl. Již jsem praktikoval měkké baňkování silikonovými baňkami a hlavně ženy si tento doplněk masáže nemohou vynachválit. Moc děkuji.

Miroslav

 

Dne 6.6. jsem absolvovala velice profesionálně vedený kurz Baňkování (lektor Milan Černý). Tímto moc děkuji za předané informace a zkušenosti, okamžitě zavádím do své masérské praxe!

Hana K.

 

Absolvovala jsem 4.4. kurz baňkování a ráda bych touto cestou poděkovala panu Milanovi za naprosto profesionální, klidný přístup. Dokázal nám mnoho předat za jediný den. Jsem touto technikou nadšená a již praktikuji na své rodině a věřím, že i klienti budou spokojení. Děkuji.

Lenka

 

14.9. jsem absolvovala kurz Gua Sha a baňkování a chci poděkovat Milanovi za kvalitní a příjemný projev při výuce. Děkuji své kolegyni za nádhernou a dlouhou masáž !!! Přeji hodně úspěchů všem a těším se na další spolupráci.

S pozdravem Ludmila, Brno

 

Ahoj Milane a všichni z kurzu baňkování v Praze 4.4.2014. Děkuji za užitečné informace a praktické rady. Těším se na další kurz

Míla, Mariánky

 

Krásný den. V neděli 2.2.2014 jsem byla na kurzu baňkování a Gua Sha. Milan Černý je vynikající lektor a jeho výklad i praktické ukázky jsou motivací pro další prohlubování znalostí a praktických dovedností v oblasti čínské medicíny. Jsem ráda, že už jsou vypsány termíny na další kurzy. Děkuji.

Alena Žárová

 

Dnes jsem absolvovala kurz Baňkování, Gua Sha. Jsem nadšená!! Bezvadný lektor, vše dobře vysvětleno a předvedeno, děkuju:-)

Nataša

 

Začátkem října jsem byla na kurzu Baňkování, GUA SHA. Jelikož už jsem starší ročník, měla jsem obavu, jak se začlením mezi mladé a jak vše zvládnu. Byla jsem mile překvapena ochotou, odborností a vstřícností jak za strany vyučujícího pana Ing. Černého, tak za strany mladých kolegů. Baňkování je velice příjemné, pomohlo mi uvolnit zatuhlé svalstvo a už to praktikuji na členech rodiny. V kurzech budu pokračovat a dál se i přes své stáří vzdělávat a pomáhat svým blízkým.

Marcela

 

Před týdnem - poslední červnový den t.r. - jsem absolvovala kurz baňkování a Gua-Shoa. Absolvovala jsem jako masérka cca přes 20 kurzů, ale tento patří k nejoblíbenějším. To, jak lektor Milan Černý vysvětloval teorii a umně to prokládal praktickými ukázkami, mě přímo nadchlo. Jednoduchý výklad a popis čínské medicíny, praktické použití nové metody baňkování - zkrátka jsem nadšená, na tento kurz budu vzpomínat dlouho. Děkuji moc.

Marta Tomšová

 

V neděli (30.6.) jsem absolvoval kurz baňkování v Brně s lektorem Milanem Černým. Sám jsem vysokoškolský učitel, musím pomyslně dát klobouk dolů. Sofistikovaný, pochopitelný a po všech stránkách perfektní výklad i praktické cvičení mě tzv. "dostal". Milane, dnes už se nedivím, že je na Tebe tolik chvály v referencích na těchto stránkách. Jen tak dál, přeji Ti hodně klidné a Tebou velice oblíbené práce, což z Tebe přímo "dýchá", hodně hodných studentů. Trpělivost Ti nechybí, tak jen tak dál.

Mirek Janíček

 

13.6. V Rokycanech jsem prožil další pohádku. Baňkování. Je to krásná masáž. Výuka lektora Milana Černého byla skvělá. Děkuji své kolegyni za nádhernou a dlouhou masáž. To jsem se zase měl! Díky všem, byli jste fajn a masírujte!

Aleš

 

Dnešní kurz Baňkování, Gua sha byl bezvadný, lektor Milan má velmi dobrý výklad. A bylo nám veselo, když jsme bojovali s ohněm, tedy s fakulí. Mnohokrát děkuji a už koukám na moxování ... Pozdravuji moji jmenovkyni Petrušku, která ode mne měla kousek okurky.

Petra

 

Ahojky, děkuji Milanovi za úžasný kurz Baňkování a Gua Sha, měla jsem trochu strach ze skleněných baněk, hlavně z ohně, ale bylo to úplně zbytečné :-). Tahle technika mě úplně nadchnula a těším se na další kurzy v EduSpa, které určitě navštívím.

Venuše :-)

 

V květnu jsem absolvovala kurz baňkování a byla jsem nadšena. Milan je skvělý a trpělivý lektor!! Velmi jsem se bála baňkování s ohněm, ale pod vedením Milana jsem se překonala a vše jsem zvládla, moc děkuji a těším se na další kurz :)

Jitka

 

Všem přiznivcům masáží vřele doporučuji kurzy spol. EduSpa College pro profesionalitu lektorů, příjemný přístup ke svým studentům a předávání podstatných informací potřebných pro úspěšné provádění terapií. Prozatím jsem absolvovala 3 kurzy (s Robertem Indickou masáž hlavy, s Jitkou Obličejovou masáž lávovými kameny a s Milanem Baňkování a Gua Sha)a jsem velmi spokojená a techniky naučené na kurzech se všem masírovaným velmi líbí, jsou z nich nadšení a chtějí se nechat hýčkat stále častěji. Stejné potěšení mám i já, když vidím výsledky. Už se těším na další kurz, na který jsem se přihlásila.

Romana

 

Dne 5.10. jsem se účastnila kurzu Baňkování a qua sha pod vedením lektora Milana Černého. Tímto mu chci mockrát poděkovat za perfektní přednášku daného tématu a perfektní ukázku praktické části. Určitě se zúčastním dalších kurzů pořádaných EduSpa College. Ještě jednou díky.

Michaela

 

Dobrý den, v sobotu 15.9 jsem se v Hradci Králové zúčastnila kurzu baňkování a chci Vám za tuto možnost moc poděkovat. Děkuji tímto i panu Ing. Černému za jeho skvělý výklad. Přeji hodně úspěchů a těším se další spolupráci.

S pozdravem Nezkusilová D.

 

Ahoj všem, o víkendu jsem byla na kurzu baňkování a gua sha. Jsem nadšená, kurz byl moc zajímavý a dobře připravený, všem doporučuji. Děkuji Milanovi za krásný a podnětný den a těším se na další shledání v Eduspa.

Dana

 

Dobrý den, děkuji za skvělý kurz Baňkování, Gua Sha, který jsem absolvovala 15.12.v Praze. Baňkování jsem ve své masérské praxi používala již před tímto kurzem a patří mezi mé favority. V devadesáti procentech nastává úleva od potíží, mnohdy, při pravidelném ošetřování, dochází k výraznému zlepšení stavu v dané oblasti, často úplně vymizí konkrétní problém. Baňky používám při odstraňování problémů i doma na všech členech rodiny. Na tento kurz jsem přijela kvůli prohloubení znalostí, abych se naučila používat i baňky ohňové, které jsem doposud nepoužívala a také hlavně kvůli metodě Gua Sha, která je skvělá a dá se použít v mnoha případech. Děkuji panu Černému, za jeho trpělivost a ochotu vše vysvětlit a ukázat tak, aby to posluchači pochopili a naučili se. Také oceňuji jeho snahu hned pomoci při dotazech na konkrétní problém. Opět jsem se přesvědčila, že má volba školícího zařízení je jednoznačně správná a už se těším na další kurzy, které mám v plánu navštívit. Děkuji a ať se Vám daří!

Monika

 

Milane, chtěla bych Vám moc poděkovat za kurz baňkování. Jste skvělý a trpělivý učitel. Moooc Vám děkuji, byl to úžasný kurzík.

Jana.

 

Dne 15.10. jsem navštívila váš kurz baňkování, gua sha - super strávený den, moře dobře podaných informací a fantastické vysvětlení a podání lektora Milana Černého. Moc děkuji a všem doporučuji, opravdu to stojí za to.

Monika

 

Dne 6.10. jsem absolvovala kurz baňkování pod vedením pana Černého. Byla jsem nadšena jeho milým a otevřeným přístupem. Je vidět, že to je "učitel" v pravém slova smyslu. Atmosféra kurzu byla přátelská a moc příjemná, odjížděla jsem úplně nadšená. Již jsem si vybrala další kurzy z nabídky EduSpa College, zejména se těším na čínskou masáž Tuina a stravováni dle čínské medicíny, které povede opět pan Černý. Děkuji celému teamu EduSpa College za profesionální, vstřícný a milý přístup.

Romana H.

 

Dobrý den, děkuji Vám za krásnou neděli. Kurz Baňkování, Gua Sha byl SUPER a jsem ráda, že jsem měla možnost strávit neděli ve Vaší společnosti s partou super lidí, dozvědět se informace i od ostatních a naučit se něčemu novému. Ještě jednou Vám děkuji a přeji krásný den.

Se srdečným pozdravem studentka Radka :)

 

Dobrý den, dne 14.8. jsem absolvoval kurz "Baňkování" v Praze. Jedním z motivačních prvků pro absolvování tohoto kurzu byla velmi negativní zkušenost s baňkováním, ale v konečném důsledku mi baňkování pomohlo. Hned v úvodu jsem byl velice překvapen, když nám Milanem bylo vysvětleno, že baňkování je velmi příjemná záležitost. To se potvrdilo i v průběhu kurzu. Podařilo se mi přesvědčit mé klienty, aby to vyzkoušeli a byli nadšeni. Spousta lidí má s baňkování negativní zkušenosti. Díky takovým lektorům jako je Milan je vše jinak. Milan byl naprosto skvělý a předal nám spoustu výborných rad. Velice chválím přístup lektora. Děkuji za skvělý kurz a určitě nebyl poslední u Vás.

Jarek W.

 

Ahoj všichni. Dne 19.6. jsem absolvovala kurz baňkové masáže v Praze. Chci poděkovat lektoru Milanovi Černýmu za profesionální vedení kurzu, za to jak nás baňkování naučil. Byla to krásně strávená neděle. EduSpa doporučuji všem zájemcům.

Lucka

 

Mám za sebou účast na kurzu baňkování a Gua sha ze dne 12.6. a můžu jedině doporučit. Lektor i vše "kolem" bylo super. Už se koukám po masérském kurzu rekvalifikačním-víkendovém....a na podzim se určitě zúčastním.

Radmila

 

V sobotu 12.3. jsem s kolegyní obsolvovala kurz Baňkování a Gua Sha, bylo to skvělé. Pan Milan byl perfekní už se těšíme na další kurzy. Společnost EduSpa College mohu jen doporučit.

S pozdravem Monika P.

 

V sobotu 12.3.2011 jsem měla tu možnožnost zúčastnit se kurzu Baňkování a Kua-sha v Hradci Králové. V kurzu jsme byli provedeni, i když jen "okrajově", čínskou medicínou, která nám byla velice srozumitelnou, jasnou a logickou formou předávána Milanem Černým. Vše bylo završeno praktickým nácvikem baňkování a masáží pomocí destičky Kua-sha. Kurz se odehrával ve velice příjemné a přátelské atmosféře, kterou vytvářel náš lektor Milan. Moc děkuji a těším se na další setkání s "čínou" a jejím GURU v EDUSPĚ.

Dana Z HK

 

Opět děkuji za skvělý kurz - baňkování a Gua Sha. Lektor Milan Č. je další člověk na svém místě. Moc děkuji a těším se na další kurzy.

Eva J.

 

(V roce 2010 byl tento kurz spojený s Moxováním ve dvoudenním kurzu)

Děkujeme Milanovi za velmi zajímavý víkend strávený na kurzu Moxování,baňkování a GuaSha, za kvalitní a příjemný projev při výuce. Bylo to super a těšíme se na další kurzy.

Jirka a Romana

 

Dobrý den, minulý víkend jsem absolvovala kurz Moxování, baňkování, gua sha u vaší společnosti. Chtěla bych tímto emailem vyjádřit naprostou spokojenost s tímto kurzem a zejména pak pochválit přístup lektora Milana. Nikdy před tím bych nevěřila, kolik věcí se dá za dva dny stihnout naučit a zároveň udržet v kurzu úžasnou přátelskou a zábavnou atmosféru. Myslím, že nemluvím jen za sebe, když vyjadřuji maximální spokojenost s masérem Milanem co by lektorem. Mnohokrát díky a budu se těšit na dalších kurzech. Asi je to jak droga, začneš u medu a pak nevíš kdy přestat, a lávové kameny tak též na 1. Je to super.

S pozdravem a přáním krásného upršeného dne. Romča. Brno 6.-7.11.2010

 

Dobrý den Milane, děkuji Vám za profesionálně, ale přitom přátelsky a lidsky vedený kurz. Naučila jsem se hodně nového a těším se na praktickou práci s baňkami, moxou i s destičkami kua-ša. Určitě se přihlásím i na další Vaše kurzy. Přeji Vám krásné dny a brzy na viděnou.

Jitka

Baňkování

EduSpa College pořádá kurz: Baňkování. Naučte se, jak pomocí baněk efektivně stimulovat vybrané body a oblasti, účinně odstranit bolesti zad, uvolnit ztuhlé svaly, blokády kloubů a celkově zregenerovat a obnovit fungování těla.

První zmínky o sázení baněk a baňkování nepochází pouze z oblasti Číny, ale také ze starověkého Egypta a Řecka. Přesto zůstává do dnešních dní technika baňkování a baňková masáž v povědomí lidí většinou spojena s metodami tradiční čínské medicíny.

Působení baněk neboli baňkování je vhodné při regeneračních masážích, ke zmírnění bolesti svalů, k odstranění bolestivých blokád a uvolnění ztuhlých kloubů, ale také například při bolestech břicha a trávicích potížích nebo při kašli a nachlazení.

Baňkování využívá shodné energetické dráhy (meridiány) a body jako akupunktura, ale stimulace akupunkturních bodů se provádí odlišně - podtlakem.

Masérský kurz baňkování je určen nejenom pro maséry, kteří zatím nemají s touto technikou žádné zkušenosti, ale je vhodný také pro všechny, kteří už něco vědí o technikách klasické čínské medicíny a chtěli by si doplnit hlavně praktické znalosti.

 

Masérský kurz Baňkování - co se naučíte:

 

  • Vysvětlení nejčastějších pojmů a symbolů v tradiční čínské medicíně
  • Hlavní energetické dráhy (meridiány), vybrané akupunkturní body, jejich umístění a využití v baňkování
  • Základní techniky práce se skleněnými, plastovými a gumovými baňkami
  • Jak dosáhnout uvolnění svalů nebo zatuhlých kloubů pomocí baněk a baňkové masáže
  • Baňkování a fenomén bolesti - bolest hlavy, bolest páteře a kloubů
  • Dýchací systém - baňkování při nachlazení
  • Zažívací trakt - využití baněk při trávicích potížích

 

Přihlaste se na náš masérský kurz Baňkování a naučte se využívat blahodárných účinků baňkové masáže k harmonizaci organismu a k předcházení nebo zmírňování tělesných potíží svých klientů. Léčebné metody tradiční čínské medicíny se v různých podobách používají už více jak dvě tisíciletí.

 

Kurz Baňkování - produkty:

Na kurzu si můžete zakoupit veškeré pomůcky pro práci s technikami, které se naučíte.

 

Masérský kurz Baňkování - lektor:

Kurz vede zkušený a kvalifikovaný lektor

Ing. Milan Černý MBA

Dlouhodobě se věnuje studiu čínské medicíny a filozofie v teorii i praxi, zabývá se tradičními postupy klasické čínské medicíny - čínskou masáží Tuina, moxováním, baňkováním, fytoterapií, zdravotním cvičením qigong, atd. Absolvoval čtyřleté studium tradiční čínské medicíny, obor akupunktura, ukončené diplomovou prací a závěrečnou zkouškou. Zúčastnil se odborných studijních pobytů v Japonsku a Číně. Má mnoholeté zkušenosti s výukou a vedením seminářů z oboru čínské a alternativní medicíny, zdravého životního stylu, koučování a managementu. Studenti oceňují jeho odbornost, profesionalitu a přátelský přístup.

 

Baňkování - rozsah, začátek, místo konání:

Masérský kurz Baňkování trvá 1 den.

Výuka začíná v 9.00 a končí v 17.00. Během dne jsou malé pauzy, v poledne je velká přestávka na oběd.

Učebny jsou pravidelně dezinfikovány a sterilizovány UV zářením a ozónem.

Místo konání kurzu

 

Baňkování - co si vzít s sebou:

Na masérský kurz Baňkování si prosím vezměte přezůvky, pohodlný oděv pro masírování, psací potřeby, blok na poznámky, prostěradlo na přikrytí masážního lehátka, malý a velký ručník. Nezapomeňte si také vzít svačinu a pití. Na oběd si můžete zajít do několika restaurací v blízkosti učebny.

Přibalíte-li si na náš masérský kurz ještě úsměv a dobrou náladu, budeme moc rádi.

Přijďte prosím včas, začínáme přesně!

 

Certifikát:

Masérský kurz je ukončen certifikátem o úspěšném absolvování kurzu Baňkování. Certifikát Vám můžeme na požádání  předem vystavit v anglickém nebo německém jazyce (za poplatek).

 

Mezinárodní certifikace:

Vzdělávací program: Baňkování, Gua Sha

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society, London (IES).

 

Kurz Baňkování - úspěšná praxe:

Každý student, který v EduSpa College absolvuje masérský kurz Baňkování si může tento kurz jednou zdarma zopakovat. Lze si tak např. po delší pauze připomenout své teoretické znalosti i praktické dovednosti. Pro přihlášení na opakování nám prosím vždy zavolejte.

Omlouváme se, ale po dobu platnosti protiepidemických opatření, je opakování kurzu zdarma pozastaveno. 

 

 

Masérský kurz Baňkování - cena:

1 900 Kč

V ceně kurzu jsou veškeré materiály k výuce a manuál

 

Video:

EduSpa College pořádá kurz Baňkování, GuaSha

 

Opatření proti šíření Covid-19 a podmínky účasti na kurzech

Jak se přihlásit, postup platby, zrušení rezervace a další...

 

Termíny kurzu

Hlídací pes

Načítám data